Виляреал
Примера
Испания
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Виляреал |
| Треньор: | Иниго Перес (Исп) |
| Стадион: | Ел Мадригал |
| Капацитет: | 22 000 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
03.11
Виляреал
0 - 6
ПСЖ
4.27
4.44
1.67
30.10
Виляреал
0 - 1
Еспаньол
1.41
5.00
6.72
17.10
Виляреал
0 - 0
Елче
1.45
4.83
6.12
13.10
Виляреал
3 - 1
Наполи
2.12
3.65
3.19
20.09
Виляреал
3 - 1
Леванте
1.50
4.63
5.59
14.09
Виляреал
1 - 2
Бетис
1.95
3.80
3.50
05.09
Виляреал
2 - 3
Ла Коруня
1.50
4.36
6.14
05.08
Виляреал
1 - 0
Леванте
1.97
3.30
3.49
24.05
Виляреал
5 - 1
Атлетико Мадрид
2.47
3.76
2.57
13.05
Виляреал
2 - 3
Севиля
2.00
3.38
3.73
02.05
Виляреал
5 - 1
Леванте
1.69
4.12
4.39
26.04
Виляреал
2 - 1
Селта
1.94
3.54
3.83
20.03
Виляреал
3 - 1
Реал Сосиедад
1.88
3.63
3.73
08.03
Виляреал
2 - 1
Елче
1.49
4.51
5.99
22.02
Виляреал
2 - 1
Валенсия
1.70
3.88
4.71
09.02
Виляреал
4 - 1
Еспаньол
1.70
3.91
4.61
24.01
Виляреал
0 - 2
Реал Мадрид
3.69
4.01
1.86
20.01
Виляреал
1 - 2
Аякс
1.38
5.12
7.12
10.01
Виляреал
3 - 1
Алавес
1.46
4.40
6.90
21.12
Виляреал
0 - 2
Барселона
3.79
4.37
1.77
10.12
Виляреал
2 - 3
Копенхаген
1.45
4.76
6.37
06.12
Виляреал
2 - 0
Хетафе
1.65
3.68
5.58
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 22 | |
| Победи | 12 | 55% |
| Равни | 1 | 5% |
| Загуби | 9 | 41% |
| Голове | 77 | 3.50 |
| Вкарани Голове | 43 | 1.95 |
| Получени Голове | 34 | 1.55 |
| Мачове Вкарал | 17 | 77% |
| Мачове Получил | 19 | 86% |
| Гол/Гол | 15 | 68% |
| Над 1.5 | 19 | 86% |
| Над 2.5 | 16 | 73% |
| Над 3.5 | 11 | 50% |
| Резултати | ||
| 3 - 1 | 4 | 18.18% |
| 2 - 1 | 3 | 13.64% |
| 2 - 3 | 3 | 13.64% |
| 5 - 1 | 2 | 9.09% |
| 0 - 2 | 2 | 9.09% |
| 1 - 2 | 2 | 9.09% |
| 1 - 0 | 1 | 4.55% |
| 2 - 0 | 1 | 4.55% |
| 4 - 1 | 1 | 4.55% |
| 0 - 0 | 1 | 4.55% |
| 0 - 1 | 1 | 4.55% |
| 0 - 6 | 1 | 4.55% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 5 | 22.73% |
| 4 | 4 | 18.18% |
| 5 | 4 | 18.18% |
| 2 | 3 | 13.64% |
| 6 | 3 | 13.64% |
| 1 | 2 | 9.09% |
| 0 | 1 | 4.55% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 6 | 27.27% |
| +2 | 5 | 22.73% |
| +1 | 4 | 18.18% |
| +4 | 2 | 9.09% |
| -2 | 2 | 9.09% |
| +3 | 1 | 4.55% |
| -6 | 1 | 4.55% |
| 0 | 1 | 4.55% |