Насионал Пор
Примейра Лига
Португалия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Фуншал |
| Стадион: | Ещадио да Мадейра |
| Капацитет: | 5 132 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
16.05
Насионал Пор
2 - 0
Вит. Гимараеш
2.15
3.37
3.17
11.05
Санта Клара
2 - 0
Насионал Пор
2.24
3.17
3.18
02.05
Насионал Пор
1 - 2
АВС
1.52
4.09
5.64
25.04
Тондела
0 - 2
Насионал Пор
2.74
3.30
2.43
18.04
Насионал Пор
1 - 0
Алверка
2.18
3.41
3.09
12.04
Бенфика
2 - 0
Насионал Пор
1.14
7.58
15.02
04.04
Насионал Пор
2 - 0
Ещрела
2.06
3.40
3.37
21.03
Фамаликао
1 - 0
Насионал Пор
1.62
3.86
4.98
15.03
Насионал Пор
0 - 1
Ещорил
2.23
3.48
2.93
07.03
Морейренсе
1 - 1
Насионал Пор
2.35
3.19
2.97
28.02
Насионал Пор
1 - 2
Брага
5.44
4.03
1.55
21.02
Арука
3 - 0
Насионал Пор
2.33
3.29
2.93
15.02
Насионал Пор
0 - 1
Порто
7.48
4.58
1.38
08.02
Насионал Пор
0 - 0
Каса Пиа
1.86
3.35
4.14
01.02
Сп. Лисабон
2 - 1
Насионал Пор
1.12
8.30
17.79
25.01
Насионал Пор
4 - 0
Рио Аве
1.99
3.42
3.56
17.01
Жил Висенте
2 - 1
Насионал Пор
1.70
3.58
4.93
11.01
Насионал Пор
3 - 3
Санта Клара
2.73
2.91
2.75
02.01
Вит. Гимараеш
2 - 1
Насионал Пор
1.85
3.39
4.18
21.12
АВС
2 - 2
Насионал Пор
3.10
3.20
2.29
15.12
Насионал Пор
3 - 1
Тондела
2.30
3.14
3.09
07.12
Алверка
1 - 0
Насионал Пор
2.14
3.13
3.49
29.11
Насионал Пор
1 - 2
Бенфика
7.07
4.49
1.41
09.11
Ещрела
1 - 1
Насионал Пор
2.38
3.13
2.98
01.11
Насионал Пор
0 - 1
Фамаликао
3.18
3.35
2.17
26.10
Ещорил
1 - 1
Насионал Пор
2.21
3.31
3.13
04.10
Насионал Пор
3 - 2
Морейренсе
2.26
3.10
3.23
28.09
Брага
0 - 1
Насионал Пор
1.38
4.56
7.54
20.09
Насионал Пор
1 - 2
Арука
2.29
3.09
3.16
13.09
Порто
1 - 0
Насионал Пор
1.16
6.68
15.00
30.08
Каса Пиа
0 - 2
Насионал Пор
2.25
3.17
3.17
23.08
Насионал Пор
1 - 4
Сп. Лисабон
10.00
5.79
1.25
17.08
Рио Аве
1 - 1
Насионал Пор
2.28
3.23
3.04
09.08
Насионал Пор
0 - 2
Жил Висенте
2.54
3.00
2.85
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Home | Away |
|---|---|---|---|
| 1 | Порто | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Сп. Лисабон | 1 - 4 | 2 - 1 |
| 3 | Бенфика | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 4 | Брага | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 5 | Фамаликао | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 6 | Жил Висенте | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 7 | Морейренсе | 3 - 2 | 1 - 1 |
| 8 | Арука | 1 - 2 | 3 - 0 |
| 9 | Вит. Гимараеш | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 10 | Ещорил | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Алверка | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 12 | Рио Аве | 4 - 0 | 1 - 1 |
| 13 | Санта Клара | 3 - 3 | 2 - 0 |
| 14 | Насионал Пор | - | - |
| 15 | Ещрела | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 16 | Каса Пиа | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 17 | Тондела | 3 - 1 | 0 - 2 |
| 18 | АВС | 1 - 2 | 2 - 2 |
Статистика мачове
| Мачове | 34 | |
| Победи | 9 | 26% |
| Равни | 7 | 21% |
| Загуби | 18 | 53% |
| Голове | 82 | 2.41 |
| Вкарани Голове | 37 | 1.09 |
| Получени Голове | 45 | 1.32 |
| Мачове Вкарал | 23 | 68% |
| Мачове Получил | 26 | 76% |
| Гол/Гол | 16 | 47% |
| Над 1.5 | 25 | 74% |
| Над 2.5 | 14 | 41% |
| Над 3.5 | 6 | 18% |
| Резултати | ||
| 1 - 2 | 7 | 20.59% |
| 0 - 1 | 6 | 17.65% |
| 2 - 0 | 4 | 11.76% |
| 1 - 1 | 4 | 11.76% |
| 0 - 2 | 3 | 8.82% |
| 1 - 0 | 2 | 5.88% |
| 3 - 1 | 1 | 2.94% |
| 3 - 2 | 1 | 2.94% |
| 4 - 0 | 1 | 2.94% |
| 0 - 0 | 1 | 2.94% |
| 2 - 2 | 1 | 2.94% |
| 3 - 3 | 1 | 2.94% |
| 0 - 3 | 1 | 2.94% |
| 1 - 4 | 1 | 2.94% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 11 | 32.35% |
| 1 | 8 | 23.53% |
| 3 | 8 | 23.53% |
| 4 | 3 | 8.82% |
| 5 | 2 | 5.88% |
| 0 | 1 | 2.94% |
| 6 | 1 | 2.94% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 13 | 38.24% |
| 0 | 7 | 20.59% |
| +2 | 5 | 14.71% |
| +1 | 3 | 8.82% |
| -2 | 3 | 8.82% |
| -3 | 2 | 5.88% |
| +4 | 1 | 2.94% |