Злате Моравце
2. Лига
Словакия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Злате Моравце |
| Стадион: | ВиОн |
| Капацитет: | 4 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
15.05
Баник Лехота
3 - 3
Злате Моравце
2.79
3.51
2.11
02.05
Пухов
1 - 0
Злате Моравце
2.24
3.48
2.64
21.04
Любовня Редфокс
4 - 2
Злате Моравце
3.59
3.48
1.82
12.04
Жилина II
1 - 4
Злате Моравце
3.63
3.62
1.78
07.04
Малженице
1 - 0
Злате Моравце
2.90
3.39
2.11
14.03
Повашка Бистрица
1 - 2
Злате Моравце
2.69
3.34
2.22
01.03
Славия ТУ
1 - 3
Злате Моравце
3.31
3.60
1.89
17.01
Скалица
2 - 1
Злате Моравце
-
-
-
10.12
Влашим
3 - 3
Злате Моравце
2.05
3.78
2.83
14.11
Дукла ББ
4 - 1
Злате Моравце
1.65
3.57
4.45
26.10
Петржалка
3 - 2
Злате Моравце
2.90
3.43
2.09
10.10
Похроние
3 - 1
Злате Моравце
3.75
3.75
1.75
27.09
Шаморин
3 - 3
Злате Моравце
4.49
3.75
1.61
13.09
Зволен
1 - 3
Злате Моравце
3.55
3.38
1.88
31.08
Слован Бр. II
2 - 1
Злате Моравце
4.44
3.78
1.61
16.08
Татран ЛМ
1 - 1
Злате Моравце
3.30
3.31
1.95
26.07
Интер Бр.
1 - 2
Злате Моравце
3.01
3.43
2.04
18.06
Спартак Търнава
4 - 1
Злате Моравце
1.21
5.57
11.11
24.05
Тренчин
4 - 2
Злате Моравце
1.46
4.05
5.68
16.05
Зволен
1 - 0
Злате Моравце
-
-
-
02.05
Малженице
1 - 5
Злате Моравце
5.71
3.82
1.49
18.04
Шаморин
0 - 2
Злате Моравце
4.17
3.45
1.68
06.04
Жилина II
0 - 1
Злате Моравце
-
-
-
22.03
Повашка Бистрица
1 - 1
Злате Моравце
3.39
3.24
1.96
08.03
Татран Прешов
1 - 1
Злате Моравце
1.83
3.22
4.01
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 8 | 32% |
| Равни | 6 | 24% |
| Загуби | 11 | 44% |
| Голове | 92 | 3.68 |
| Вкарани Голове | 45 | 1.80 |
| Получени Голове | 47 | 1.88 |
| Мачове Вкарал | 22 | 88% |
| Мачове Получил | 23 | 92% |
| Гол/Гол | 20 | 80% |
| Над 1.5 | 21 | 84% |
| Над 2.5 | 17 | 68% |
| Над 3.5 | 13 | 52% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 3 | 12.00% |
| 3 - 3 | 3 | 12.00% |
| 0 - 1 | 3 | 12.00% |
| 2 - 1 | 2 | 8.00% |
| 3 - 1 | 2 | 8.00% |
| 1 - 2 | 2 | 8.00% |
| 1 - 4 | 2 | 8.00% |
| 2 - 4 | 2 | 8.00% |
| 1 - 0 | 1 | 4.00% |
| 2 - 0 | 1 | 4.00% |
| 4 - 1 | 1 | 4.00% |
| 5 - 1 | 1 | 4.00% |
| 1 - 3 | 1 | 4.00% |
| 2 - 3 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 6 | 6 | 24.00% |
| 1 | 4 | 16.00% |
| 2 | 4 | 16.00% |
| 3 | 4 | 16.00% |
| 5 | 4 | 16.00% |
| 4 | 3 | 12.00% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 6 | 24.00% |
| 0 | 6 | 24.00% |
| +1 | 3 | 12.00% |
| +2 | 3 | 12.00% |
| -2 | 3 | 12.00% |
| -3 | 2 | 8.00% |
| +3 | 1 | 4.00% |
| +4 | 1 | 4.00% |