Тре Фиори
Шампионат Саммаринезе
Сан Марино
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Фиорентино |
| Стадион: | Фиорентино |
| Капацитет: | 700 |
| Размери: | 105 x 60 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
04.09
Фаетано
0 - 4
Тре Фиори
24.09
6.65
1.10
13.08
Дрита Гиляни
5 - 0
Тре Фиори
1.10
8.86
18.22
14.07
Ларн
2 - 1
Тре Фиори
1.13
7.56
17.55
19.04
Фаетано
0 - 1
Тре Фиори
24.75
5.79
1.13
08.04
Мурата
0 - 3
Тре Фиори
22.00
10.51
1.02
04.03
Виртус
0 - 0
Тре Фиори
2.38
3.05
2.73
28.02
Фиорентино
0 - 2
Тре Фиори
8.99
4.13
1.31
15.02
Фолгоре
2 - 2
Тре Фиори
4.07
3.13
1.80
11.02
Пенароса
0 - 0
Тре Фиори
13.43
5.55
1.16
24.01
Ювенес Догана
0 - 2
Тре Фиори
9.05
4.03
1.32
21.01
Сан Джовани
0 - 4
Тре Фиори
11.34
4.85
1.21
23.12
Виртус
1 - 0
Тре Фиори
2.46
2.97
2.61
13.12
Либертас
0 - 4
Тре Фиори
15.21
5.56
1.16
29.11
Ла Фиорита
2 - 2
Тре Фиори
2.23
3.04
2.88
26.11
Космос
0 - 4
Тре Фиори
3.17
3.08
2.05
22.11
Виртус
0 - 0
Тре Фиори
2.17
2.90
3.17
08.11
Кайлунго
1 - 4
Тре Фиори
15.43
5.71
1.14
24.10
Тре Пене
0 - 0
Тре Фиори
2.16
3.23
2.81
05.10
Доманяно
0 - 1
Тре Фиори
4.93
3.46
1.56
27.09
Акад. Сан Марино
1 - 3
Тре Фиори
16.50
4.74
1.18
24.09
Пенароса
1 - 1
Тре Фиори
-
-
-
30.08
Космос
0 - 1
Тре Фиори
2.41
3.10
2.55
17.07
Пюник
5 - 0
Тре Фиори
1.04
11.91
41.98
24.05
Виртус
1 - 0
Тре Фиори
1.62
3.48
4.58
17.05
Ла Фиорита
1 - 0
Тре Фиори
1.83
3.20
3.76
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 12 | 48% |
| Равни | 7 | 28% |
| Загуби | 6 | 24% |
| Голове | 61 | 2.44 |
| Вкарани Голове | 39 | 1.56 |
| Получени Голове | 22 | 0.88 |
| Мачове Вкарал | 16 | 64% |
| Мачове Получил | 11 | 44% |
| Гол/Гол | 6 | 24% |
| Над 1.5 | 15 | 60% |
| Над 2.5 | 12 | 48% |
| Над 3.5 | 10 | 40% |
| Резултати | ||
| 4 - 0 | 4 | 16.00% |
| 0 - 0 | 4 | 16.00% |
| 1 - 0 | 3 | 12.00% |
| 0 - 1 | 3 | 12.00% |
| 2 - 0 | 2 | 8.00% |
| 2 - 2 | 2 | 8.00% |
| 0 - 5 | 2 | 8.00% |
| 3 - 0 | 1 | 4.00% |
| 3 - 1 | 1 | 4.00% |
| 4 - 1 | 1 | 4.00% |
| 1 - 1 | 1 | 4.00% |
| 1 - 2 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 4 | 7 | 28.00% |
| 1 | 6 | 24.00% |
| 0 | 4 | 16.00% |
| 2 | 3 | 12.00% |
| 5 | 3 | 12.00% |
| 3 | 2 | 8.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 7 | 28.00% |
| +4 | 4 | 16.00% |
| -1 | 4 | 16.00% |
| +1 | 3 | 12.00% |
| +2 | 3 | 12.00% |
| +3 | 2 | 8.00% |
| -5 | 2 | 8.00% |