Полония Варшава
Първа Лига
Полша
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Варшава |
Мачове
15.05
Полония Варшава
0 - 1
Висла Краков
2.03
3.62
2.96
10.05
Полония Варшава
2 - 1
Гурник Ленчна
1.57
3.91
4.66
25.04
Полония Варшава
1 - 0
Хробри Глогов
1.82
3.47
3.71
10.04
Полония Варшава
0 - 4
Шльонск Вроцлав
2.34
3.43
2.59
21.03
Полония Варшава
1 - 1
Медж Легница
2.14
3.45
2.86
09.03
Полония Варшава
0 - 1
ЛКС Лодз
2.04
3.32
3.15
14.02
Полония Варшава
0 - 0
Знич Прушков
1.65
3.77
4.33
08.02
Полония Варшава
5 - 2
Стал Мелец
1.67
3.75
4.15
31.01
Полония Варшава
2 - 1
Кудривка
-
-
-
28.01
Полония Варшава
3 - 2
Орхус Фремад
-
-
-
25.01
Полония Варшава
0 - 2
ЛНЗ Черкаси
-
-
-
29.11
Полония Варшава
2 - 0
Погон Шедълце
1.79
3.56
3.76
23.11
Полония Варшава
1 - 0
Одра Ополе
1.87
3.43
3.58
25.10
Полония Варшава
2 - 1
Полония Битом
2.23
3.44
2.76
03.10
Полония Варшава
2 - 3
Стал Жешув
1.62
3.99
4.27
20.09
Полония Варшава
1 - 2
Пуща Неполомице
1.91
3.43
3.47
05.09
Полония Варшава
3 - 2
Знич Прушков
-
-
-
30.08
Полония Варшава
2 - 1
Погон Гр.Мазов.
1.89
3.66
3.29
19.08
Полония Варшава
1 - 6
Вечиста Краков
2.53
3.34
2.42
15.08
Полония Варшава
0 - 0
Рух Хожов
2.01
3.33
3.23
27.07
Полония Варшава
1 - 2
ГКС Тихи
1.87
3.67
3.53
17.05
Полония Варшава
0 - 1
ЛКС Лодз
2.10
3.44
2.99
03.05
Полония Варшава
2 - 3
Стал Ст. Воля
1.75
3.62
3.90
19.04
Полония Варшава
0 - 0
Висла Плок
2.41
3.29
2.60
09.04
Полония Варшава
2 - 1
Погон Шедълце
1.67
3.67
4.20
29.03
Полония Варшава
4 - 2
Хробри Глогов
1.73
3.48
4.11
21.03
Полония Варшава
1 - 2
Видзев Лодз
-
-
-
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 27 | |
| Победи | 12 | 44% |
| Равни | 4 | 15% |
| Загуби | 11 | 41% |
| Голове | 79 | 2.93 |
| Вкарани Голове | 38 | 1.41 |
| Получени Голове | 41 | 1.52 |
| Мачове Вкарал | 19 | 70% |
| Мачове Получил | 21 | 78% |
| Гол/Гол | 16 | 59% |
| Над 1.5 | 19 | 70% |
| Над 2.5 | 16 | 59% |
| Над 3.5 | 8 | 30% |
| Резултати | ||
| 2 - 1 | 5 | 18.52% |
| 0 - 0 | 3 | 11.11% |
| 0 - 1 | 3 | 11.11% |
| 1 - 2 | 3 | 11.11% |
| 1 - 0 | 2 | 7.41% |
| 3 - 2 | 2 | 7.41% |
| 2 - 3 | 2 | 7.41% |
| 2 - 0 | 1 | 3.70% |
| 4 - 2 | 1 | 3.70% |
| 5 - 2 | 1 | 3.70% |
| 1 - 1 | 1 | 3.70% |
| 0 - 2 | 1 | 3.70% |
| 0 - 4 | 1 | 3.70% |
| 1 - 6 | 1 | 3.70% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 8 | 29.63% |
| 1 | 5 | 18.52% |
| 5 | 4 | 14.81% |
| 0 | 3 | 11.11% |
| 2 | 3 | 11.11% |
| 7 | 2 | 7.41% |
| 4 | 1 | 3.70% |
| 6 | 1 | 3.70% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 9 | 33.33% |
| -1 | 8 | 29.63% |
| 0 | 4 | 14.81% |
| +2 | 2 | 7.41% |
| +3 | 1 | 3.70% |
| -2 | 1 | 3.70% |
| -4 | 1 | 3.70% |
| -5 | 1 | 3.70% |