Арброут
Чемпиъншип
Шотландия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Арброут |
| Стадион: | Гейфийлд Парк |
| Капацитет: | 5 900 (876) |
| Размери: | 105 x 65 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
08.05
Арброут
0 - 0
Дънфърмлин
2.01
3.51
3.34
25.04
Арброут
0 - 0
Партик Тисъл
3.35
3.24
2.04
18.04
Арброут
2 - 1
Рейт Роувърс
2.75
2.91
2.56
04.04
Арброут
2 - 4
Сейнт Джонстън
4.39
3.40
1.73
21.03
Арброут
1 - 0
Куинс Парк
1.81
3.23
4.19
07.03
Арброут
0 - 0
Рос Каунти
2.09
3.13
3.33
03.03
Арброут
1 - 1
Еър Юнайтед
2.32
3.18
2.83
21.02
Арброут
4 - 2
Дънфърмлин
2.25
3.13
2.98
03.02
Арброут
2 - 2
Еърдри
1.69
3.73
4.04
23.01
Арброут
1 - 1
Мортън
1.83
3.37
3.89
13.01
Арброут
3 - 0
Ийст Файф
1.67
3.50
4.53
27.12
Арброут
1 - 1
Еърдри
1.78
3.37
4.18
13.12
Арброут
2 - 1
Партик Тисъл
3.24
3.21
2.08
09.12
Арброут
3 - 2
Келти Хартс
1.38
4.46
6.20
22.11
Арброут
0 - 0
Рейт Роувърс
2.72
3.10
2.44
01.11
Арброут
3 - 0
Рос Каунти
3.20
3.36
2.06
18.10
Арброут
3 - 1
Сейнт Джонстън
5.07
3.91
1.54
11.10
Арброут
4 - 1
Куинс Парк
2.12
3.21
3.20
20.09
Арброут
1 - 1
Мортън
2.29
3.27
2.82
13.09
Арброут
0 - 5
Дънфърмлин
3.16
3.16
2.15
30.08
Арброут
1 - 0
Еърдри
2.18
3.38
2.94
01.08
Арброут
1 - 1
Еър Юнайтед
3.71
3.57
1.83
22.07
Арброут
6 - 0
Анан
1.28
4.97
8.60
12.07
Арброут
0 - 0
Сейнт Мирън
6.24
4.20
1.42
05.07
Арброут
1 - 1
Дънди Юн.
4.33
3.80
1.62
28.06
Арброут
0 - 2
Дънди
3.74
3.83
1.76
03.05
Арброут
1 - 1
Куин ъф Саут
2.00
3.33
3.26
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 27 | |
| Победи | 11 | 41% |
| Равни | 13 | 48% |
| Загуби | 3 | 11% |
| Голове | 71 | 2.63 |
| Вкарани Голове | 43 | 1.59 |
| Получени Голове | 28 | 1.04 |
| Мачове Вкарал | 20 | 74% |
| Мачове Получил | 17 | 63% |
| Гол/Гол | 15 | 56% |
| Над 1.5 | 20 | 74% |
| Над 2.5 | 12 | 44% |
| Над 3.5 | 8 | 30% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 7 | 25.93% |
| 0 - 0 | 5 | 18.52% |
| 1 - 0 | 2 | 7.41% |
| 2 - 1 | 2 | 7.41% |
| 3 - 0 | 2 | 7.41% |
| 3 - 1 | 1 | 3.70% |
| 3 - 2 | 1 | 3.70% |
| 4 - 1 | 1 | 3.70% |
| 4 - 2 | 1 | 3.70% |
| 6 - 0 | 1 | 3.70% |
| 2 - 2 | 1 | 3.70% |
| 0 - 2 | 1 | 3.70% |
| 0 - 5 | 1 | 3.70% |
| 2 - 4 | 1 | 3.70% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 8 | 29.63% |
| 0 | 5 | 18.52% |
| 3 | 4 | 14.81% |
| 5 | 3 | 11.11% |
| 6 | 3 | 11.11% |
| 1 | 2 | 7.41% |
| 4 | 2 | 7.41% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 13 | 48.15% |
| +1 | 5 | 18.52% |
| +3 | 3 | 11.11% |
| +2 | 2 | 7.41% |
| -2 | 2 | 7.41% |
| +6 | 1 | 3.70% |
| -5 | 1 | 3.70% |