Петржалка
2. Лига
Словакия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Братислава |
Мачове
24.10
Баник Лехота
1 - 0
Петржалка
3.31
3.40
1.95
11.10
Шаморин
1 - 1
Петржалка
2.40
3.24
2.58
26.09
Злате Моравце
0 - 2
Петржалка
2.31
3.35
2.62
12.09
Интер Бр.
4 - 0
Петржалка
2.71
3.29
2.24
05.09
Хумене
0 - 1
Петржалка
4.36
3.72
1.62
24.08
Зволен
0 - 1
Петржалка
3.60
3.47
1.83
08.08
Слован Галанта
0 - 3
Петржалка
5.88
4.19
1.42
26.07
Жилина II
0 - 2
Петржалка
2.43
3.38
2.47
11.07
Подбрезова
0 - 3
Петржалка
1.45
4.31
5.07
20.06
Злин
3 - 3
Петржалка
1.48
4.15
5.10
08.05
Злате Моравце
1 - 0
Петржалка
2.26
3.68
2.51
25.04
Интер Бр.
0 - 2
Петржалка
2.24
3.10
2.84
19.04
Славия ТУ
1 - 0
Петржалка
2.68
3.53
2.17
11.04
Пухов
1 - 2
Петржалка
2.39
3.20
2.56
28.03
Любовня Редфокс
0 - 4
Петржалка
2.95
3.25
2.12
15.03
Жилина II
1 - 1
Петржалка
2.37
3.39
2.52
01.03
Малженице
0 - 0
Петржалка
2.65
3.27
2.32
08.11
Повашка Бистрица
2 - 1
Петржалка
1.89
3.49
3.30
01.11
Татран ЛМ
4 - 2
Петржалка
1.60
3.78
4.49
17.10
Дукла ББ
1 - 0
Петржалка
1.31
4.77
7.19
04.10
Баник Лехота
1 - 0
Петржалка
3.53
3.63
1.81
12.09
Похроние
1 - 2
Петржалка
1.98
3.46
3.12
30.08
Шаморин
1 - 1
Петржалка
2.38
3.43
2.46
16.08
Зволен
3 - 2
Петржалка
2.34
3.24
2.62
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 24 | |
| Победи | 10 | 42% |
| Равни | 5 | 21% |
| Загуби | 9 | 38% |
| Голове | 59 | 2.46 |
| Вкарани Голове | 33 | 1.38 |
| Получени Голове | 26 | 1.08 |
| Мачове Вкарал | 17 | 71% |
| Мачове Получил | 15 | 62% |
| Гол/Гол | 9 | 38% |
| Над 1.5 | 16 | 67% |
| Над 2.5 | 10 | 42% |
| Над 3.5 | 5 | 21% |
| Резултати | ||
| 0 - 1 | 5 | 20.83% |
| 2 - 0 | 3 | 12.50% |
| 1 - 1 | 3 | 12.50% |
| 1 - 0 | 2 | 8.33% |
| 2 - 1 | 2 | 8.33% |
| 3 - 0 | 2 | 8.33% |
| 4 - 0 | 1 | 4.17% |
| 0 - 0 | 1 | 4.17% |
| 3 - 3 | 1 | 4.17% |
| 0 - 4 | 1 | 4.17% |
| 1 - 2 | 1 | 4.17% |
| 2 - 3 | 1 | 4.17% |
| 2 - 4 | 1 | 4.17% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 7 | 29.17% |
| 2 | 6 | 25.00% |
| 3 | 5 | 20.83% |
| 4 | 2 | 8.33% |
| 6 | 2 | 8.33% |
| 0 | 1 | 4.17% |
| 5 | 1 | 4.17% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 7 | 29.17% |
| 0 | 5 | 20.83% |
| +1 | 4 | 16.67% |
| +2 | 3 | 12.50% |
| +3 | 2 | 8.33% |
| +4 | 1 | 4.17% |
| -2 | 1 | 4.17% |
| -4 | 1 | 4.17% |