Рух Хожов
Първа Лига
Полша
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Хожов |
| Стадион: | Градски стадион Хожов |
| Капацитет: | 9 300 |
| Размери: | 107 x 67 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
03.05
Рух Хожов
2 - 0
Одра Ополе
1.78
3.35
4.08
27.04
Рух Хожов
2 - 2
Погон Гр.Мазов.
1.72
3.73
3.88
19.04
Рух Хожов
1 - 1
Висла Краков
3.09
3.51
2.02
11.04
Рух Хожов
0 - 2
Вечиста Краков
2.48
3.51
2.39
14.03
Рух Хожов
2 - 1
Стал Мелец
1.91
3.47
3.36
21.02
Рух Хожов
2 - 3
Полония Варшава
2.20
3.28
2.88
08.02
Рух Хожов
2 - 2
Шльонск Вроцлав
2.46
3.38
2.49
31.01
Рух Хожов
2 - 2
Одра Ополе
1.59
3.84
4.62
29.11
Рух Хожов
2 - 0
Пуща Неполомице
2.02
3.22
3.32
23.11
Рух Хожов
1 - 2
Знич Прушков
1.72
3.58
4.09
07.11
Рух Хожов
3 - 1
Медж Легница
2.26
3.37
2.75
31.10
Рух Хожов
2 - 1
ГКС Тихи
1.87
3.53
3.48
22.09
Рух Хожов
2 - 1
Хробри Глогов
1.80
3.43
3.86
14.09
Рух Хожов
2 - 1
ЛКС Лодз
2.34
3.27
2.67
24.08
Рух Хожов
1 - 1
Полония Битом
2.17
3.25
2.99
20.08
Рух Хожов
4 - 0
Стал Жешув
1.81
3.63
3.58
08.08
Рух Хожов
0 - 2
Погон Шедълце
1.63
3.70
4.48
27.07
Рух Хожов
2 - 1
Гурник Ленчна
1.59
3.88
4.87
09.07
Рух Хожов
1 - 1
Пуща Неполомице
2.42
3.47
2.41
25.05
Рух Хожов
1 - 1
Полония Варшава
1.70
3.63
4.13
10.05
Рух Хожов
1 - 3
ЛКС Лодз
2.09
3.22
3.15
27.04
Рух Хожов
3 - 0
Стал Жешув
1.83
3.67
3.49
13.04
Рух Хожов
1 - 3
Стал Ст. Воля
1.58
3.86
4.66
10.04
Рух Хожов
1 - 2
Медж Легница
2.08
3.20
3.20
06.04
Рух Хожов
0 - 1
ГКС Тихи
2.00
3.22
3.36
02.04
Рух Хожов
0 - 5
Легия Варшава
5.61
3.97
1.48
15.03
Рух Хожов
0 - 0
Висла Плок
2.07
3.19
3.18
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 27 | |
| Победи | 10 | 37% |
| Равни | 8 | 30% |
| Загуби | 9 | 33% |
| Голове | 79 | 2.93 |
| Вкарани Голове | 40 | 1.48 |
| Получени Голове | 39 | 1.44 |
| Мачове Вкарал | 22 | 81% |
| Мачове Получил | 22 | 81% |
| Гол/Гол | 18 | 67% |
| Над 1.5 | 25 | 93% |
| Над 2.5 | 17 | 63% |
| Над 3.5 | 9 | 33% |
| Резултати | ||
| 2 - 1 | 5 | 18.52% |
| 1 - 1 | 4 | 14.81% |
| 2 - 2 | 3 | 11.11% |
| 2 - 0 | 2 | 7.41% |
| 0 - 2 | 2 | 7.41% |
| 1 - 2 | 2 | 7.41% |
| 1 - 3 | 2 | 7.41% |
| 3 - 0 | 1 | 3.70% |
| 3 - 1 | 1 | 3.70% |
| 4 - 0 | 1 | 3.70% |
| 0 - 0 | 1 | 3.70% |
| 0 - 1 | 1 | 3.70% |
| 0 - 5 | 1 | 3.70% |
| 2 - 3 | 1 | 3.70% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 8 | 29.63% |
| 3 | 8 | 29.63% |
| 4 | 7 | 25.93% |
| 5 | 2 | 7.41% |
| 0 | 1 | 3.70% |
| 1 | 1 | 3.70% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 8 | 29.63% |
| +1 | 5 | 18.52% |
| -1 | 4 | 14.81% |
| -2 | 4 | 14.81% |
| +2 | 3 | 11.11% |
| +3 | 1 | 3.70% |
| +4 | 1 | 3.70% |
| -5 | 1 | 3.70% |