Сп. Лукеньо
Примера
Парагвай
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Луке |
| Стадион: | Фелисиано Касерес |
| Капацитет: | 35 000 (26 000) |
| Размери: | 105 x 70 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
03.05
Рубио Ну
0 - 0
Сп. Лукеньо
2.48
3.05
2.71
19.04
Гуарани Уру
2 - 1
Сп. Лукеньо
1.83
3.33
3.99
06.04
Сп. Амелиано
2 - 2
Сп. Лукеньо
2.05
3.06
3.53
27.03
Насионал Пар
3 - 2
Сп. Лукеньо
1.83
3.14
4.28
18.03
Ол. Асунсион
1 - 0
Сп. Лукеньо
1.73
3.43
4.36
08.03
Либертад
1 - 0
Сп. Лукеньо
1.99
3.18
3.56
26.02
Сп. Тринидензе
1 - 1
Сп. Лукеньо
2.39
3.04
2.86
14.02
Реколета
1 - 2
Сп. Лукеньо
2.68
2.98
2.57
03.02
Серо Портеньо
2 - 0
Сп. Лукеньо
1.51
3.76
5.81
24.01
Сегундо де Майо
1 - 2
Сп. Лукеньо
2.32
3.06
2.93
30.11
Гуарани Уру
2 - 1
Сп. Лукеньо
1.63
3.69
4.77
07.11
Реколета
2 - 3
Сп. Лукеньо
2.25
3.33
2.86
25.10
Атл. Тембетари
1 - 1
Сп. Лукеньо
3.38
3.29
2.02
13.10
Насионал Пар
1 - 1
Сп. Лукеньо
1.57
3.69
5.34
19.09
Х. Кабайеро ХЛМ
5 - 2
Сп. Лукеньо
2.40
2.94
2.96
31.08
Ол. Асунсион
2 - 0
Сп. Лукеньо
1.56
3.82
5.29
16.08
Сп. Амелиано
0 - 1
Сп. Лукеньо
2.09
3.07
3.46
02.08
Сп. Тринидензе
2 - 0
Сп. Лукеньо
1.89
3.33
3.75
26.07
Сегундо де Майо
3 - 2
Сп. Лукеньо
2.12
2.97
3.42
20.07
Серо Портеньо
0 - 0
Сп. Лукеньо
1.39
4.23
7.14
06.07
Либертад
0 - 1
Сп. Лукеньо
1.41
4.09
7.06
30.05
Гремио
1 - 0
Сп. Лукеньо
1.14
6.91
18.02
25.05
Гуарани Уру
2 - 1
Сп. Лукеньо
2.06
3.17
3.36
17.05
Насионал Пар
4 - 0
Сп. Лукеньо
1.78
3.36
4.23
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 24 | |
| Победи | 5 | 21% |
| Равни | 6 | 25% |
| Загуби | 13 | 54% |
| Голове | 62 | 2.58 |
| Вкарани Голове | 23 | 0.96 |
| Получени Голове | 39 | 1.62 |
| Мачове Вкарал | 15 | 62% |
| Мачове Получил | 20 | 83% |
| Гол/Гол | 13 | 54% |
| Над 1.5 | 17 | 71% |
| Над 2.5 | 11 | 46% |
| Над 3.5 | 6 | 25% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 3 | 12.50% |
| 0 - 1 | 3 | 12.50% |
| 0 - 2 | 3 | 12.50% |
| 1 - 2 | 3 | 12.50% |
| 1 - 0 | 2 | 8.33% |
| 2 - 1 | 2 | 8.33% |
| 0 - 0 | 2 | 8.33% |
| 2 - 3 | 2 | 8.33% |
| 3 - 2 | 1 | 4.17% |
| 2 - 2 | 1 | 4.17% |
| 0 - 4 | 1 | 4.17% |
| 2 - 5 | 1 | 4.17% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 6 | 25.00% |
| 1 | 5 | 20.83% |
| 3 | 5 | 20.83% |
| 5 | 3 | 12.50% |
| 0 | 2 | 8.33% |
| 4 | 2 | 8.33% |
| 7 | 1 | 4.17% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 8 | 33.33% |
| 0 | 6 | 25.00% |
| +1 | 5 | 20.83% |
| -2 | 3 | 12.50% |
| -3 | 1 | 4.17% |
| -4 | 1 | 4.17% |