Рио Аве
Примейра Лига
Португалия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Вила до Конде |
| Стадион: | Ещадио до Рио Аве ФК |
| Капацитет: | 12 820 |
| Размери: | 104 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
16.05
Каса Пиа
1 - 1
Рио Аве
1.68
3.79
4.61
25.04
Вит. Гимараеш
2 - 0
Рио Аве
1.78
3.50
4.35
11.04
Санта Клара
0 - 2
Рио Аве
1.76
3.40
4.68
22.03
Ещорил
1 - 2
Рио Аве
1.74
3.80
4.23
09.03
Тондела
0 - 1
Рио Аве
2.08
3.26
3.48
22.02
Порто
1 - 0
Рио Аве
1.11
8.25
19.27
08.02
Брага
3 - 0
Рио Аве
1.21
6.17
11.98
25.01
Насионал Пор
4 - 0
Рио Аве
1.99
3.42
3.56
28.12
Сп. Лисабон
4 - 0
Рио Аве
1.12
8.25
18.55
20.12
Жил Висенте
2 - 2
Рио Аве
1.71
3.51
4.87
06.12
АВС
1 - 2
Рио Аве
2.97
3.19
2.36
08.11
Алверка
1 - 1
Рио Аве
2.14
3.26
3.33
25.10
Ещрела
1 - 2
Рио Аве
2.46
3.15
2.83
28.09
Фамаликао
0 - 0
Рио Аве
1.76
3.65
4.31
23.09
Бенфика
1 - 1
Рио Аве
1.18
6.91
11.92
13.09
Морейренсе
3 - 1
Рио Аве
2.37
3.07
3.06
23.08
Арука
3 - 3
Рио Аве
2.19
3.26
3.20
07.08
Ал Насър Рияд
4 - 0
Рио Аве
1.27
5.75
7.32
10.05
Насионал Пор
3 - 3
Рио Аве
1.91
3.60
3.64
27.04
Вит. Гимараеш
3 - 0
Рио Аве
1.40
4.55
7.13
13.04
Морейренсе
0 - 2
Рио Аве
2.28
3.03
3.22
03.04
Сп. Лисабон
2 - 0
Рио Аве
1.14
6.60
14.14
29.03
Каса Пиа
2 - 1
Рио Аве
2.02
3.28
3.62
10.03
Фамаликао
1 - 0
Рио Аве
1.85
3.20
4.50
22.02
Ещорил
2 - 1
Рио Аве
2.04
3.37
3.46
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 6 | 24% |
| Равни | 7 | 28% |
| Загуби | 12 | 48% |
| Голове | 70 | 2.80 |
| Вкарани Голове | 25 | 1.00 |
| Получени Голове | 45 | 1.80 |
| Мачове Вкарал | 15 | 60% |
| Мачове Получил | 21 | 84% |
| Гол/Гол | 12 | 48% |
| Над 1.5 | 21 | 84% |
| Над 2.5 | 14 | 56% |
| Над 3.5 | 7 | 28% |
| Резултати | ||
| 2 - 1 | 3 | 12.00% |
| 1 - 1 | 3 | 12.00% |
| 0 - 4 | 3 | 12.00% |
| 2 - 0 | 2 | 8.00% |
| 3 - 3 | 2 | 8.00% |
| 0 - 1 | 2 | 8.00% |
| 0 - 2 | 2 | 8.00% |
| 0 - 3 | 2 | 8.00% |
| 1 - 2 | 2 | 8.00% |
| 1 - 0 | 1 | 4.00% |
| 0 - 0 | 1 | 4.00% |
| 2 - 2 | 1 | 4.00% |
| 1 - 3 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 7 | 28.00% |
| 3 | 7 | 28.00% |
| 4 | 5 | 20.00% |
| 1 | 3 | 12.00% |
| 6 | 2 | 8.00% |
| 0 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 7 | 28.00% |
| +1 | 4 | 16.00% |
| -1 | 4 | 16.00% |
| -2 | 3 | 12.00% |
| -4 | 3 | 12.00% |
| +2 | 2 | 8.00% |
| -3 | 2 | 8.00% |