Полокване Сити
Висша Лига
Южна Африка
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Полокване |
| Стадион: | Оскар Мфета |
| Капацитет: | 5 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
09.05
Голдън Ероуз
0 - 0
Полокване Сити
2.53
2.78
2.90
06.05
Ричардс Бей
0 - 0
Полокване Сити
2.31
2.85
3.12
03.05
Мамелоди Сънд.
3 - 0
Полокване Сити
1.26
4.73
10.35
11.04
Чипа Юн.
1 - 1
Полокване Сити
2.61
2.79
2.78
08.04
ТС Галакси
1 - 2
Полокване Сити
2.47
2.72
3.03
14.03
Сехухуне Юн.
0 - 0
Полокване Сити
2.10
2.74
3.79
27.02
Магеси
0 - 2
Полокване Сити
2.59
2.59
3.03
25.01
Дърбан Сити
1 - 0
Полокване Сити
2.18
2.66
3.74
03.12
Стеленбош
1 - 2
Полокване Сити
1.98
2.76
4.28
04.11
Амазулу
0 - 1
Полокване Сити
2.34
2.75
3.23
22.10
Орландо Пайрътс
1 - 0
Полокване Сити
1.31
4.18
10.54
03.10
Дърбан Сити
1 - 1
Полокване Сити
2.07
2.88
3.48
24.09
Орбит Колидж
1 - 0
Полокване Сити
2.71
2.65
2.83
31.08
Марумо Галантс
1 - 1
Полокване Сити
2.28
2.69
3.48
19.08
Сивелеле
0 - 1
Полокване Сити
2.49
2.62
3.17
13.08
Кайзер Чийфс
1 - 0
Полокване Сити
1.79
2.99
4.85
02.08
Орландо Пайрътс
2 - 0
Полокване Сити
1.57
3.50
5.26
24.05
Кайзер Чийфс
0 - 0
Полокване Сити
1.72
3.20
4.91
02.05
Амазулу
1 - 1
Полокване Сити
2.16
2.79
3.60
19.04
Сехухуне Юн.
2 - 0
Полокване Сити
2.21
2.84
3.37
15.03
Чипа Юн.
2 - 0
Полокване Сити
2.99
2.68
2.53
28.02
Стеленбош
1 - 1
Полокване Сити
1.73
3.23
4.78
23.02
Марумо Галантс
0 - 0
Полокване Сити
2.73
2.85
2.62
13.02
Стеленбош
2 - 0
Полокване Сити
1.75
3.17
4.33
08.02
Ричардс Бей
2 - 0
Полокване Сити
2.80
2.67
2.73
05.02
ТС Галакси
0 - 0
Полокване Сити
2.28
2.74
3.37
17.01
Суперспорт Юн.
0 - 1
Полокване Сити
2.12
2.83
3.66
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 27 | |
| Победи | 6 | 22% |
| Равни | 11 | 41% |
| Загуби | 10 | 37% |
| Голове | 38 | 1.41 |
| Вкарани Голове | 14 | 0.52 |
| Получени Голове | 24 | 0.89 |
| Мачове Вкарал | 11 | 41% |
| Мачове Получил | 17 | 63% |
| Гол/Гол | 7 | 26% |
| Над 1.5 | 14 | 52% |
| Над 2.5 | 3 | 11% |
| Над 3.5 | 0 | 0% |
| Резултати | ||
| 0 - 0 | 6 | 22.22% |
| 1 - 1 | 5 | 18.52% |
| 0 - 2 | 5 | 18.52% |
| 0 - 1 | 4 | 14.81% |
| 1 - 0 | 3 | 11.11% |
| 2 - 1 | 2 | 7.41% |
| 2 - 0 | 1 | 3.70% |
| 0 - 3 | 1 | 3.70% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 11 | 40.74% |
| 1 | 7 | 25.93% |
| 0 | 6 | 22.22% |
| 3 | 3 | 11.11% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 11 | 40.74% |
| +1 | 5 | 18.52% |
| -2 | 5 | 18.52% |
| -1 | 4 | 14.81% |
| +2 | 1 | 3.70% |
| -3 | 1 | 3.70% |