Вечиста Краков
Екстракласа
Полша
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Краков |
| Стадион: | Градски стадион Краков |
| Капацитет: | 33 326 |
| Размери: | 105 x 72 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
07.11
Гурник Забже
2 - 1
Вечиста Краков
1.51
4.23
5.19
25.10
Шльонск Вроцлав
2 - 0
Вечиста Краков
2.86
3.66
2.15
12.10
ГКС Катовице
2 - 1
Вечиста Краков
2.03
3.74
3.02
18.09
Видзев Лодз
2 - 2
Вечиста Краков
1.89
3.72
3.44
13.09
Погон Шчечин
2 - 0
Вечиста Краков
2.07
3.59
3.08
29.08
Висла Краков
2 - 0
Вечиста Краков
1.79
3.87
3.66
21.08
Краковия
3 - 2
Вечиста Краков
2.06
3.46
3.20
15.08
Пяст Гливице
3 - 4
Вечиста Краков
2.06
3.46
3.20
24.07
Радомяк
2 - 1
Вечиста Краков
2.56
3.36
2.49
16.05
Стал Жешув
1 - 5
Вечиста Краков
3.55
3.91
1.75
02.05
Погон Гр.Мазов.
1 - 4
Вечиста Краков
4.03
4.00
1.64
11.04
Рух Хожов
0 - 2
Вечиста Краков
2.48
3.51
2.39
22.03
Стал Мелец
3 - 1
Вечиста Краков
3.42
3.66
1.84
07.03
Гурник Ленчна
0 - 3
Вечиста Краков
3.58
3.61
1.81
20.02
Висла Краков
1 - 1
Вечиста Краков
1.80
3.71
3.56
07.02
Знич Прушков
2 - 3
Вечиста Краков
3.65
3.51
1.83
14.01
Заглембе Сосн.
1 - 1
Вечиста Краков
5.02
4.12
1.50
06.12
Погон Шедълце
0 - 2
Вечиста Краков
3.39
3.55
1.89
22.11
Хробри Глогов
1 - 2
Вечиста Краков
2.89
3.31
2.19
02.11
Медж Легница
3 - 2
Вечиста Краков
2.68
3.49
2.24
18.10
ГКС Тихи
3 - 3
Вечиста Краков
3.07
3.46
2.04
05.10
Одра Ополе
2 - 0
Вечиста Краков
4.39
3.73
1.64
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 22 | |
| Победи | 8 | 36% |
| Равни | 4 | 18% |
| Загуби | 10 | 45% |
| Голове | 78 | 3.55 |
| Вкарани Голове | 40 | 1.82 |
| Получени Голове | 38 | 1.73 |
| Мачове Вкарал | 18 | 82% |
| Мачове Получил | 19 | 86% |
| Гол/Гол | 15 | 68% |
| Над 1.5 | 22 | 100% |
| Над 2.5 | 14 | 64% |
| Над 3.5 | 9 | 41% |
| Резултати | ||
| 0 - 2 | 4 | 18.18% |
| 1 - 2 | 3 | 13.64% |
| 2 - 0 | 2 | 9.09% |
| 1 - 1 | 2 | 9.09% |
| 2 - 3 | 2 | 9.09% |
| 2 - 1 | 1 | 4.55% |
| 3 - 0 | 1 | 4.55% |
| 3 - 2 | 1 | 4.55% |
| 4 - 1 | 1 | 4.55% |
| 4 - 3 | 1 | 4.55% |
| 5 - 1 | 1 | 4.55% |
| 2 - 2 | 1 | 4.55% |
| 3 - 3 | 1 | 4.55% |
| 1 - 3 | 1 | 4.55% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 8 | 36.36% |
| 3 | 5 | 22.73% |
| 5 | 4 | 18.18% |
| 4 | 2 | 9.09% |
| 6 | 2 | 9.09% |
| 7 | 1 | 4.55% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 5 | 22.73% |
| -2 | 5 | 22.73% |
| 0 | 4 | 18.18% |
| +1 | 3 | 13.64% |
| +2 | 2 | 9.09% |
| +3 | 2 | 9.09% |
| +4 | 1 | 4.55% |