Скопие
Първа Лига
Северна Македония
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Скопие |
Мачове
18.10
Скопие
1 - 3
Шкендия Тетово
9.23
4.68
1.27
11.10
Скопие
1 - 2
Вардар
8.81
4.58
1.29
05.09
Скопие
1 - 2
Башкими
-
-
-
21.08
Скопие
1 - 1
Тиквеш
3.27
3.45
1.93
09.08
Скопие
1 - 1
Струга Трим Лум
5.08
3.78
1.52
10.09
Скопие
0 - 1
Тиквеш
6.60
4.02
1.39
16.11
Скопие
0 - 0
Вардар
-
-
-
18.09
Скопие
0 - 1
Пелистер
4.66
3.66
1.58
18.11
Скопие
0 - 3
Шкупи
-
-
-
27.07
Скопие
2 - 4
Гостивар
-
-
-
21.05
Скопие
0 - 3
Вардар
2.72
3.07
2.42
14.05
Скопие
1 - 2
Брегалница
2.83
2.98
2.30
23.04
Скопие
1 - 1
АП Брера
3.70
2.93
1.95
09.04
Скопие
1 - 1
Струга Трим Лум
5.57
3.22
1.60
19.03
Скопие
0 - 2
Шкендия Тетово
6.00
3.64
1.48
08.03
Скопие
1 - 1
Македония ГП
3.20
2.72
2.26
26.02
Скопие
0 - 0
Тиквеш
3.06
2.80
2.25
08.02
Скопие
1 - 3
Вардар
-
-
-
11.12
Скопие
1 - 1
Струга Трим Лум
4.97
3.03
1.70
27.11
Скопие
2 - 1
АП Брера
4.21
2.85
1.86
05.11
Скопие
0 - 0
Силекс
6.43
3.12
1.58
26.10
Скопие
0 - 1
Шкендия Тетово
7.62
3.77
1.39
09.10
Скопие
0 - 0
Работнички
2.87
2.97
2.28
18.09
Скопие
0 - 0
Брегалница
4.71
3.20
1.68
04.09
Скопие
1 - 0
Победа
1.93
3.20
3.58
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 2 | 8% |
| Равни | 11 | 44% |
| Загуби | 12 | 48% |
| Голове | 50 | 2.00 |
| Вкарани Голове | 16 | 0.64 |
| Получени Голове | 34 | 1.36 |
| Мачове Вкарал | 14 | 56% |
| Мачове Получил | 19 | 76% |
| Гол/Гол | 13 | 52% |
| Над 1.5 | 16 | 64% |
| Над 2.5 | 9 | 36% |
| Над 3.5 | 3 | 12% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 6 | 24.00% |
| 0 - 0 | 5 | 20.00% |
| 0 - 1 | 3 | 12.00% |
| 1 - 2 | 3 | 12.00% |
| 0 - 3 | 2 | 8.00% |
| 1 - 3 | 2 | 8.00% |
| 1 - 0 | 1 | 4.00% |
| 2 - 1 | 1 | 4.00% |
| 0 - 2 | 1 | 4.00% |
| 2 - 4 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 7 | 28.00% |
| 3 | 6 | 24.00% |
| 0 | 5 | 20.00% |
| 1 | 4 | 16.00% |
| 4 | 2 | 8.00% |
| 6 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 11 | 44.00% |
| -1 | 6 | 24.00% |
| -2 | 4 | 16.00% |
| +1 | 2 | 8.00% |
| -3 | 2 | 8.00% |