Ботошани
Лига I
Румъния
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Ботошани |
| Стадион: | Градски стадион Ботошани |
| Капацитет: | 12 000 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
10.05
Ботошани
1 - 1
Петролул
2.14
3.11
3.23
25.04
Ботошани
1 - 1
Оцелул
1.80
3.37
4.12
20.04
Ботошани
3 - 2
Металоглобус
1.38
4.47
6.90
03.04
Ботошани
3 - 2
ФКСБ
4.05
3.71
1.73
16.03
Ботошани
3 - 2
Униреа Слобозия
1.56
3.76
5.28
07.03
Ботошани
0 - 1
Петролул
1.95
3.20
3.72
20.02
Ботошани
1 - 3
Унив. Клуж
2.25
3.09
3.03
08.02
Ботошани
3 - 0
Металоглобус
1.31
4.67
8.66
02.02
Ботошани
0 - 0
Оцелул
2.53
2.98
2.74
19.12
Ботошани
0 - 1
Клуж
2.66
3.16
2.49
08.12
Ботошани
0 - 0
Рапид Букурещ
2.71
3.01
2.54
24.11
Ботошани
1 - 1
Динамо Букурещ
3.20
3.20
2.13
27.10
Ботошани
2 - 0
Херманщад
1.96
3.19
3.76
06.10
Ботошани
2 - 1
УТА Арад
2.18
3.18
3.13
19.09
Ботошани
3 - 1
ФКСБ
4.85
3.75
1.61
31.08
Ботошани
1 - 1
Унив. Крайова
3.19
3.23
2.13
23.08
Ботошани
3 - 1
Миеркуря Чук
1.61
3.59
5.21
11.08
Ботошани
3 - 1
Арджеш
2.28
2.93
3.20
28.07
Ботошани
4 - 0
Униреа Слобозия
1.88
3.29
3.87
14.07
Ботошани
1 - 1
Фарул
1.95
3.22
3.69
Хронология
Мачове Домакин
| № | Отбор | Домакин |
|---|---|---|
| 1 | ФКСБ | 3 - 1 |
| 2 | УТА Арад | 2 - 1 |
| 3 | Миеркуря Чук | 3 - 1 |
| 4 | Ботошани | - |
| 5 | Оцелул | 0 - 0 |
| 6 | Фарул | 1 - 1 |
| 7 | Петролул | 0 - 1 |
| 8 | Херманщад | 2 - 0 |
| 9 | Униреа Слобозия | 4 - 0 |
| 10 | Металоглобус | 3 - 0 |
Мачове Домакин
| № | Отбор | Home |
|---|---|---|
| 1 | Унив. Крайова | 1 - 1 |
| 2 | Рапид Букурещ | 0 - 0 |
| 3 | Унив. Клуж | 1 - 3 |
| 4 | Клуж | 0 - 1 |
| 5 | Динамо Букурещ | 1 - 1 |
| 6 | Арджеш | 3 - 1 |
| 7 | ФКСБ | 3 - 1 |
| 8 | УТА Арад | 2 - 1 |
| 9 | Ботошани | - |
| 10 | Оцелул | 0 - 0 |
| 11 | Фарул | 1 - 1 |
| 12 | Петролул | 0 - 1 |
| 13 | Миеркуря Чук | 3 - 1 |
| 14 | Униреа Слобозия | 4 - 0 |
| 15 | Херманщад | 2 - 0 |
| 16 | Металоглобус | 3 - 0 |
Статистика мачове
| Мачове | 20 | |
| Победи | 10 | 50% |
| Равни | 7 | 35% |
| Загуби | 3 | 15% |
| Голове | 55 | 2.75 |
| Вкарани Голове | 35 | 1.75 |
| Получени Голове | 20 | 1.00 |
| Мачове Вкарал | 16 | 80% |
| Мачове Получил | 15 | 75% |
| Гол/Гол | 13 | 65% |
| Над 1.5 | 16 | 80% |
| Над 2.5 | 10 | 50% |
| Над 3.5 | 8 | 40% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 5 | 25.00% |
| 3 - 1 | 3 | 15.00% |
| 3 - 2 | 3 | 15.00% |
| 0 - 0 | 2 | 10.00% |
| 0 - 1 | 2 | 10.00% |
| 2 - 0 | 1 | 5.00% |
| 2 - 1 | 1 | 5.00% |
| 3 - 0 | 1 | 5.00% |
| 4 - 0 | 1 | 5.00% |
| 1 - 3 | 1 | 5.00% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 6 | 30.00% |
| 4 | 5 | 25.00% |
| 5 | 3 | 15.00% |
| 0 | 2 | 10.00% |
| 1 | 2 | 10.00% |
| 3 | 2 | 10.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 7 | 35.00% |
| +1 | 4 | 20.00% |
| +2 | 4 | 20.00% |
| -1 | 2 | 10.00% |
| +3 | 1 | 5.00% |
| +4 | 1 | 5.00% |
| -2 | 1 | 5.00% |