Монтроуз
Първа Лига
Шотландия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Монтроуз |
| Стадион: | Линкс Парк |
| Капацитет: | 4 934 (1 324) |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
25.04
Куин ъф Саут
2 - 2
Монтроуз
1.45
4.29
5.44
11.04
Келти Хартс
3 - 1
Монтроуз
2.60
3.26
2.40
21.03
Питърхед
1 - 1
Монтроуз
1.95
3.45
3.23
07.03
Инвърнес КТ
3 - 1
Монтроуз
1.23
5.28
9.44
28.02
Хамилтън
1 - 1
Монтроуз
2.07
3.39
3.00
17.02
Коув Рейнджърс
3 - 1
Монтроуз
2.11
3.21
3.06
14.02
Стенхаусмюър
2 - 2
Монтроуз
1.54
3.74
5.13
31.01
Ийст Файф
2 - 3
Монтроуз
2.44
3.37
2.49
20.01
Алоа
4 - 1
Монтроуз
1.88
3.31
3.64
17.01
Партик Тисъл
3 - 1
Монтроуз
1.28
5.06
8.11
06.01
Еърдри
3 - 1
Монтроуз
1.70
3.68
4.08
20.12
Куин ъф Саут
1 - 0
Монтроуз
1.87
3.43
3.51
06.12
Келти Хартс
0 - 3
Монтроуз
2.68
3.15
2.41
15.11
Питърхед
1 - 1
Монтроуз
1.71
3.58
4.06
01.11
Инвърнес КТ
1 - 0
Монтроуз
1.36
4.35
6.95
04.10
Стенхаусмюър
3 - 1
Монтроуз
1.94
3.28
3.53
23.09
Стърлинг Албиън
1 - 2
Монтроуз
3.01
3.67
2.00
20.09
Ийст Файф
1 - 1
Монтроуз
2.06
3.31
3.14
13.09
Алоа
0 - 1
Монтроуз
2.13
3.25
3.04
16.08
Коув Рейнджърс
3 - 3
Монтроуз
1.90
3.29
3.56
02.08
Хамилтън
2 - 0
Монтроуз
1.95
3.41
3.37
26.07
Дънди
5 - 0
Монтроуз
1.19
6.24
11.13
15.07
Алоа
2 - 1
Монтроуз
2.29
3.19
2.79
28.06
Форфар
1 - 1
Монтроуз
2.47
3.69
2.32
26.04
Алоа
2 - 1
Монтроуз
1.82
3.60
3.53
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 4 | 16% |
| Равни | 8 | 32% |
| Загуби | 13 | 52% |
| Голове | 80 | 3.20 |
| Вкарани Голове | 30 | 1.20 |
| Получени Голове | 50 | 2.00 |
| Мачове Вкарал | 21 | 84% |
| Мачове Получил | 23 | 92% |
| Гол/Гол | 19 | 76% |
| Над 1.5 | 22 | 88% |
| Над 2.5 | 16 | 64% |
| Над 3.5 | 12 | 48% |
| Резултати | ||
| 1 - 3 | 6 | 24.00% |
| 1 - 1 | 5 | 20.00% |
| 2 - 2 | 2 | 8.00% |
| 0 - 1 | 2 | 8.00% |
| 1 - 2 | 2 | 8.00% |
| 1 - 0 | 1 | 4.00% |
| 2 - 1 | 1 | 4.00% |
| 3 - 0 | 1 | 4.00% |
| 3 - 2 | 1 | 4.00% |
| 3 - 3 | 1 | 4.00% |
| 0 - 2 | 1 | 4.00% |
| 0 - 5 | 1 | 4.00% |
| 1 - 4 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 4 | 8 | 32.00% |
| 2 | 6 | 24.00% |
| 3 | 4 | 16.00% |
| 1 | 3 | 12.00% |
| 5 | 3 | 12.00% |
| 6 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 8 | 32.00% |
| -2 | 7 | 28.00% |
| -1 | 4 | 16.00% |
| +1 | 3 | 12.00% |
| +3 | 1 | 4.00% |
| -3 | 1 | 4.00% |
| -5 | 1 | 4.00% |