Еммен
Ерсте дивизие
Нидерландия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Еммен |
| Стадион: | Юнивъл |
| Капацитет: | 8 600 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
09.10
Дордрехт
0 - 3
Еммен
2.80
3.75
2.14
03.10
Валвийк
1 - 1
Еммен
2.09
3.64
2.95
18.09
Айндховен
3 - 1
Еммен
3.57
3.94
1.79
30.08
ВВВ Венло
4 - 0
Еммен
2.43
3.73
2.44
17.08
Йонг Аякс
4 - 6
Еммен
2.78
3.73
2.15
11.07
Грьонинген
3 - 2
Еммен
1.48
4.26
4.91
17.04
Рода
2 - 2
Еммен
1.44
4.64
5.62
10.04
Валвийк
5 - 0
Еммен
1.67
4.06
4.05
03.04
Витес
3 - 3
Еммен
1.96
3.75
3.18
28.03
Айндховен
1 - 0
Еммен
2.06
3.62
3.05
09.03
Йонг АЗ
2 - 3
Еммен
2.13
3.75
2.81
13.02
Дордрехт
1 - 0
Еммен
1.88
3.66
3.53
30.01
Ден Бош
1 - 1
Еммен
2.08
3.62
3.02
17.01
ТОП Ос
4 - 0
Еммен
2.90
3.56
2.15
20.12
Алмере Сити
4 - 2
Еммен
1.88
3.81
3.39
05.12
Адо Ден Хааг
2 - 1
Еммен
1.23
5.89
9.06
15.11
Вилем II
1 - 1
Еммен
1.89
3.84
3.37
07.11
Йонг Утрехт
1 - 2
Еммен
2.92
3.59
2.14
24.10
Йонг Аякс
0 - 1
Еммен
2.75
3.84
2.15
17.10
ВВВ Венло
4 - 0
Еммен
2.34
3.71
2.55
03.10
Камбуур
3 - 2
Еммен
1.46
4.47
5.51
26.09
МВВ Маастрихт
1 - 0
Еммен
2.95
3.58
2.13
05.09
Де Граафшап
2 - 3
Еммен
1.55
4.21
4.95
22.08
Хелмонд Спорт
2 - 0
Еммен
2.07
3.38
3.23
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 24 | |
| Победи | 6 | 25% |
| Равни | 5 | 21% |
| Загуби | 13 | 54% |
| Голове | 88 | 3.67 |
| Вкарани Голове | 34 | 1.42 |
| Получени Голове | 54 | 2.25 |
| Мачове Вкарал | 16 | 67% |
| Мачове Получил | 22 | 92% |
| Гол/Гол | 14 | 58% |
| Над 1.5 | 20 | 83% |
| Над 2.5 | 16 | 67% |
| Над 3.5 | 13 | 54% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 3 | 12.50% |
| 0 - 1 | 3 | 12.50% |
| 0 - 4 | 3 | 12.50% |
| 3 - 2 | 2 | 8.33% |
| 2 - 3 | 2 | 8.33% |
| 1 - 0 | 1 | 4.17% |
| 2 - 1 | 1 | 4.17% |
| 3 - 0 | 1 | 4.17% |
| 6 - 4 | 1 | 4.17% |
| 2 - 2 | 1 | 4.17% |
| 3 - 3 | 1 | 4.17% |
| 0 - 2 | 1 | 4.17% |
| 0 - 5 | 1 | 4.17% |
| 1 - 2 | 1 | 4.17% |
| 1 - 3 | 1 | 4.17% |
| 2 - 4 | 1 | 4.17% |
| Общо Голове | ||
| 4 | 5 | 20.83% |
| 5 | 5 | 20.83% |
| 1 | 4 | 16.67% |
| 2 | 4 | 16.67% |
| 3 | 3 | 12.50% |
| 6 | 2 | 8.33% |
| 10 | 1 | 4.17% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 6 | 25.00% |
| 0 | 5 | 20.83% |
| +1 | 4 | 16.67% |
| -2 | 3 | 12.50% |
| -4 | 3 | 12.50% |
| +2 | 1 | 4.17% |
| +3 | 1 | 4.17% |
| -5 | 1 | 4.17% |