Целе
Първа Лига
Словения
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Целие |
| Стадион: | Здежеле |
| Капацитет: | 13 059 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
05.11
Щурм Грац
2 - 3
Целе
1.51
4.41
5.70
28.10
Ол. Любляна
1 - 1
Целе
2.45
3.29
2.55
18.10
Марибор
0 - 0
Целе
2.09
3.53
2.94
20.09
Мура
0 - 0
Целе
4.25
3.61
1.70
16.09
Байер 04 Л.
2 - 0
Целе
1.09
10.43
20.51
12.09
Браво
2 - 1
Целе
4.11
3.94
1.66
02.09
Алуминий
0 - 2
Целе
4.71
4.08
1.55
30.08
Брине Гросупле
4 - 1
Целе
3.93
3.76
1.72
19.08
Слован Бр.
1 - 1
Целе
1.72
3.81
4.43
15.08
Нафта
1 - 3
Целе
3.61
3.79
1.78
04.08
Арарат-Армения
2 - 1
Целе
2.71
3.24
2.50
22.07
Егнатия
3 - 3
Целе
3.93
3.42
1.87
22.05
Приморие
0 - 4
Целе
5.65
4.59
1.39
19.04
Мура
0 - 2
Целе
4.22
3.81
1.65
11.04
Радомле
1 - 3
Целе
5.54
4.46
1.42
19.03
АЕК Атина
0 - 2
Целе
1.25
5.82
10.16
15.03
Копер
0 - 1
Целе
2.49
3.52
2.37
05.03
Алуминий
2 - 1
Целе
4.61
4.27
1.52
01.03
Браво
1 - 0
Целе
4.22
3.88
1.63
19.02
Дрита Гиляни
2 - 3
Целе
4.28
3.44
1.83
08.02
Ол. Любляна
3 - 1
Целе
3.25
3.36
1.98
01.02
Марибор
3 - 3
Целе
2.88
3.42
2.15
11.12
Риека
3 - 0
Целе
1.92
3.56
3.78
04.12
Ол. Любляна
1 - 0
Целе
3.78
3.49
1.78
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 24 | |
| Победи | 9 | 38% |
| Равни | 6 | 25% |
| Загуби | 9 | 38% |
| Голове | 70 | 2.92 |
| Вкарани Голове | 36 | 1.50 |
| Получени Голове | 34 | 1.42 |
| Мачове Вкарал | 18 | 75% |
| Мачове Получил | 17 | 71% |
| Гол/Гол | 13 | 54% |
| Над 1.5 | 19 | 79% |
| Над 2.5 | 13 | 54% |
| Над 3.5 | 9 | 38% |
| Резултати | ||
| 2 - 0 | 3 | 12.50% |
| 1 - 2 | 3 | 12.50% |
| 3 - 1 | 2 | 8.33% |
| 3 - 2 | 2 | 8.33% |
| 0 - 0 | 2 | 8.33% |
| 1 - 1 | 2 | 8.33% |
| 3 - 3 | 2 | 8.33% |
| 0 - 1 | 2 | 8.33% |
| 1 - 0 | 1 | 4.17% |
| 4 - 0 | 1 | 4.17% |
| 0 - 2 | 1 | 4.17% |
| 0 - 3 | 1 | 4.17% |
| 1 - 3 | 1 | 4.17% |
| 1 - 4 | 1 | 4.17% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 6 | 25.00% |
| 3 | 4 | 16.67% |
| 4 | 4 | 16.67% |
| 1 | 3 | 12.50% |
| 5 | 3 | 12.50% |
| 0 | 2 | 8.33% |
| 6 | 2 | 8.33% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 6 | 25.00% |
| +2 | 5 | 20.83% |
| -1 | 5 | 20.83% |
| +1 | 3 | 12.50% |
| -2 | 2 | 8.33% |
| -3 | 2 | 8.33% |
| +4 | 1 | 4.17% |