Фейренсе
Лига Португалия 2
Португалия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Санта Мария да Фейра |
| Стадион: | Ещадио Марколино де Кастро |
| Капацитет: | 4 667 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
02.11
Пенафиел
1 - 0
Фейренсе
1.86
3.28
3.80
11.10
Фарензе
2 - 1
Фейренсе
1.69
3.42
4.61
13.09
Шавеш
1 - 0
Фейренсе
1.99
3.23
3.44
30.08
АВС
2 - 0
Фейренсе
2.25
3.04
3.01
14.08
Академика
1 - 0
Фейренсе
2.12
3.10
3.22
17.05
Униао Лейрия
2 - 2
Фейренсе
1.72
3.56
4.10
03.05
Пасош Ферейра
1 - 2
Фейренсе
2.15
3.10
3.13
17.04
Академико Висеу
3 - 0
Фейренсе
1.77
3.27
4.27
04.04
Фарензе
0 - 1
Фейренсе
2.05
2.95
3.55
09.03
Бенфика II
3 - 0
Фейренсе
2.01
3.16
3.39
22.02
Лузитания
1 - 0
Фейренсе
2.49
2.96
2.71
07.02
Лейсоеш
2 - 1
Фейренсе
2.56
2.90
2.67
25.01
Портимоненсе
0 - 1
Фейренсе
2.51
3.03
2.62
11.01
Оливейренсе
3 - 4
Фейренсе
2.98
3.03
2.25
12.12
Торенсе
2 - 3
Фейренсе
2.03
2.99
3.51
01.12
Визела
1 - 1
Фейренсе
1.79
3.28
4.07
01.11
Сп. Лисабон II
3 - 2
Фейренсе
1.94
3.19
3.61
19.10
Пенафиел
1 - 2
Фейренсе
2.64
3.03
2.52
05.10
Фелгейраш
2 - 0
Фейренсе
1.96
3.21
3.52
14.09
Шавеш
1 - 1
Фейренсе
1.96
3.15
3.61
24.08
Маритимо
1 - 0
Фейренсе
2.02
3.05
3.49
10.08
Порто II
0 - 0
Фейренсе
2.30
3.10
2.86
09.07
Вит. Гимараеш
1 - 1
Фейренсе
-
-
-
14.05
Лейсоеш
2 - 0
Фейренсе
2.34
3.15
2.78
04.05
Маритимо
1 - 1
Фейренсе
1.97
3.18
3.53
19.04
Пенафиел
1 - 2
Фейренсе
2.43
3.03
2.74
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 7 | 27% |
| Равни | 6 | 23% |
| Загуби | 13 | 50% |
| Голове | 63 | 2.42 |
| Вкарани Голове | 25 | 0.96 |
| Получени Голове | 38 | 1.46 |
| Мачове Вкарал | 15 | 58% |
| Мачове Получил | 23 | 88% |
| Гол/Гол | 13 | 50% |
| Над 1.5 | 18 | 69% |
| Над 2.5 | 11 | 42% |
| Над 3.5 | 4 | 15% |
| Резултати | ||
| 0 - 1 | 5 | 19.23% |
| 1 - 1 | 4 | 15.38% |
| 2 - 1 | 3 | 11.54% |
| 0 - 2 | 3 | 11.54% |
| 1 - 0 | 2 | 7.69% |
| 0 - 3 | 2 | 7.69% |
| 1 - 2 | 2 | 7.69% |
| 3 - 2 | 1 | 3.85% |
| 4 - 3 | 1 | 3.85% |
| 0 - 0 | 1 | 3.85% |
| 2 - 2 | 1 | 3.85% |
| 2 - 3 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 7 | 26.92% |
| 2 | 7 | 26.92% |
| 3 | 7 | 26.92% |
| 5 | 2 | 7.69% |
| 7 | 1 | 3.85% |
| 0 | 1 | 3.85% |
| 4 | 1 | 3.85% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 8 | 30.77% |
| +1 | 7 | 26.92% |
| 0 | 6 | 23.08% |
| -2 | 3 | 11.54% |
| -3 | 2 | 7.69% |