Медж Легница
Първа Лига
Полша
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Легница |
| Стадион: | Градски стадион Легница |
| Капацитет: | 6 200 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
09.05
Вечиста Краков
0 - 1
Медж Легница
2.13
3.72
2.70
25.04
Погон Шедълце
2 - 0
Медж Легница
3.06
3.34
2.07
12.04
Знич Прушков
1 - 2
Медж Легница
2.83
3.34
2.19
21.03
Полония Варшава
1 - 1
Медж Легница
2.14
3.45
2.86
13.03
Висла Краков
3 - 2
Медж Легница
1.53
4.00
4.98
28.02
ЛКС Лодз
0 - 0
Медж Легница
2.19
3.24
2.93
21.11
Пуща Неполомице
1 - 3
Медж Легница
2.41
3.33
2.59
07.11
Рух Хожов
3 - 1
Медж Легница
2.26
3.37
2.75
26.10
Стал Мелец
1 - 2
Медж Легница
2.82
3.42
2.18
05.10
Гурник Ленчна
2 - 0
Медж Легница
2.84
3.37
2.19
20.09
Полония Битом
4 - 0
Медж Легница
2.13
3.35
2.99
23.08
Стал Жешув
1 - 2
Медж Легница
2.43
3.33
2.51
16.08
Хробри Глогов
2 - 2
Медж Легница
2.96
3.24
2.19
08.08
Шльонск Вроцлав
3 - 1
Медж Легница
1.90
3.40
3.48
02.08
Погон Гр.Мазов.
4 - 0
Медж Легница
2.81
3.42
2.20
28.07
Одра Ополе
2 - 1
Медж Легница
3.19
3.16
2.12
19.07
ГКС Тихи
4 - 3
Медж Легница
2.89
3.11
2.28
Хронология
Мачове Гост
| № | Отбор | Away |
|---|---|---|
| 1 | Висла Краков | 3 - 2 |
| 2 | Шльонск Вроцлав | 3 - 1 |
| 3 | Вечиста Краков | 0 - 1 |
| 4 | Хробри Глогов | 2 - 2 |
| 5 | ЛКС Лодз | 0 - 0 |
| 6 | Полония Варшава | 1 - 1 |
| 7 | Рух Хожов | 3 - 1 |
| 8 | Медж Легница | - |
| 9 | Полония Битом | 4 - 0 |
| 10 | Пуща Неполомице | 1 - 3 |
| 11 | Одра Ополе | 2 - 1 |
| 12 | Погон Гр.Мазов. | 4 - 0 |
| 13 | Стал Жешув | 1 - 2 |
| 14 | Погон Шедълце | 2 - 0 |
| 15 | Стал Мелец | 1 - 2 |
| 16 | Гурник Ленчна | 2 - 0 |
| 17 | Знич Прушков | 1 - 2 |
| 18 | ГКС Тихи | 4 - 3 |
Статистика мачове
| Мачове | 17 | |
| Победи | 5 | 29% |
| Равни | 3 | 18% |
| Загуби | 9 | 53% |
| Голове | 55 | 3.24 |
| Вкарани Голове | 21 | 1.24 |
| Получени Голове | 34 | 2.00 |
| Мачове Вкарал | 12 | 71% |
| Мачове Получил | 15 | 88% |
| Гол/Гол | 11 | 65% |
| Над 1.5 | 15 | 88% |
| Над 2.5 | 12 | 71% |
| Над 3.5 | 8 | 47% |
| Резултати | ||
| 2 - 1 | 3 | 17.65% |
| 0 - 2 | 2 | 11.76% |
| 0 - 4 | 2 | 11.76% |
| 1 - 3 | 2 | 11.76% |
| 1 - 0 | 1 | 5.88% |
| 3 - 1 | 1 | 5.88% |
| 0 - 0 | 1 | 5.88% |
| 1 - 1 | 1 | 5.88% |
| 2 - 2 | 1 | 5.88% |
| 1 - 2 | 1 | 5.88% |
| 2 - 3 | 1 | 5.88% |
| 3 - 4 | 1 | 5.88% |
| Общо Голове | ||
| 4 | 6 | 35.29% |
| 3 | 4 | 23.53% |
| 2 | 3 | 17.65% |
| 1 | 1 | 5.88% |
| 0 | 1 | 5.88% |
| 5 | 1 | 5.88% |
| 7 | 1 | 5.88% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 4 | 23.53% |
| -2 | 4 | 23.53% |
| -1 | 3 | 17.65% |
| 0 | 3 | 17.65% |
| -4 | 2 | 11.76% |
| +2 | 1 | 5.88% |