ГКС Тихи
Първа Лига
Полша
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Тихи |
| Стадион: | Градски стадион Тихи |
| Капацитет: | 15 300 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
10.05
ГКС Тихи
0 - 4
Рух Хожов
3.44
3.49
1.88
18.04
ГКС Тихи
3 - 2
ЛКС Лодз
3.06
3.24
2.14
04.04
ГКС Тихи
0 - 1
Знич Прушков
2.30
3.31
2.68
15.03
ГКС Тихи
2 - 4
Шльонск Вроцлав
3.15
3.42
2.00
01.03
ГКС Тихи
1 - 2
Пуща Неполомице
1.98
3.35
3.25
16.02
ГКС Тихи
1 - 1
Одра Ополе
2.16
3.19
3.01
05.12
ГКС Тихи
1 - 1
Полония Варшава
3.16
3.41
2.00
09.11
ГКС Тихи
1 - 2
Погон Гр.Мазов.
2.20
3.54
2.72
26.10
ГКС Тихи
0 - 1
Хробри Глогов
2.46
3.39
2.46
18.10
ГКС Тихи
3 - 3
Вечиста Краков
3.07
3.46
2.04
27.09
ГКС Тихи
1 - 3
Погон Шедълце
1.77
3.53
3.90
12.09
ГКС Тихи
1 - 2
Полония Битом
2.24
3.33
2.80
25.08
ГКС Тихи
0 - 1
Стал Мелец
1.92
3.45
3.37
17.08
ГКС Тихи
2 - 2
Гурник Ленчна
1.84
3.39
3.73
04.08
ГКС Тихи
3 - 4
Висла Краков
4.19
3.70
1.68
19.07
ГКС Тихи
4 - 3
Медж Легница
2.89
3.11
2.28
05.07
ГКС Тихи
2 - 8
Бърно
2.39
3.34
2.58
02.07
ГКС Тихи
2 - 1
Полония Битом
2.28
3.33
2.67
21.06
ГКС Тихи
2 - 0
Арка Гдиня
3.02
3.18
2.16
25.05
ГКС Тихи
3 - 1
Гурник Ленчна
2.06
3.29
3.20
09.05
ГКС Тихи
0 - 2
Висла Краков
3.44
3.51
1.90
26.04
ГКС Тихи
1 - 1
Полония Варшава
2.14
3.18
3.10
14.04
ГКС Тихи
1 - 0
Стал Жешув
1.87
3.40
3.64
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 23 | |
| Победи | 6 | 26% |
| Равни | 5 | 22% |
| Загуби | 12 | 52% |
| Голове | 83 | 3.61 |
| Вкарани Голове | 34 | 1.48 |
| Получени Голове | 49 | 2.13 |
| Мачове Вкарал | 18 | 78% |
| Мачове Получил | 21 | 91% |
| Гол/Гол | 16 | 70% |
| Над 1.5 | 19 | 83% |
| Над 2.5 | 14 | 61% |
| Над 3.5 | 10 | 43% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 3 | 13.04% |
| 0 - 1 | 3 | 13.04% |
| 1 - 2 | 3 | 13.04% |
| 1 - 0 | 1 | 4.35% |
| 2 - 0 | 1 | 4.35% |
| 2 - 1 | 1 | 4.35% |
| 3 - 1 | 1 | 4.35% |
| 3 - 2 | 1 | 4.35% |
| 4 - 3 | 1 | 4.35% |
| 2 - 2 | 1 | 4.35% |
| 3 - 3 | 1 | 4.35% |
| 0 - 2 | 1 | 4.35% |
| 0 - 4 | 1 | 4.35% |
| 1 - 3 | 1 | 4.35% |
| 2 - 4 | 1 | 4.35% |
| 2 - 8 | 1 | 4.35% |
| 3 - 4 | 1 | 4.35% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 5 | 21.74% |
| 1 | 4 | 17.39% |
| 3 | 4 | 17.39% |
| 4 | 4 | 17.39% |
| 6 | 2 | 8.70% |
| 7 | 2 | 8.70% |
| 5 | 1 | 4.35% |
| 10 | 1 | 4.35% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 7 | 30.43% |
| 0 | 5 | 21.74% |
| +1 | 4 | 17.39% |
| -2 | 3 | 13.04% |
| +2 | 2 | 8.70% |
| -4 | 1 | 4.35% |
| -6 | 1 | 4.35% |