Херманщад
Лига I
Румъния
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Сибиу |
| Стадион: | Градски стадион Сибиу |
| Капацитет: | 12 363 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
11.05
Металоглобус
2 - 2
Херманщад
6.39
4.14
1.43
04.05
Униреа Слобозия
2 - 2
Херманщад
3.14
3.16
2.18
19.04
Петролул
1 - 1
Херманщад
1.98
3.03
3.86
04.04
Оцелул
2 - 0
Херманщад
2.48
3.05
2.73
13.03
УТА Арад
3 - 2
Херманщад
2.25
3.03
3.09
08.03
Оцелул
0 - 2
Херманщад
1.89
3.26
3.87
23.02
Миеркуря Чук
2 - 1
Херманщад
2.83
3.06
2.40
06.02
Арджеш
3 - 1
Херманщад
2.14
2.83
3.63
31.01
Униреа Слобозия
2 - 3
Херманщад
3.09
2.88
2.36
17.01
Фарул
1 - 1
Херманщад
1.95
3.30
3.61
07.12
Унив. Клуж
3 - 0
Херманщад
1.92
3.11
3.98
24.11
Металоглобус
1 - 1
Херманщад
3.31
3.12
2.12
27.10
Ботошани
2 - 0
Херманщад
1.96
3.19
3.76
05.10
Клуж
2 - 1
Херманщад
1.63
3.65
4.96
21.09
Рапид Букурещ
1 - 2
Херманщад
1.63
3.69
4.87
30.08
Динамо Букурещ
2 - 0
Херманщад
1.87
3.30
3.93
16.08
Петролул
1 - 1
Херманщад
2.36
3.01
2.96
10.08
Унив. Крайова
1 - 0
Херманщад
1.57
3.77
5.33
26.07
УТА Арад
1 - 0
Херманщад
2.02
3.28
3.40
12.07
ФКСБ
1 - 1
Херманщад
1.53
3.82
5.54
Хронология
Мачове Гост
| № | Отбор | Гост |
|---|---|---|
| 1 | ФКСБ | 1 - 1 |
| 2 | УТА Арад | 1 - 0 |
| 3 | Миеркуря Чук | 2 - 1 |
| 4 | Ботошани | 2 - 0 |
| 5 | Оцелул | 0 - 2 |
| 6 | Фарул | 1 - 1 |
| 7 | Петролул | 1 - 1 |
| 8 | Херманщад | - |
| 9 | Униреа Слобозия | 2 - 3 |
| 10 | Металоглобус | 1 - 1 |
Мачове Гост
| № | Отбор | Away |
|---|---|---|
| 1 | Унив. Крайова | 1 - 0 |
| 2 | Рапид Букурещ | 1 - 2 |
| 3 | Унив. Клуж | 3 - 0 |
| 4 | Клуж | 2 - 1 |
| 5 | Динамо Букурещ | 2 - 0 |
| 6 | Арджеш | 3 - 1 |
| 7 | ФКСБ | 1 - 1 |
| 8 | УТА Арад | 1 - 0 |
| 9 | Ботошани | 2 - 0 |
| 10 | Оцелул | 0 - 2 |
| 11 | Фарул | 1 - 1 |
| 12 | Петролул | 1 - 1 |
| 13 | Миеркуря Чук | 2 - 1 |
| 14 | Униреа Слобозия | 2 - 3 |
| 15 | Херманщад | - |
| 16 | Металоглобус | 1 - 1 |
Статистика мачове
| Мачове | 20 | |
| Победи | 3 | 15% |
| Равни | 7 | 35% |
| Загуби | 10 | 50% |
| Голове | 54 | 2.70 |
| Вкарани Голове | 21 | 1.05 |
| Получени Голове | 33 | 1.65 |
| Мачове Вкарал | 14 | 70% |
| Мачове Получил | 19 | 95% |
| Гол/Гол | 13 | 65% |
| Над 1.5 | 18 | 90% |
| Над 2.5 | 9 | 45% |
| Над 3.5 | 5 | 25% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 5 | 25.00% |
| 0 - 2 | 3 | 15.00% |
| 2 - 2 | 2 | 10.00% |
| 0 - 1 | 2 | 10.00% |
| 1 - 2 | 2 | 10.00% |
| 2 - 0 | 1 | 5.00% |
| 2 - 1 | 1 | 5.00% |
| 3 - 2 | 1 | 5.00% |
| 0 - 3 | 1 | 5.00% |
| 1 - 3 | 1 | 5.00% |
| 2 - 3 | 1 | 5.00% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 9 | 45.00% |
| 3 | 4 | 20.00% |
| 4 | 3 | 15.00% |
| 1 | 2 | 10.00% |
| 5 | 2 | 10.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 7 | 35.00% |
| -1 | 5 | 25.00% |
| -2 | 4 | 20.00% |
| +1 | 2 | 10.00% |
| +2 | 1 | 5.00% |
| -3 | 1 | 5.00% |