Униреа Слобозия
Лига I
Румъния
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Слобозия |
Мачове
11.05
ФКСБ
0 - 0
Униреа Слобозия
1.18
6.16
12.03
27.04
Металоглобус
1 - 1
Униреа Слобозия
2.96
3.22
2.23
18.04
Миеркуря Чук
3 - 2
Униреа Слобозия
1.91
3.29
3.77
05.04
Фарул
0 - 1
Униреа Слобозия
1.72
3.57
4.28
16.03
Ботошани
3 - 2
Униреа Слобозия
1.56
3.76
5.28
08.03
Арджеш
0 - 0
Униреа Слобозия
1.46
3.77
6.92
16.02
Динамо Букурещ
1 - 0
Униреа Слобозия
1.24
5.07
10.20
03.02
Петролул
1 - 0
Униреа Слобозия
1.77
3.16
4.69
24.01
Унив. Клуж
1 - 0
Униреа Слобозия
1.44
3.91
6.78
20.12
Металоглобус
2 - 3
Униреа Слобозия
2.61
3.02
2.62
05.12
Оцелул
3 - 0
Униреа Слобозия
1.53
3.67
5.73
21.11
Миеркуря Чук
2 - 1
Униреа Слобозия
2.26
3.10
3.04
27.10
Рапид Букурещ
4 - 1
Униреа Слобозия
1.40
4.29
6.87
18.10
Унив. Крайова
3 - 1
Униреа Слобозия
1.38
4.44
6.89
28.09
Фарул
1 - 1
Униреа Слобозия
1.69
3.66
4.41
15.09
Херманщад
0 - 2
Униреа Слобозия
1.75
3.47
4.25
22.08
УТА Арад
1 - 1
Униреа Слобозия
1.96
3.43
3.43
10.08
ФКСБ
0 - 1
Униреа Слобозия
1.33
4.73
8.01
28.07
Ботошани
4 - 0
Униреа Слобозия
1.88
3.29
3.87
13.07
Клуж
2 - 1
Униреа Слобозия
1.33
4.53
7.92
26.05
Волунтари
2 - 1
Униреа Слобозия
2.37
2.97
3.00
09.05
Глория Бузау
0 - 3
Униреа Слобозия
9.45
5.07
1.27
03.05
Ботошани
1 - 1
Униреа Слобозия
1.55
3.85
5.44
18.04
Оцелул
2 - 0
Униреа Слобозия
1.73
3.29
4.81
07.04
Фарул
1 - 1
Униреа Слобозия
1.55
3.79
5.44
16.03
Херманщад
1 - 1
Униреа Слобозия
1.58
3.60
5.51
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 5 | 19% |
| Равни | 8 | 31% |
| Загуби | 13 | 50% |
| Голове | 64 | 2.46 |
| Вкарани Голове | 25 | 0.96 |
| Получени Голове | 39 | 1.50 |
| Мачове Вкарал | 18 | 69% |
| Мачове Получил | 20 | 77% |
| Гол/Гол | 14 | 54% |
| Над 1.5 | 19 | 73% |
| Над 2.5 | 11 | 42% |
| Над 3.5 | 6 | 23% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 6 | 23.08% |
| 0 - 1 | 3 | 11.54% |
| 1 - 2 | 3 | 11.54% |
| 1 - 0 | 2 | 7.69% |
| 0 - 0 | 2 | 7.69% |
| 2 - 3 | 2 | 7.69% |
| 2 - 0 | 1 | 3.85% |
| 3 - 0 | 1 | 3.85% |
| 3 - 2 | 1 | 3.85% |
| 0 - 2 | 1 | 3.85% |
| 0 - 3 | 1 | 3.85% |
| 0 - 4 | 1 | 3.85% |
| 1 - 3 | 1 | 3.85% |
| 1 - 4 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 8 | 30.77% |
| 1 | 5 | 19.23% |
| 3 | 5 | 19.23% |
| 5 | 4 | 15.38% |
| 0 | 2 | 7.69% |
| 4 | 2 | 7.69% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 8 | 30.77% |
| 0 | 8 | 30.77% |
| +1 | 3 | 11.54% |
| -2 | 2 | 7.69% |
| -3 | 2 | 7.69% |
| +2 | 1 | 3.85% |
| +3 | 1 | 3.85% |
| -4 | 1 | 3.85% |