Валвийк
Ерсте дивизие
Нидерландия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Ваалвийк |
| Стадион: | Мандемейкърс стадион |
| Капацитет: | 7 500 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
17.04
Адо Ден Хааг
5 - 1
Валвийк
1.66
4.04
4.18
06.04
Хелмонд Спорт
2 - 2
Валвийк
3.25
3.68
1.98
03.04
МВВ Маастрихт
1 - 3
Валвийк
4.51
4.29
1.58
17.03
Алмере Сити
2 - 2
Валвийк
1.98
3.60
3.28
06.03
ВВВ Венло
0 - 3
Валвийк
2.32
3.65
2.61
20.02
Камбуур
1 - 1
Валвийк
1.67
4.01
4.16
08.02
Вилем II
2 - 1
Валвийк
2.17
3.53
2.88
23.01
Де Граафшап
2 - 4
Валвийк
2.13
3.82
2.78
22.12
Йонг Аякс
0 - 2
Валвийк
4.73
4.15
1.57
10.12
Витес
2 - 1
Валвийк
2.65
3.59
2.30
01.12
Йонг ПСВ
3 - 1
Валвийк
3.38
4.11
1.82
21.11
ТОП Ос
0 - 0
Валвийк
3.74
3.81
1.79
02.11
Еммен
2 - 2
Валвийк
2.25
3.65
2.70
20.10
Дордрехт
1 - 2
Валвийк
2.16
3.69
2.81
03.10
Ден Бош
2 - 2
Валвийк
2.28
3.68
2.66
19.09
Рода
1 - 4
Валвийк
1.99
3.68
3.21
12.09
Йонг Утрехт
2 - 0
Валвийк
3.40
3.73
1.90
22.08
Айндховен
1 - 0
Валвийк
2.86
3.53
2.20
11.08
Йонг АЗ
2 - 3
Валвийк
3.15
3.64
2.03
Хронология
Мачове Гост
| № | Отбор | Away |
|---|---|---|
| 1 | Адо Ден Хааг | 5 - 1 |
| 2 | Камбуур | 1 - 1 |
| 3 | Вилем II | 2 - 1 |
| 4 | Де Граафшап | 2 - 4 |
| 5 | Алмере Сити | 2 - 2 |
| 6 | Валвийк | - |
| 7 | Йонг ПСВ | 3 - 1 |
| 8 | Рода | 1 - 4 |
| 9 | Ден Бош | 2 - 2 |
| 10 | Дордрехт | 1 - 2 |
| 11 | Айндховен | 1 - 0 |
| 12 | Йонг Утрехт | 2 - 0 |
| 13 | ВВВ Венло | 0 - 3 |
| 14 | Еммен | 2 - 2 |
| 15 | Витес | 2 - 1 |
| 16 | ТОП Ос | 0 - 0 |
| 17 | Йонг АЗ | 2 - 3 |
| 18 | Хелмонд Спорт | 2 - 2 |
| 19 | МВВ Маастрихт | 1 - 3 |
| 20 | Йонг Аякс | 0 - 2 |
Статистика мачове
| Мачове | 19 | |
| Победи | 7 | 37% |
| Равни | 6 | 32% |
| Загуби | 6 | 32% |
| Голове | 65 | 3.42 |
| Вкарани Голове | 34 | 1.79 |
| Получени Голове | 31 | 1.63 |
| Мачове Вкарал | 16 | 84% |
| Мачове Получил | 16 | 84% |
| Гол/Гол | 14 | 74% |
| Над 1.5 | 17 | 89% |
| Над 2.5 | 14 | 74% |
| Над 3.5 | 10 | 53% |
| Резултати | ||
| 2 - 2 | 4 | 21.05% |
| 1 - 2 | 2 | 10.53% |
| 2 - 0 | 1 | 5.26% |
| 2 - 1 | 1 | 5.26% |
| 3 - 0 | 1 | 5.26% |
| 3 - 1 | 1 | 5.26% |
| 3 - 2 | 1 | 5.26% |
| 4 - 1 | 1 | 5.26% |
| 4 - 2 | 1 | 5.26% |
| 0 - 0 | 1 | 5.26% |
| 1 - 1 | 1 | 5.26% |
| 0 - 1 | 1 | 5.26% |
| 0 - 2 | 1 | 5.26% |
| 1 - 3 | 1 | 5.26% |
| 1 - 5 | 1 | 5.26% |
| Общо Голове | ||
| 4 | 6 | 31.58% |
| 3 | 4 | 21.05% |
| 2 | 3 | 15.79% |
| 5 | 2 | 10.53% |
| 6 | 2 | 10.53% |
| 0 | 1 | 5.26% |
| 1 | 1 | 5.26% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 6 | 31.58% |
| +2 | 3 | 15.79% |
| -1 | 3 | 15.79% |
| +1 | 2 | 10.53% |
| +3 | 2 | 10.53% |
| -2 | 2 | 10.53% |
| -4 | 1 | 5.26% |