Бенфика
Примейра Лига
Португалия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Лисабон |
| Стадион: | Ещадио да Луж |
| Капацитет: | 65 647 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
11.05
Бенфика
2 - 2
Брага
1.39
4.68
6.92
02.05
Фамаликао
2 - 2
Бенфика
5.05
4.04
1.58
25.04
Бенфика
4 - 1
Морейренсе
1.11
8.34
18.37
19.04
Сп. Лисабон
1 - 2
Бенфика
2.16
3.46
3.08
12.04
Бенфика
2 - 0
Насионал Пор
1.14
7.58
15.02
06.04
Каса Пиа
1 - 1
Бенфика
12.17
6.04
1.21
21.03
Бенфика
3 - 0
Вит. Гимараеш
1.25
5.73
10.08
14.03
Арука
1 - 2
Бенфика
8.84
5.35
1.29
08.03
Бенфика
2 - 2
Порто
2.12
3.20
3.44
02.03
Жил Висенте
1 - 2
Бенфика
5.83
4.02
1.52
21.02
Бенфика
3 - 0
АВС
1.09
9.19
22.58
13.02
Санта Клара
1 - 2
Бенфика
6.65
3.85
1.50
08.02
Бенфика
2 - 1
Алверка
1.16
6.92
15.98
01.02
Тондела
0 - 0
Бенфика
9.55
5.04
1.30
25.01
Бенфика
4 - 0
Ещрела
1.16
6.95
15.57
17.01
Рио Аве
0 - 2
Бенфика
9.64
5.00
1.30
03.01
Бенфика
3 - 1
Ещорил
1.20
6.31
12.11
28.12
Брага
2 - 2
Бенфика
3.43
3.20
2.12
22.12
Бенфика
1 - 0
Фамаликао
1.32
4.87
8.65
14.12
Морейренсе
0 - 4
Бенфика
8.41
4.52
1.36
05.12
Бенфика
1 - 1
Сп. Лисабон
2.75
3.10
2.57
29.11
Насионал Пор
1 - 2
Бенфика
7.07
4.49
1.41
09.11
Бенфика
2 - 2
Каса Пиа
1.18
6.40
13.76
01.11
Вит. Гимараеш
0 - 3
Бенфика
6.68
4.22
1.45
25.10
Бенфика
5 - 0
Арука
1.16
7.14
13.69
05.10
Порто
0 - 0
Бенфика
2.01
3.34
3.61
26.09
Бенфика
2 - 1
Жил Висенте
1.30
4.97
9.25
23.09
Бенфика
1 - 1
Рио Аве
1.18
6.91
11.92
20.09
АВС
0 - 3
Бенфика
13.87
6.54
1.18
12.09
Бенфика
1 - 1
Санта Клара
1.31
4.62
10.31
31.08
Алверка
1 - 2
Бенфика
13.43
6.39
1.19
23.08
Бенфика
3 - 0
Тондела
1.14
7.49
17.12
16.08
Ещрела
0 - 1
Бенфика
11.83
5.97
1.22
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Home | Away |
|---|---|---|---|
| 1 | Порто | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 2 | Сп. Лисабон | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 3 | Бенфика | - | - |
| 4 | Брага | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 5 | Фамаликао | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 6 | Жил Висенте | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 7 | Морейренсе | 4 - 1 | 0 - 4 |
| 8 | Вит. Гимараеш | 3 - 0 | 0 - 3 |
| 9 | Ещорил | 3 - 1 | |
| 10 | Алверка | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 11 | Арука | 5 - 0 | 1 - 2 |
| 12 | Санта Клара | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 13 | Рио Аве | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 14 | Насионал Пор | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 15 | Ещрела | 4 - 0 | 0 - 1 |
| 16 | Каса Пиа | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 17 | Тондела | 3 - 0 | 0 - 0 |
| 18 | АВС | 3 - 0 | 0 - 3 |
Статистика мачове
| Мачове | 33 | |
| Победи | 22 | 67% |
| Равни | 11 | 33% |
| Загуби | 0 | 0% |
| Голове | 95 | 2.88 |
| Вкарани Голове | 71 | 2.15 |
| Получени Голове | 24 | 0.73 |
| Мачове Вкарал | 31 | 94% |
| Мачове Получил | 19 | 58% |
| Гол/Гол | 19 | 58% |
| Над 1.5 | 29 | 88% |
| Над 2.5 | 23 | 70% |
| Над 3.5 | 10 | 30% |
| Резултати | ||
| 2 - 1 | 8 | 24.24% |
| 3 - 0 | 5 | 15.15% |
| 2 - 2 | 5 | 15.15% |
| 1 - 1 | 4 | 12.12% |
| 1 - 0 | 2 | 6.06% |
| 2 - 0 | 2 | 6.06% |
| 4 - 0 | 2 | 6.06% |
| 0 - 0 | 2 | 6.06% |
| 3 - 1 | 1 | 3.03% |
| 4 - 1 | 1 | 3.03% |
| 5 - 0 | 1 | 3.03% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 13 | 39.39% |
| 4 | 8 | 24.24% |
| 2 | 6 | 18.18% |
| 1 | 2 | 6.06% |
| 0 | 2 | 6.06% |
| 5 | 2 | 6.06% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 11 | 33.33% |
| +1 | 10 | 30.30% |
| +3 | 6 | 18.18% |
| +2 | 3 | 9.09% |
| +4 | 2 | 6.06% |
| +5 | 1 | 3.03% |