Шкендия
Първа Лига
Северна Македония
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Тетово |
| Стадион: | Еколог Арена |
| Капацитет: | 15 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
15.05
Шкендия
2 - 1
АП Брера
-
-
-
09.05
Шкендия
3 - 1
Струга Трим Лум
1.66
3.43
4.37
01.05
Силекс
1 - 1
Шкендия
-
-
-
27.04
Шкендия
2 - 3
Башкими
1.11
6.74
17.20
17.04
Тиквеш
1 - 4
Шкендия
3.91
3.18
1.92
13.04
Шкендия
6 - 0
Шкупи
-
-
-
08.04
Работнички
0 - 3
Шкендия
4.71
3.55
1.61
04.04
Шкендия
1 - 2
Пелистер
1.22
4.88
11.21
21.03
Македония ГП
0 - 1
Шкендия
7.19
3.86
1.39
15.03
Шкендия
1 - 0
Арсими
1.17
5.71
12.14
09.03
Шкендия
1 - 1
АП Брера
1.18
5.55
11.79
05.03
Вардар
0 - 1
Шкендия
1.94
3.11
3.55
02.03
Шкендия
2 - 1
Пелистер
-
-
-
22.02
Силекс
1 - 2
Шкендия
2.41
3.23
2.58
14.02
Тиквеш
1 - 4
Шкендия
3.02
3.25
2.10
10.02
Шкендия
2 - 0
Струга Трим Лум
2.05
3.20
3.09
06.12
Башкими
1 - 3
Шкендия
3.29
3.56
1.89
01.12
Шкендия
1 - 0
Работнички
1.08
7.61
18.70
23.11
Арсими
3 - 0
Шкендия
4.42
3.79
1.61
15.11
Шкупи
1 - 2
Шкендия
14.39
7.25
1.11
10.11
Шкендия
7 - 2
Македония ГП
1.24
5.15
10.19
31.10
АП Брера
2 - 3
Шкендия
5.56
3.79
1.49
27.10
Шкендия
0 - 1
Вардар
1.87
3.18
3.81
06.10
Пелистер
0 - 0
Шкендия
8.45
4.40
1.30
28.09
Шкендия
2 - 0
Силекс
2.03
3.43
3.13
24.09
Работнички
0 - 1
Шкендия
5.04
3.25
1.62
21.09
Шкендия
1 - 0
Тиквеш
-
-
-
17.09
Струга Трим Лум
1 - 1
Шкендия
2.80
3.03
2.29
12.09
Шкендия
2 - 1
Башкими
1.36
4.20
6.80
24.08
Шкендия
0 - 0
Арсими
1.25
4.86
9.31
16.08
Македония ГП
1 - 3
Шкендия
4.94
3.80
1.55
08.08
Шкендия
5 - 1
Шкупи
1.33
4.43
7.22
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Home | Away |
|---|---|---|---|
| 1 | Вардар | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 2 | Шкендия | - | - |
| 3 | Струга Трим Лум | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 4 | Силекс | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 5 | Тиквеш | 1 - 0 | 1 - 4 |
| 6 | Арсими | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 7 | Башкими | 2 - 3 | 1 - 3 |
| 8 | Пелистер | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 9 | АП Брера | 2 - 1 | 2 - 3 |
| 10 | Работнички | 1 - 0 | 0 - 3 |
| 11 | Македония ГП | 7 - 2 | 0 - 1 |
| 12 | Шкупи | 6 - 0 | 1 - 2 |
Статистика мачове
| Мачове | 32 | |
| Победи | 23 | 72% |
| Равни | 5 | 16% |
| Загуби | 4 | 12% |
| Голове | 94 | 2.94 |
| Вкарани Голове | 67 | 2.09 |
| Получени Голове | 27 | 0.84 |
| Мачове Вкарал | 28 | 88% |
| Мачове Получил | 20 | 62% |
| Гол/Гол | 18 | 56% |
| Над 1.5 | 23 | 72% |
| Над 2.5 | 18 | 56% |
| Над 3.5 | 10 | 31% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 6 | 18.75% |
| 2 - 1 | 5 | 15.62% |
| 3 - 1 | 3 | 9.38% |
| 1 - 1 | 3 | 9.38% |
| 2 - 0 | 2 | 6.25% |
| 4 - 1 | 2 | 6.25% |
| 0 - 0 | 2 | 6.25% |
| 3 - 0 | 1 | 3.12% |
| 3 - 2 | 1 | 3.12% |
| 5 - 1 | 1 | 3.12% |
| 6 - 0 | 1 | 3.12% |
| 7 - 2 | 1 | 3.12% |
| 0 - 1 | 1 | 3.12% |
| 0 - 3 | 1 | 3.12% |
| 1 - 2 | 1 | 3.12% |
| 2 - 3 | 1 | 3.12% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 8 | 25.00% |
| 1 | 7 | 21.88% |
| 2 | 5 | 15.62% |
| 5 | 4 | 12.50% |
| 4 | 3 | 9.38% |
| 0 | 2 | 6.25% |
| 6 | 2 | 6.25% |
| 9 | 1 | 3.12% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 12 | 37.50% |
| +2 | 5 | 15.62% |
| 0 | 5 | 15.62% |
| +3 | 3 | 9.38% |
| -1 | 3 | 9.38% |
| +4 | 1 | 3.12% |
| +5 | 1 | 3.12% |
| +6 | 1 | 3.12% |
| -3 | 1 | 3.12% |
Програма
23.05
Вардар
-
Шкендия
-
-
-