Фейенорд
Ередивизие
Нидерландия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Ротердам |
| Стадион: | Фейенорд |
| Капацитет: | 51 117 (48 000) |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
10.05
Фейенорд
1 - 1
АЗ Алкмаар
1.85
3.87
3.64
25.04
Фейенорд
3 - 1
Грьонинген
1.62
4.25
4.52
22.03
Фейенорд
1 - 1
Аякс
1.91
3.85
3.45
15.03
Фейенорд
2 - 1
Екселсиор
1.31
5.47
8.02
22.02
Фейенорд
2 - 1
Телстар
1.21
6.52
11.24
15.02
Фейенорд
1 - 0
Го Ахед Игълс
1.35
5.13
7.30
25.01
Фейенорд
4 - 2
Хераклес
1.23
6.41
9.79
22.01
Фейенорд
3 - 0
Щурм Грац
1.42
4.97
6.23
18.01
Фейенорд
3 - 4
Спарта Ротердам
1.35
5.24
7.30
21.12
Фейенорд
1 - 1
Твенте
1.66
4.09
4.52
17.12
Фейенорд
2 - 3
Хееренвеен
1.49
4.19
5.30
06.12
Фейенорд
6 - 1
Цволе
1.15
7.78
14.11
27.11
Фейенорд
1 - 3
Селтик
1.67
4.13
4.48
23.11
Фейенорд
2 - 4
НЕК Ниймеген
1.39
5.03
6.73
01.11
Фейенорд
3 - 1
Волендам
1.13
8.44
16.58
26.10
Фейенорд
2 - 3
ПСВ Айндховен
2.29
3.82
2.72
23.10
Фейенорд
3 - 1
Панатинайкос
1.54
4.21
5.58
05.10
Фейенорд
3 - 2
Утрехт
1.47
4.49
6.18
02.10
Фейенорд
0 - 2
Астън Вила
3.05
3.43
2.26
17.09
Фейенорд
2 - 0
Фортуна Ситард
1.26
5.85
9.94
13.09
Фейенорд
1 - 0
Хееренвеен
1.35
5.18
7.42
09.08
Фейенорд
2 - 0
НАК Бреда
1.26
5.92
9.83
06.08
Фейенорд
2 - 1
Фенербахче
2.13
3.63
3.09
26.07
Фейенорд
1 - 2
Ница
2.61
3.63
2.35
19.07
Фейенорд
1 - 2
Гент
1.71
3.93
3.86
12.07
Фейенорд
1 - 1
Ст. Жилоаз
2.47
3.53
2.44
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 14 | 54% |
| Равни | 4 | 15% |
| Загуби | 8 | 31% |
| Голове | 91 | 3.50 |
| Вкарани Голове | 53 | 2.04 |
| Получени Голове | 38 | 1.46 |
| Мачове Вкарал | 25 | 96% |
| Мачове Получил | 21 | 81% |
| Гол/Гол | 20 | 77% |
| Над 1.5 | 24 | 92% |
| Над 2.5 | 17 | 65% |
| Над 3.5 | 11 | 42% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 4 | 15.38% |
| 2 - 1 | 3 | 11.54% |
| 3 - 1 | 3 | 11.54% |
| 1 - 0 | 2 | 7.69% |
| 2 - 0 | 2 | 7.69% |
| 1 - 2 | 2 | 7.69% |
| 2 - 3 | 2 | 7.69% |
| 3 - 0 | 1 | 3.85% |
| 3 - 2 | 1 | 3.85% |
| 4 - 2 | 1 | 3.85% |
| 6 - 1 | 1 | 3.85% |
| 0 - 2 | 1 | 3.85% |
| 1 - 3 | 1 | 3.85% |
| 2 - 4 | 1 | 3.85% |
| 3 - 4 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 7 | 26.92% |
| 3 | 6 | 23.08% |
| 4 | 4 | 15.38% |
| 5 | 3 | 11.54% |
| 1 | 2 | 7.69% |
| 6 | 2 | 7.69% |
| 7 | 2 | 7.69% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 6 | 23.08% |
| +2 | 6 | 23.08% |
| -1 | 5 | 19.23% |
| 0 | 4 | 15.38% |
| -2 | 3 | 11.54% |
| +3 | 1 | 3.85% |
| +5 | 1 | 3.85% |