Гионгнам
К-Лига 2
Южна Корея
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Чангуон |
| Стадион: | Чангуон |
| Капацитет: | 15 500 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
17.10
Гионгнам
0 - 0
Чхуннам Асан
2.85
3.14
2.30
13.09
Гионгнам
1 - 0
Сеонгнам
2.71
3.10
2.43
29.08
Гионгнам
1 - 0
Паджу Фронтиер
2.12
3.20
3.11
07.08
Гионгнам
0 - 1
Тегу
3.68
3.58
1.82
19.07
Гионгнам
5 - 0
Ансан Грийнърс
1.73
3.54
4.12
05.07
Гионгнам
2 - 1
Чеонан Сити
2.48
3.05
2.67
06.06
Гионгнам
2 - 2
Йонгин
2.24
3.19
2.87
23.05
Гионгнам
3 - 2
Сувон ФК
3.26
3.39
1.99
10.05
Гионгнам
2 - 1
Кимхае
2.13
3.16
3.12
18.04
Гионгнам
0 - 1
Сувон Блууингс
4.56
3.66
1.64
04.04
Гионгнам
1 - 2
Бусан Парк
3.60
3.19
1.94
22.03
Гионгнам
1 - 0
Гимпо
3.60
3.24
1.93
14.03
Гионгнам
2 - 2
Чхунбук Чхонджу
2.50
3.03
2.64
01.03
Гионгнам
1 - 4
Чунам Драгонс
2.86
3.19
2.26
23.11
Гионгнам
2 - 0
Чеонан Сити
2.21
3.27
2.87
01.11
Гионгнам
0 - 0
Сеул Е-Ленд
4.32
3.68
1.67
19.10
Гионгнам
0 - 1
Сеонгнам
3.60
3.32
1.91
08.10
Гионгнам
2 - 3
Чунам Драгонс
3.18
3.40
2.02
28.09
Гионгнам
1 - 0
Ансан Грийнърс
1.95
3.39
3.42
13.09
Гионгнам
0 - 2
Гимпо
3.30
3.21
2.05
31.08
Гионгнам
1 - 2
Бучеон 1995
3.36
3.42
1.95
16.08
Гионгнам
1 - 1
Сеул Е-Ленд
3.49
3.49
1.89
02.08
Гионгнам
1 - 0
Бусан Парк
3.85
3.49
1.80
20.07
Гионгнам
0 - 2
Инчеон Юн.
5.60
4.07
1.47
05.07
Гионгнам
1 - 1
Ансан Грийнърс
2.25
3.18
2.86
22.06
Гионгнам
1 - 3
Сувон Блууингс
4.80
4.04
1.54
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 26 | |
| Победи | 10 | 38% |
| Равни | 6 | 23% |
| Загуби | 10 | 38% |
| Голове | 62 | 2.38 |
| Вкарани Голове | 31 | 1.19 |
| Получени Голове | 31 | 1.19 |
| Мачове Вкарал | 19 | 73% |
| Мачове Получил | 17 | 65% |
| Гол/Гол | 12 | 46% |
| Над 1.5 | 16 | 62% |
| Над 2.5 | 11 | 42% |
| Над 3.5 | 7 | 27% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 5 | 19.23% |
| 0 - 1 | 3 | 11.54% |
| 2 - 1 | 2 | 7.69% |
| 0 - 0 | 2 | 7.69% |
| 1 - 1 | 2 | 7.69% |
| 2 - 2 | 2 | 7.69% |
| 0 - 2 | 2 | 7.69% |
| 1 - 2 | 2 | 7.69% |
| 2 - 0 | 1 | 3.85% |
| 3 - 2 | 1 | 3.85% |
| 5 - 0 | 1 | 3.85% |
| 1 - 3 | 1 | 3.85% |
| 1 - 4 | 1 | 3.85% |
| 2 - 3 | 1 | 3.85% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 8 | 30.77% |
| 2 | 5 | 19.23% |
| 3 | 4 | 15.38% |
| 5 | 4 | 15.38% |
| 4 | 3 | 11.54% |
| 0 | 2 | 7.69% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 8 | 30.77% |
| 0 | 6 | 23.08% |
| -1 | 6 | 23.08% |
| -2 | 3 | 11.54% |
| +2 | 1 | 3.85% |
| +5 | 1 | 3.85% |
| -3 | 1 | 3.85% |