Гурник Ленчна
Първа Лига
Полша
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Ленчна |
| Стадион: | Гурник Ленчна |
| Капацитет: | 7 226 |
| Размери: | 104 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
16.05
Гурник Ленчна
0 - 2
Одра Ополе
1.79
3.45
3.86
10.05
Полония Варшава
2 - 1
Гурник Ленчна
1.57
3.91
4.66
01.05
Гурник Ленчна
0 - 4
Шльонск Вроцлав
3.60
3.52
1.83
24.04
Знич Прушков
2 - 2
Гурник Ленчна
2.04
3.32
3.16
20.04
Медж Легница
0 - 2
Гурник Ленчна
1.60
3.87
4.58
11.04
Гурник Ленчна
1 - 0
Хробри Глогов
2.57
3.22
2.43
06.04
Висла Краков
3 - 2
Гурник Ленчна
1.32
4.77
7.18
20.03
Гурник Ленчна
3 - 0
Погон Гр.Мазов.
2.43
3.42
2.48
14.03
Стал Жешув
1 - 1
Гурник Ленчна
1.88
3.55
3.39
07.03
Гурник Ленчна
0 - 3
Вечиста Краков
3.58
3.61
1.81
27.02
Погон Шедълце
1 - 1
Гурник Ленчна
2.23
3.12
2.94
20.02
Гурник Ленчна
1 - 0
ГКС Тихи
2.53
3.48
2.36
13.02
Гурник Ленчна
1 - 1
Стал Мелец
1.95
3.48
3.26
08.02
Пуща Неполомице
2 - 1
Гурник Ленчна
2.00
3.25
3.35
07.12
Гурник Ленчна
0 - 1
Рух Хожов
2.78
3.39
2.20
28.11
Полония Битом
2 - 2
Гурник Ленчна
1.51
4.03
5.22
23.11
Гурник Ленчна
1 - 2
ЛКС Лодз
3.13
3.39
2.03
09.11
Одра Ополе
3 - 1
Гурник Ленчна
1.90
3.35
3.58
31.10
Гурник Ленчна
1 - 2
Полония Варшава
3.19
3.46
1.99
25.10
Шльонск Вроцлав
3 - 1
Гурник Ленчна
1.52
4.05
5.04
19.10
Гурник Ленчна
1 - 1
Знич Прушков
2.32
3.37
2.65
05.10
Гурник Ленчна
2 - 0
Медж Легница
2.84
3.37
2.19
28.09
Хробри Глогов
2 - 0
Гурник Ленчна
1.99
3.39
3.23
21.09
Гурник Ленчна
1 - 2
Висла Краков
6.21
4.57
1.38
14.09
Погон Гр.Мазов.
3 - 3
Гурник Ленчна
1.92
3.57
3.31
30.08
Гурник Ленчна
0 - 4
Стал Жешув
2.31
3.41
2.63
25.08
Вечиста Краков
2 - 2
Гурник Ленчна
1.36
4.53
6.65
21.08
Гурник Ленчна
1 - 1
Погон Шедълце
2.32
3.17
2.79
17.08
ГКС Тихи
2 - 2
Гурник Ленчна
1.84
3.39
3.73
09.08
Стал Мелец
1 - 1
Гурник Ленчна
1.83
3.54
3.64
03.08
Гурник Ленчна
2 - 2
Пуща Неполомице
2.48
3.17
2.59
27.07
Рух Хожов
2 - 1
Гурник Ленчна
1.59
3.88
4.87
19.07
Гурник Ленчна
0 - 3
Полония Битом
2.60
3.17
2.48
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Home | Away |
|---|---|---|---|
| 1 | Висла Краков | 1 - 2 | 3 - 2 |
| 2 | Шльонск Вроцлав | 0 - 4 | 3 - 1 |
| 3 | Вечиста Краков | 0 - 3 | 2 - 2 |
| 4 | Хробри Глогов | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 5 | Рух Хожов | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 6 | ЛКС Лодз | 1 - 2 | |
| 7 | Полония Варшава | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 8 | Медж Легница | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 9 | Полония Битом | 0 - 3 | 2 - 2 |
| 10 | Пуща Неполомице | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 11 | Одра Ополе | 0 - 2 | 3 - 1 |
| 12 | Погон Гр.Мазов. | 3 - 0 | 3 - 3 |
| 13 | Стал Жешув | 0 - 4 | 1 - 1 |
| 14 | Погон Шедълце | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 15 | Стал Мелец | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 16 | Гурник Ленчна | - | - |
| 17 | Знич Прушков | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 18 | ГКС Тихи | 1 - 0 | 2 - 2 |
Статистика мачове
| Мачове | 33 | |
| Победи | 5 | 15% |
| Равни | 12 | 36% |
| Загуби | 16 | 48% |
| Голове | 97 | 2.94 |
| Вкарани Голове | 38 | 1.15 |
| Получени Голове | 59 | 1.79 |
| Мачове Вкарал | 26 | 79% |
| Мачове Получил | 28 | 85% |
| Гол/Гол | 21 | 64% |
| Над 1.5 | 30 | 91% |
| Над 2.5 | 20 | 61% |
| Над 3.5 | 11 | 33% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 6 | 18.18% |
| 1 - 2 | 6 | 18.18% |
| 2 - 2 | 5 | 15.15% |
| 1 - 0 | 2 | 6.06% |
| 2 - 0 | 2 | 6.06% |
| 0 - 2 | 2 | 6.06% |
| 0 - 3 | 2 | 6.06% |
| 0 - 4 | 2 | 6.06% |
| 1 - 3 | 2 | 6.06% |
| 3 - 0 | 1 | 3.03% |
| 3 - 3 | 1 | 3.03% |
| 0 - 1 | 1 | 3.03% |
| 2 - 3 | 1 | 3.03% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 10 | 30.30% |
| 3 | 9 | 27.27% |
| 4 | 9 | 27.27% |
| 1 | 3 | 9.09% |
| 5 | 1 | 3.03% |
| 6 | 1 | 3.03% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 12 | 36.36% |
| -1 | 8 | 24.24% |
| -2 | 4 | 12.12% |
| +1 | 2 | 6.06% |
| +2 | 2 | 6.06% |
| -3 | 2 | 6.06% |
| -4 | 2 | 6.06% |
| +3 | 1 | 3.03% |
Програма
24.05
ЛКС Лодз
-
Гурник Ленчна
-
-
-