Химнастик
Примера РФЕФ - 2
Испания
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Тарагона |
| Стадион: | Ноу Естади |
| Капацитет: | 14 500 |
| Размери: | 102 x 67 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
10.05
Тарасона
2 - 0
Химнастик
2.20
2.87
3.19
02.05
Химнастик
2 - 1
Севиля II
1.34
4.06
8.63
26.04
Картахена
1 - 0
Химнастик
1.88
3.13
3.79
19.04
Марбея
2 - 0
Химнастик
2.28
3.07
2.85
11.04
Химнастик
2 - 1
Мурсия
2.48
2.96
2.66
04.04
Теруел
1 - 0
Химнастик
2.30
2.96
2.93
28.03
Химнастик
2 - 0
Хув. Торемолинос
2.04
3.11
3.38
22.03
Алхесирас
1 - 0
Химнастик
2.01
3.03
3.53
13.03
Химнастик
0 - 0
Сабадел
2.77
2.93
2.43
07.03
Елдензе
4 - 1
Химнастик
1.83
3.10
4.10
01.03
Химнастик
0 - 1
Антекера
2.04
3.03
3.43
21.02
Атл. Мадрид II
1 - 2
Химнастик
1.64
3.31
5.22
14.02
Химнастик
2 - 2
Бетис II
1.84
3.15
4.14
08.02
Химнастик
0 - 1
Виляреал II
2.31
2.92
2.99
01.02
Алкоркон
1 - 1
Химнастик
2.12
2.86
3.40
24.01
Химнастик
1 - 0
Ибиса
2.53
2.81
2.74
18.01
Атл. Санлукеньо
1 - 0
Химнастик
3.05
2.90
2.28
11.01
Химнастик
0 - 1
Теруел
1.91
3.00
3.85
03.01
Хув. Торемолинос
2 - 0
Химнастик
2.98
2.89
2.30
20.12
Антекера
4 - 2
Химнастик
2.61
2.88
2.61
14.12
Химнастик
2 - 0
Картахена
2.05
2.94
3.46
05.12
Севиля II
1 - 2
Химнастик
2.21
2.90
3.28
30.11
Химнастик
2 - 2
Еркулес
2.21
2.86
3.21
21.11
Виляреал II
0 - 0
Химнастик
1.99
3.15
3.55
16.11
Химнастик
1 - 0
Марбея
2.01
3.10
3.46
08.11
Мурсия
3 - 2
Химнастик
1.78
3.13
4.52
02.11
Химнастик
0 - 3
Атл. Мадрид II
2.32
2.99
2.85
25.10
Сабадел
0 - 0
Химнастик
2.06
2.93
3.51
19.10
Химнастик
2 - 1
Тарасона
1.76
3.18
4.43
12.10
Химнастик
1 - 2
Алкоркон
2.11
3.09
3.27
04.10
Ибиса
0 - 2
Химнастик
1.78
3.29
4.11
27.09
Химнастик
3 - 0
Елдензе
2.54
2.79
2.77
20.09
КЕ Европа
2 - 0
Химнастик
2.28
3.00
2.94
13.09
Химнастик
1 - 3
Атл. Санлукеньо
1.55
3.65
5.20
05.09
Бетис II
2 - 2
Химнастик
2.72
2.96
2.46
29.08
Химнастик
2 - 1
Алхесирас
1.71
3.30
4.69
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Home | Away |
|---|---|---|---|
| 1 | Елдензе | 3 - 0 | 4 - 1 |
| 2 | Сабадел | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 3 | Атл. Мадрид II | 0 - 3 | 1 - 2 |
| 4 | Виляреал II | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 5 | КЕ Европа | 2 - 0 | |
| 6 | Картахена | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 7 | Алхесирас | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | Антекера | 0 - 1 | 4 - 2 |
| 9 | Еркулес | 2 - 2 | |
| 10 | Теруел | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 11 | Ибиса | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 12 | Алкоркон | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 13 | Хув. Торемолинос | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 14 | Мурсия | 2 - 1 | 3 - 2 |
| 15 | Тарасона | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 16 | Химнастик | - | - |
| 17 | Бетис II | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 18 | Марбея | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 19 | Атл. Санлукеньо | 1 - 3 | 1 - 0 |
| 20 | Севиля II | 2 - 1 | 1 - 2 |
Статистика мачове
| Мачове | 36 | |
| Победи | 12 | 33% |
| Равни | 7 | 19% |
| Загуби | 17 | 47% |
| Голове | 84 | 2.33 |
| Вкарани Голове | 37 | 1.03 |
| Получени Голове | 47 | 1.31 |
| Мачове Вкарал | 21 | 58% |
| Мачове Получил | 27 | 75% |
| Гол/Гол | 15 | 42% |
| Над 1.5 | 24 | 67% |
| Над 2.5 | 16 | 44% |
| Над 3.5 | 7 | 19% |
| Резултати | ||
| 0 - 1 | 7 | 19.44% |
| 2 - 1 | 6 | 16.67% |
| 0 - 2 | 4 | 11.11% |
| 2 - 0 | 3 | 8.33% |
| 0 - 0 | 3 | 8.33% |
| 2 - 2 | 3 | 8.33% |
| 1 - 0 | 2 | 5.56% |
| 3 - 0 | 1 | 2.78% |
| 1 - 1 | 1 | 2.78% |
| 0 - 3 | 1 | 2.78% |
| 1 - 2 | 1 | 2.78% |
| 1 - 3 | 1 | 2.78% |
| 1 - 4 | 1 | 2.78% |
| 2 - 3 | 1 | 2.78% |
| 2 - 4 | 1 | 2.78% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 9 | 25.00% |
| 3 | 9 | 25.00% |
| 2 | 8 | 22.22% |
| 4 | 4 | 11.11% |
| 0 | 3 | 8.33% |
| 5 | 2 | 5.56% |
| 6 | 1 | 2.78% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 9 | 25.00% |
| +1 | 8 | 22.22% |
| 0 | 7 | 19.44% |
| -2 | 6 | 16.67% |
| +2 | 3 | 8.33% |
| -3 | 2 | 5.56% |
| +3 | 1 | 2.78% |
Програма
17.05
Химнастик
-
КЕ Европа
-
-
-
24.05
Еркулес
-
Химнастик
-
-
-