Погон Шедълце
Първа Лига
Полша
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Шедълце |
| Стадион: | Градски стадион Шедълце |
| Капацитет: | 2 901 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
02.05
ЛКС Лодз
4 - 0
Погон Шедълце
1.72
3.40
4.29
19.04
Погон Гр.Мазов.
0 - 2
Погон Шедълце
1.97
3.43
3.27
04.04
Шльонск Вроцлав
1 - 0
Погон Шедълце
1.60
3.76
4.60
06.03
Пуща Неполомице
3 - 0
Погон Шедълце
1.98
3.23
3.41
22.02
Полония Битом
1 - 1
Погон Шедълце
1.66
3.70
4.33
06.02
Одра Ополе
1 - 0
Погон Шедълце
2.01
3.26
3.30
29.11
Полония Варшава
2 - 0
Погон Шедълце
1.79
3.56
3.76
08.11
Стал Мелец
0 - 0
Погон Шедълце
2.26
3.39
2.74
02.11
Стал Жешув
1 - 1
Погон Шедълце
2.05
3.52
3.01
17.10
Медж Легница
2 - 2
Погон Шедълце
1.68
3.73
4.21
27.09
ГКС Тихи
1 - 3
Погон Шедълце
1.77
3.53
3.90
24.09
Медж Легница
2 - 0
Погон Шедълце
1.64
3.63
4.48
12.09
Хробри Глогов
2 - 1
Погон Шедълце
2.16
3.21
3.01
30.08
Знич Прушков
0 - 1
Погон Шедълце
2.75
3.26
2.26
21.08
Гурник Ленчна
1 - 1
Погон Шедълце
2.32
3.17
2.79
08.08
Рух Хожов
0 - 2
Погон Шедълце
1.63
3.70
4.48
27.07
Вечиста Краков
2 - 1
Погон Шедълце
1.50
3.99
5.70
17.05
Котвица
1 - 1
Погон Шедълце
2.45
3.21
2.62
02.05
Гурник Ленчна
1 - 3
Погон Шедълце
2.03
3.29
3.17
19.04
Висла Краков
1 - 0
Погон Шедълце
1.28
5.26
7.56
09.04
Полония Варшава
2 - 1
Погон Шедълце
1.67
3.67
4.20
30.03
Стал Жешув
2 - 4
Погон Шедълце
1.55
3.92
4.94
07.03
ГКС Тихи
2 - 0
Погон Шедълце
1.62
3.66
4.71
22.02
Термалика
1 - 1
Погон Шедълце
1.28
4.81
8.39
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 24 | |
| Победи | 6 | 25% |
| Равни | 7 | 29% |
| Загуби | 11 | 46% |
| Голове | 58 | 2.42 |
| Вкарани Голове | 25 | 1.04 |
| Получени Голове | 33 | 1.38 |
| Мачове Вкарал | 15 | 62% |
| Мачове Получил | 20 | 83% |
| Гол/Гол | 12 | 50% |
| Над 1.5 | 19 | 79% |
| Над 2.5 | 9 | 38% |
| Над 3.5 | 5 | 21% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 5 | 20.83% |
| 0 - 1 | 3 | 12.50% |
| 0 - 2 | 3 | 12.50% |
| 1 - 2 | 3 | 12.50% |
| 2 - 0 | 2 | 8.33% |
| 3 - 1 | 2 | 8.33% |
| 1 - 0 | 1 | 4.17% |
| 4 - 2 | 1 | 4.17% |
| 0 - 0 | 1 | 4.17% |
| 2 - 2 | 1 | 4.17% |
| 0 - 3 | 1 | 4.17% |
| 0 - 4 | 1 | 4.17% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 10 | 41.67% |
| 1 | 4 | 16.67% |
| 3 | 4 | 16.67% |
| 4 | 4 | 16.67% |
| 6 | 1 | 4.17% |
| 0 | 1 | 4.17% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 7 | 29.17% |
| -1 | 6 | 25.00% |
| +2 | 5 | 20.83% |
| -2 | 3 | 12.50% |
| +1 | 1 | 4.17% |
| -3 | 1 | 4.17% |
| -4 | 1 | 4.17% |