Жил Висенте
Примейра Лига
Португалия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Барселош |
| Стадион: | Ещадио Сидаде де Барселош |
| Капацитет: | 12 504 |
| Размери: | 106 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
16.05
Сп. Лисабон
3 - 0
Жил Висенте
1.19
6.68
11.35
11.05
Жил Висенте
1 - 3
Арука
1.67
3.78
4.71
03.05
Рио Аве
0 - 0
Жил Висенте
3.83
3.46
1.89
27.04
Жил Висенте
2 - 1
Каса Пиа
1.65
3.61
5.12
18.04
Жил Висенте
0 - 1
Вит. Гимараеш
2.07
3.24
3.52
13.04
Тондела
2 - 2
Жил Висенте
3.96
3.18
1.96
03.04
Жил Висенте
3 - 0
АВС
1.40
4.41
7.65
21.03
Санта Клара
1 - 0
Жил Висенте
2.30
2.97
3.30
14.03
Жил Висенте
2 - 2
Алверка
1.69
3.58
4.90
08.03
Ещрела
2 - 2
Жил Висенте
4.30
3.38
1.83
02.03
Жил Висенте
1 - 2
Бенфика
5.83
4.02
1.52
22.02
Ещорил
3 - 1
Жил Висенте
2.85
3.32
2.36
14.02
Жил Висенте
2 - 1
Брага
3.55
3.12
2.11
07.02
Морейренсе
1 - 2
Жил Висенте
3.71
3.11
2.06
01.02
Жил Висенте
5 - 0
Фамаликао
2.75
3.01
2.63
26.01
Порто
3 - 0
Жил Висенте
1.36
4.46
8.46
17.01
Жил Висенте
2 - 1
Насионал Пор
1.70
3.58
4.93
02.01
Жил Висенте
1 - 1
Сп. Лисабон
6.77
4.11
1.46
28.12
Арука
2 - 2
Жил Висенте
4.05
3.28
1.92
20.12
Жил Висенте
2 - 2
Рио Аве
1.71
3.51
4.87
13.12
Каса Пиа
1 - 1
Жил Висенте
3.67
2.97
2.14
08.12
Вит. Гимараеш
0 - 0
Жил Висенте
2.84
2.95
2.61
29.11
Жил Висенте
0 - 1
Тондела
1.60
3.67
5.58
09.11
АВС
1 - 1
Жил Висенте
5.25
3.53
1.67
03.11
Жил Висенте
1 - 0
Санта Клара
2.17
2.97
3.63
24.10
Алверка
0 - 4
Жил Висенте
3.09
3.03
2.37
04.10
Жил Висенте
2 - 0
Ещрела
1.64
3.56
5.47
26.09
Бенфика
2 - 1
Жил Висенте
1.30
4.97
9.25
21.09
Жил Висенте
2 - 0
Ещорил
2.13
3.19
3.43
14.09
Брага
0 - 1
Жил Висенте
1.57
3.76
5.75
29.08
Жил Висенте
2 - 0
Морейренсе
2.54
2.77
3.11
24.08
Фамаликао
0 - 0
Жил Висенте
2.00
3.15
3.92
18.08
Жил Висенте
0 - 2
Порто
7.84
4.47
1.38
09.08
Насионал Пор
0 - 2
Жил Висенте
2.54
3.00
2.85
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Home | Away |
|---|---|---|---|
| 1 | Порто | 0 - 2 | 3 - 0 |
| 2 | Сп. Лисабон | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 3 | Бенфика | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 4 | Брага | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 5 | Фамаликао | 5 - 0 | 0 - 0 |
| 6 | Жил Висенте | - | - |
| 7 | Морейренсе | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 8 | Арука | 1 - 3 | 2 - 2 |
| 9 | Вит. Гимараеш | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 10 | Ещорил | 2 - 0 | 3 - 1 |
| 11 | Алверка | 2 - 2 | 0 - 4 |
| 12 | Рио Аве | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 13 | Санта Клара | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 14 | Насионал Пор | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 15 | Ещрела | 2 - 0 | 2 - 2 |
| 16 | Каса Пиа | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 17 | Тондела | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 18 | АВС | 3 - 0 | 1 - 1 |
Статистика мачове
| Мачове | 34 | |
| Победи | 13 | 38% |
| Равни | 11 | 32% |
| Загуби | 10 | 29% |
| Голове | 85 | 2.50 |
| Вкарани Голове | 47 | 1.38 |
| Получени Голове | 38 | 1.12 |
| Мачове Вкарал | 25 | 74% |
| Мачове Получил | 22 | 65% |
| Гол/Гол | 16 | 47% |
| Над 1.5 | 26 | 76% |
| Над 2.5 | 18 | 53% |
| Над 3.5 | 9 | 26% |
| Резултати | ||
| 2 - 2 | 5 | 14.71% |
| 2 - 0 | 4 | 11.76% |
| 2 - 1 | 4 | 11.76% |
| 0 - 0 | 3 | 8.82% |
| 1 - 1 | 3 | 8.82% |
| 0 - 1 | 3 | 8.82% |
| 1 - 0 | 2 | 5.88% |
| 0 - 3 | 2 | 5.88% |
| 1 - 2 | 2 | 5.88% |
| 1 - 3 | 2 | 5.88% |
| 3 - 0 | 1 | 2.94% |
| 4 - 0 | 1 | 2.94% |
| 5 - 0 | 1 | 2.94% |
| 0 - 2 | 1 | 2.94% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 9 | 26.47% |
| 2 | 8 | 23.53% |
| 4 | 8 | 23.53% |
| 1 | 5 | 14.71% |
| 0 | 3 | 8.82% |
| 5 | 1 | 2.94% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 11 | 32.35% |
| +1 | 6 | 17.65% |
| -1 | 5 | 14.71% |
| +2 | 4 | 11.76% |
| -2 | 3 | 8.82% |
| -3 | 2 | 5.88% |
| +3 | 1 | 2.94% |
| +4 | 1 | 2.94% |
| +5 | 1 | 2.94% |