Динамо Букурещ
Лига I
Румъния
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Букурещ |
| Стадион: | Динамо |
| Капацитет: | 15 032 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
16.05
Динамо Букурещ
0 - 0
Клуж
2.20
3.17
3.11
10.05
Динамо Букурещ
2 - 1
Арджеш
1.64
3.41
5.25
26.04
Динамо Букурещ
3 - 1
Рапид Букурещ
2.51
3.24
2.57
23.04
Динамо Букурещ
0 - 0
Унив. Крайова
2.56
2.96
2.52
18.04
Динамо Букурещ
2 - 1
Унив. Клуж
2.12
3.22
3.22
19.03
Динамо Букурещ
0 - 1
Унив. Крайова
2.70
3.02
2.54
01.03
Динамо Букурещ
0 - 1
Арджеш
1.68
3.31
5.03
16.02
Динамо Букурещ
1 - 0
Униреа Слобозия
1.24
5.07
10.20
12.02
Динамо Букурещ
2 - 0
Херманщад
1.51
3.81
5.38
09.02
Динамо Букурещ
1 - 1
Унив. Крайова
2.15
3.06
3.31
30.01
Динамо Букурещ
1 - 1
Петролул
1.52
3.65
6.32
18.01
Динамо Букурещ
1 - 0
Унив. Клуж
1.95
3.08
3.89
11.01
Динамо Букурещ
3 - 2
Гангуон
-
-
-
14.12
Динамо Букурещ
4 - 0
Металоглобус
1.26
5.15
9.83
29.11
Динамо Букурещ
1 - 0
Оцелул
1.71
3.44
4.58
08.11
Динамо Букурещ
4 - 0
Миеркуря Чук
1.35
4.56
7.49
31.10
Динамо Букурещ
2 - 1
Клуж
2.38
3.07
2.88
19.10
Динамо Букурещ
0 - 2
Рапид Букурещ
2.24
3.12
3.08
22.09
Динамо Букурещ
1 - 1
Фарул
1.83
3.47
3.87
30.08
Динамо Букурещ
2 - 0
Херманщад
1.87
3.30
3.93
15.08
Динамо Букурещ
1 - 1
УТА Арад
1.80
3.39
4.17
02.08
Динамо Букурещ
4 - 3
ФКСБ
3.41
3.37
1.99
21.07
Динамо Букурещ
0 - 0
Ботошани
1.76
3.36
4.37
02.07
Динамо Букурещ
2 - 2
Омония
2.38
3.53
2.40
16.05
Динамо Букурещ
1 - 3
Унив. Клуж
2.72
3.00
2.54
12.05
Динамо Букурещ
0 - 0
Рапид Букурещ
2.74
3.26
2.38
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 13 | 50% |
| Равни | 9 | 35% |
| Загуби | 4 | 15% |
| Голове | 60 | 2.31 |
| Вкарани Голове | 38 | 1.46 |
| Получени Голове | 22 | 0.85 |
| Мачове Вкарал | 19 | 73% |
| Мачове Получил | 15 | 58% |
| Гол/Гол | 12 | 46% |
| Над 1.5 | 17 | 65% |
| Над 2.5 | 10 | 38% |
| Над 3.5 | 7 | 27% |
| Резултати | ||
| 0 - 0 | 4 | 15.38% |
| 1 - 1 | 4 | 15.38% |
| 1 - 0 | 3 | 11.54% |
| 2 - 1 | 3 | 11.54% |
| 2 - 0 | 2 | 7.69% |
| 4 - 0 | 2 | 7.69% |
| 0 - 1 | 2 | 7.69% |
| 3 - 1 | 1 | 3.85% |
| 3 - 2 | 1 | 3.85% |
| 4 - 3 | 1 | 3.85% |
| 2 - 2 | 1 | 3.85% |
| 0 - 2 | 1 | 3.85% |
| 1 - 3 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 7 | 26.92% |
| 1 | 5 | 19.23% |
| 4 | 5 | 19.23% |
| 0 | 4 | 15.38% |
| 3 | 3 | 11.54% |
| 5 | 1 | 3.85% |
| 7 | 1 | 3.85% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 9 | 34.62% |
| +1 | 8 | 30.77% |
| +2 | 3 | 11.54% |
| +4 | 2 | 7.69% |
| -1 | 2 | 7.69% |
| -2 | 2 | 7.69% |