Сарпсборг
Висша Лига
Норвегия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Сарпсборг |
| Стадион: | Сарпсборг |
| Капацитет: | 5 500 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
16.05
Волеренга
3 - 2
Сарпсборг
1.84
3.77
3.54
03.05
Лилестрьом
4 - 0
Сарпсборг
1.70
4.04
3.94
26.04
КФУМ
1 - 0
Сарпсборг
2.24
3.59
2.74
12.04
Русенборг
2 - 1
Сарпсборг
2.24
3.46
2.83
22.03
Санефьор
0 - 2
Сарпсборг
2.02
3.84
3.02
08.03
Фредрикста
2 - 1
Сарпсборг
2.13
3.47
2.87
01.03
Викинг
2 - 0
Сарпсборг
-
-
-
25.02
Кристиансун
0 - 1
Сарпсборг
-
-
-
05.02
Сириус
2 - 3
Сарпсборг
-
-
-
06.12
Лилестрьом
3 - 1
Сарпсборг
1.90
3.56
3.40
23.11
Брюне
0 - 3
Сарпсборг
2.41
3.46
2.62
02.11
Тромсьо
4 - 0
Сарпсборг
1.49
4.34
5.44
05.10
Русенборг
2 - 3
Сарпсборг
1.63
4.16
4.35
24.09
Киелсос
4 - 4
Сарпсборг
4.74
4.06
1.56
21.09
Стрьомсгодсе
2 - 1
Сарпсборг
2.26
3.71
2.67
31.08
Хам-Кам
1 - 3
Сарпсборг
2.38
3.59
2.60
17.08
Волеренга
4 - 0
Сарпсборг
1.88
3.87
3.41
10.08
Хаугесун
3 - 2
Сарпсборг
4.93
4.32
1.54
26.07
Санефьор
3 - 2
Сарпсборг
2.07
3.77
2.98
13.07
Кристиансун
0 - 0
Сарпсборг
2.69
3.68
2.28
29.06
Будьо Глимт
1 - 2
Сарпсборг
1.20
6.55
10.45
25.06
Русенборг
1 - 1
Сарпсборг
1.91
3.61
3.40
01.06
Фредрикста
1 - 1
Сарпсборг
2.27
3.29
2.94
20.05
Егерсун
1 - 3
Сарпсборг
3.29
3.57
1.94
16.05
Бран
2 - 2
Сарпсборг
1.65
3.99
4.44
04.05
Викинг
0 - 0
Сарпсборг
1.73
4.07
3.84
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 8 | 31% |
| Равни | 6 | 23% |
| Загуби | 12 | 46% |
| Голове | 86 | 3.31 |
| Вкарани Голове | 38 | 1.46 |
| Получени Голове | 48 | 1.85 |
| Мачове Вкарал | 19 | 73% |
| Мачове Получил | 21 | 81% |
| Гол/Гол | 16 | 62% |
| Над 1.5 | 22 | 85% |
| Над 2.5 | 18 | 69% |
| Над 3.5 | 13 | 50% |
| Резултати | ||
| 0 - 4 | 3 | 11.54% |
| 1 - 2 | 3 | 11.54% |
| 2 - 3 | 3 | 11.54% |
| 3 - 1 | 2 | 7.69% |
| 3 - 2 | 2 | 7.69% |
| 0 - 0 | 2 | 7.69% |
| 1 - 1 | 2 | 7.69% |
| 1 - 0 | 1 | 3.85% |
| 2 - 0 | 1 | 3.85% |
| 2 - 1 | 1 | 3.85% |
| 3 - 0 | 1 | 3.85% |
| 2 - 2 | 1 | 3.85% |
| 4 - 4 | 1 | 3.85% |
| 0 - 1 | 1 | 3.85% |
| 0 - 2 | 1 | 3.85% |
| 1 - 3 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 4 | 7 | 26.92% |
| 3 | 5 | 19.23% |
| 5 | 5 | 19.23% |
| 2 | 4 | 15.38% |
| 0 | 2 | 7.69% |
| 1 | 2 | 7.69% |
| 8 | 1 | 3.85% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 7 | 26.92% |
| 0 | 6 | 23.08% |
| +1 | 4 | 15.38% |
| +2 | 3 | 11.54% |
| -4 | 3 | 11.54% |
| -2 | 2 | 7.69% |
| +3 | 1 | 3.85% |