Ривърс Юнайтед
НПФЛ
Нигерия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Порт Харкорт |
Мачове
04.10
Ривърс Юнайтед
2 - 0
Икороду Сити
1.19
4.67
15.14
24.09
Ривърс Юнайтед
5 - 0
Кун Халифат
1.27
4.74
8.16
16.09
Ривърс Юнайтед
2 - 0
Варри Уулвс
1.30
4.09
8.89
13.09
Ривърс Юнайтед
2 - 2
Сан Педро
1.67
3.20
5.22
30.08
Ривърс Юнайтед
2 - 0
Плато Юнайтед
1.50
3.44
6.12
06.06
Ривърс Юнайтед
2 - 2
Насарава Юн.
1.70
3.25
4.20
01.06
Ривърс Юнайтед
3 - 2
Енугу Рейнджърс
2.93
2.72
2.51
24.05
Ривърс Юнайтед
3 - 0
Катсина Юнайтед
-
-
-
03.05
Ривърс Юнайтед
3 - 0
Абия Уориърс
-
-
-
12.04
Ривърс Юнайтед
1 - 0
Плато Юнайтед
1.35
3.69
7.73
29.03
Ривърс Юнайтед
4 - 2
Кун Халифат
1.32
3.91
9.01
08.03
Ривърс Юнайтед
3 - 1
Бендел Иншурънс
1.41
3.57
7.11
04.03
Ривърс Юнайтед
3 - 0
Ел-Канеми
1.38
3.56
8.10
25.02
Ривърс Юнайтед
1 - 0
Барау
1.41
3.55
7.03
22.02
Ривърс Юнайтед
1 - 1
Енимба
1.37
3.57
7.92
08.02
Ривърс Юнайтед
1 - 4
Пирамидс
4.34
3.21
1.78
01.02
Ривърс Юнайтед
0 - 1
Пауър Динамос
1.86
2.99
4.34
18.01
Ривърс Юнайтед
1 - 0
Ремо Старс
1.30
3.96
9.60
28.12
Ривърс Юнайтед
1 - 0
Енугу Рейнджърс
1.45
3.44
7.51
15.12
Ривърс Юнайтед
1 - 0
Викки Туристс
1.25
4.21
9.93
03.12
Ривърс Юнайтед
1 - 0
Кано Пиларс
1.37
3.55
8.32
28.11
Ривърс Юнайтед
1 - 2
РС Беркане
3.90
3.04
1.93
16.11
Ривърс Юнайтед
2 - 1
Варри Уулвс
1.43
3.18
8.50
02.11
Ривърс Юнайтед
1 - 0
Насарава Юн.
1.34
4.05
7.82
29.10
Ривърс Юнайтед
0 - 0
Икороду Сити
1.38
3.58
7.59
13.10
Ривърс Юнайтед
1 - 2
Байелса Юнайтед
-
-
-
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 18 | 69% |
| Равни | 4 | 15% |
| Загуби | 4 | 15% |
| Голове | 67 | 2.58 |
| Вкарани Голове | 47 | 1.81 |
| Получени Голове | 20 | 0.77 |
| Мачове Вкарал | 24 | 92% |
| Мачове Получил | 11 | 42% |
| Гол/Гол | 10 | 38% |
| Над 1.5 | 17 | 65% |
| Над 2.5 | 13 | 50% |
| Над 3.5 | 7 | 27% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 7 | 26.92% |
| 2 - 0 | 3 | 11.54% |
| 3 - 0 | 3 | 11.54% |
| 2 - 2 | 2 | 7.69% |
| 1 - 2 | 2 | 7.69% |
| 2 - 1 | 1 | 3.85% |
| 3 - 1 | 1 | 3.85% |
| 3 - 2 | 1 | 3.85% |
| 4 - 2 | 1 | 3.85% |
| 5 - 0 | 1 | 3.85% |
| 0 - 0 | 1 | 3.85% |
| 1 - 1 | 1 | 3.85% |
| 0 - 1 | 1 | 3.85% |
| 1 - 4 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 8 | 30.77% |
| 3 | 6 | 23.08% |
| 2 | 4 | 15.38% |
| 4 | 3 | 11.54% |
| 5 | 3 | 11.54% |
| 6 | 1 | 3.85% |
| 0 | 1 | 3.85% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 9 | 34.62% |
| +2 | 5 | 19.23% |
| 0 | 4 | 15.38% |
| +3 | 3 | 11.54% |
| -1 | 3 | 11.54% |
| +5 | 1 | 3.85% |
| -3 | 1 | 3.85% |