Шльонск Вроцлав
Първа Лига
Полша
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Вроцлав |
| Стадион: | Градски стадион Вроцлав |
| Капацитет: | 45 105 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
01.05
Гурник Ленчна
0 - 4
Шльонск Вроцлав
3.60
3.52
1.83
25.04
Стал Мелец
2 - 3
Шльонск Вроцлав
2.87
3.43
2.13
10.04
Полония Варшава
0 - 4
Шльонск Вроцлав
2.34
3.43
2.59
21.03
Пуща Неполомице
1 - 1
Шльонск Вроцлав
2.92
3.32
2.16
15.03
ГКС Тихи
2 - 4
Шльонск Вроцлав
3.15
3.42
2.00
14.02
Медж Легница
3 - 1
Шльонск Вроцлав
2.01
3.52
3.06
08.02
Рух Хожов
2 - 2
Шльонск Вроцлав
2.46
3.38
2.49
30.11
Вечиста Краков
3 - 3
Шльонск Вроцлав
2.10
3.49
2.90
21.11
Погон Гр.Мазов.
2 - 2
Шльонск Вроцлав
2.63
3.47
2.30
03.11
ЛКС Лодз
2 - 1
Шльонск Вроцлав
2.41
3.27
2.59
04.10
Знич Прушков
2 - 1
Шльонск Вроцлав
3.44
3.50
1.89
20.09
Погон Шедълце
2 - 3
Шльонск Вроцлав
3.04
3.33
2.11
24.08
Висла Краков
5 - 0
Шльонск Вроцлав
1.59
3.93
4.56
20.08
Хробри Глогов
1 - 2
Шльонск Вроцлав
3.40
3.41
1.93
17.08
Одра Ополе
1 - 1
Шльонск Вроцлав
3.15
3.27
2.06
25.07
Стал Жешув
2 - 1
Шльонск Вроцлав
3.34
3.56
1.91
Хронология
Мачове Гост
| № | Отбор | Away |
|---|---|---|
| 1 | Висла Краков | 5 - 0 |
| 2 | Шльонск Вроцлав | - |
| 3 | Вечиста Краков | 3 - 3 |
| 4 | Хробри Глогов | 1 - 2 |
| 5 | ЛКС Лодз | 2 - 1 |
| 6 | Полония Варшава | 0 - 4 |
| 7 | Рух Хожов | 2 - 2 |
| 8 | Медж Легница | 3 - 1 |
| 9 | Полония Битом | |
| 10 | Пуща Неполомице | 1 - 1 |
| 11 | Погон Гр.Мазов. | 2 - 2 |
| 12 | Стал Жешув | 2 - 1 |
| 13 | Одра Ополе | 1 - 1 |
| 14 | Погон Шедълце | 2 - 3 |
| 15 | Стал Мелец | 2 - 3 |
| 16 | Гурник Ленчна | 0 - 4 |
| 17 | Знич Прушков | 2 - 1 |
| 18 | ГКС Тихи | 2 - 4 |
Статистика мачове
| Мачове | 16 | |
| Победи | 6 | 38% |
| Равни | 5 | 31% |
| Загуби | 5 | 31% |
| Голове | 63 | 3.94 |
| Вкарани Голове | 33 | 2.06 |
| Получени Голове | 30 | 1.88 |
| Мачове Вкарал | 15 | 94% |
| Мачове Получил | 14 | 88% |
| Гол/Гол | 13 | 81% |
| Над 1.5 | 16 | 100% |
| Над 2.5 | 14 | 88% |
| Над 3.5 | 10 | 62% |
| Резултати | ||
| 1 - 2 | 3 | 18.75% |
| 3 - 2 | 2 | 12.50% |
| 4 - 0 | 2 | 12.50% |
| 1 - 1 | 2 | 12.50% |
| 2 - 2 | 2 | 12.50% |
| 2 - 1 | 1 | 6.25% |
| 4 - 2 | 1 | 6.25% |
| 3 - 3 | 1 | 6.25% |
| 0 - 5 | 1 | 6.25% |
| 1 - 3 | 1 | 6.25% |
| Общо Голове | ||
| 4 | 5 | 31.25% |
| 3 | 4 | 25.00% |
| 5 | 3 | 18.75% |
| 2 | 2 | 12.50% |
| 6 | 2 | 12.50% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 5 | 31.25% |
| +1 | 3 | 18.75% |
| -1 | 3 | 18.75% |
| +4 | 2 | 12.50% |
| +2 | 1 | 6.25% |
| -2 | 1 | 6.25% |
| -5 | 1 | 6.25% |