Хробри Глогов
Първа Лига
Полша
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Глогов |
| Стадион: | Градски стадион Глогов |
| Капацитет: | 2 895 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
16.05
Хробри Глогов
3 - 2
Знич Прушков
1.83
3.45
3.70
03.05
Хробри Глогов
3 - 2
ГКС Тихи
2.16
3.28
2.93
17.04
Хробри Глогов
2 - 1
Стал Мелец
2.35
3.32
2.64
06.04
Хробри Глогов
1 - 1
Рух Хожов
2.46
3.21
2.57
13.03
Хробри Глогов
1 - 2
Пуща Неполомице
2.14
3.09
3.13
07.03
Хробри Глогов
3 - 0
Погон Гр.Мазов.
2.11
3.31
3.00
09.02
Хробри Глогов
1 - 1
Стал Жешув
1.99
3.35
3.26
22.11
Хробри Глогов
1 - 2
Вечиста Краков
2.89
3.31
2.19
02.11
Хробри Глогов
0 - 1
Висла Краков
4.53
3.69
1.63
18.10
Хробри Глогов
2 - 0
Полония Варшава
2.63
3.37
2.34
28.09
Хробри Глогов
2 - 0
Гурник Ленчна
1.99
3.39
3.23
12.09
Хробри Глогов
2 - 1
Погон Шедълце
2.16
3.21
3.01
20.08
Хробри Глогов
1 - 2
Шльонск Вроцлав
3.40
3.41
1.93
16.08
Хробри Глогов
2 - 2
Медж Легница
2.96
3.24
2.19
09.08
Хробри Глогов
2 - 1
ЛКС Лодз
3.94
3.55
1.75
26.07
Хробри Глогов
0 - 1
Полония Битом
2.70
3.22
2.37
20.07
Хробри Глогов
3 - 0
Одра Ополе
2.69
3.00
2.50
Хронология
Мачове Домакин
| № | Отбор | Home |
|---|---|---|
| 1 | Висла Краков | 0 - 1 |
| 2 | Шльонск Вроцлав | 1 - 2 |
| 3 | Вечиста Краков | 1 - 2 |
| 4 | Хробри Глогов | - |
| 5 | ЛКС Лодз | 2 - 1 |
| 6 | Полония Варшава | 2 - 0 |
| 7 | Рух Хожов | 1 - 1 |
| 8 | Медж Легница | 2 - 2 |
| 9 | Полония Битом | 0 - 1 |
| 10 | Пуща Неполомице | 1 - 2 |
| 11 | Одра Ополе | 3 - 0 |
| 12 | Погон Гр.Мазов. | 3 - 0 |
| 13 | Стал Жешув | 1 - 1 |
| 14 | Погон Шедълце | 2 - 1 |
| 15 | Стал Мелец | 2 - 1 |
| 16 | Гурник Ленчна | 2 - 0 |
| 17 | Знич Прушков | 3 - 2 |
| 18 | ГКС Тихи | 3 - 2 |
Статистика мачове
| Мачове | 17 | |
| Победи | 9 | 53% |
| Равни | 3 | 18% |
| Загуби | 5 | 29% |
| Голове | 48 | 2.82 |
| Вкарани Голове | 29 | 1.71 |
| Получени Голове | 19 | 1.12 |
| Мачове Вкарал | 15 | 88% |
| Мачове Получил | 13 | 76% |
| Гол/Гол | 11 | 65% |
| Над 1.5 | 15 | 88% |
| Над 2.5 | 11 | 65% |
| Над 3.5 | 3 | 18% |
| Резултати | ||
| 2 - 1 | 3 | 17.65% |
| 1 - 2 | 3 | 17.65% |
| 2 - 0 | 2 | 11.76% |
| 3 - 0 | 2 | 11.76% |
| 3 - 2 | 2 | 11.76% |
| 1 - 1 | 2 | 11.76% |
| 0 - 1 | 2 | 11.76% |
| 2 - 2 | 1 | 5.88% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 8 | 47.06% |
| 2 | 4 | 23.53% |
| 1 | 2 | 11.76% |
| 5 | 2 | 11.76% |
| 4 | 1 | 5.88% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 5 | 29.41% |
| -1 | 5 | 29.41% |
| 0 | 3 | 17.65% |
| +2 | 2 | 11.76% |
| +3 | 2 | 11.76% |