Юргорденс
Алсвенскан
Швеция
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Стокхолм |
| Стадион: | Теле-2 Арена |
| Капацитет: | 30 000 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
04.05
Юргорденс
6 - 0
ИФК Гьотеборг
1.64
3.72
4.73
26.04
Юргорденс
1 - 1
Хамарбю
2.89
3.40
2.24
17.04
Юргорденс
0 - 1
Малмьо
2.30
3.33
2.84
12.04
Юргорденс
3 - 2
Калмар
1.62
3.81
4.87
27.03
Юргорденс
4 - 2
ХЯК Хелзинки
-
-
-
21.03
Юргорденс
2 - 1
Дегерфорш
-
-
-
08.03
Юргорденс
2 - 0
Бромапойкарна
1.44
4.05
5.27
21.02
Юргорденс
0 - 2
Фалкенберис
1.23
5.38
9.39
14.02
Юргорденс
2 - 1
Волеренга
2.03
3.77
2.80
24.01
Юргорденс
2 - 3
Викинг
-
-
-
02.11
Юргорденс
0 - 0
ИФК Гьотеборг
1.76
3.79
3.97
25.10
Юргорденс
6 - 2
Вернаму
1.24
6.01
9.07
29.09
Юргорденс
8 - 2
Сириус
1.74
3.81
4.05
14.09
Юргорденс
3 - 3
Хамарбю
2.38
3.36
2.72
24.08
Юргорденс
1 - 0
Бромапойкарна
1.55
4.29
4.84
03.08
Юргорденс
1 - 1
Халмстад
1.21
6.19
10.98
19.07
Юргорденс
1 - 0
Елфсбори
1.92
3.61
3.52
06.07
Юргорденс
5 - 1
Дегерфорш
1.68
3.81
4.56
30.06
Юргорденс
1 - 1
Норшьопинг
1.62
4.05
4.67
25.05
Юргорденс
1 - 1
Хекен
1.86
3.66
3.67
15.05
Юргорденс
1 - 3
Мелбю
2.54
3.25
2.62
04.05
Юргорденс
1 - 1
АИК
2.62
2.97
2.78
01.05
Юргорденс
1 - 4
Челси
11.03
5.63
1.25
24.04
Юргорденс
1 - 0
Йостерс
1.46
4.34
6.07
21.04
Юргорденс
0 - 0
ГАИС
1.94
3.41
3.74
10.04
Юргорденс
0 - 1
Рапид Виена
2.88
3.15
2.48
29.03
Юргорденс
0 - 1
Малмьо
2.89
3.27
2.33
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 27 | |
| Победи | 12 | 44% |
| Равни | 8 | 30% |
| Загуби | 7 | 26% |
| Голове | 87 | 3.22 |
| Вкарани Голове | 53 | 1.96 |
| Получени Голове | 34 | 1.26 |
| Мачове Вкарал | 21 | 78% |
| Мачове Получил | 20 | 74% |
| Гол/Гол | 16 | 59% |
| Над 1.5 | 19 | 70% |
| Над 2.5 | 12 | 44% |
| Над 3.5 | 10 | 37% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 5 | 18.52% |
| 1 - 0 | 3 | 11.11% |
| 0 - 1 | 3 | 11.11% |
| 2 - 1 | 2 | 7.41% |
| 0 - 0 | 2 | 7.41% |
| 2 - 0 | 1 | 3.70% |
| 3 - 2 | 1 | 3.70% |
| 4 - 2 | 1 | 3.70% |
| 5 - 1 | 1 | 3.70% |
| 6 - 0 | 1 | 3.70% |
| 6 - 2 | 1 | 3.70% |
| 8 - 2 | 1 | 3.70% |
| 3 - 3 | 1 | 3.70% |
| 0 - 2 | 1 | 3.70% |
| 1 - 3 | 1 | 3.70% |
| 1 - 4 | 1 | 3.70% |
| 2 - 3 | 1 | 3.70% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 7 | 25.93% |
| 1 | 6 | 22.22% |
| 6 | 4 | 14.81% |
| 5 | 3 | 11.11% |
| 3 | 2 | 7.41% |
| 0 | 2 | 7.41% |
| 4 | 1 | 3.70% |
| 8 | 1 | 3.70% |
| 10 | 1 | 3.70% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 8 | 29.63% |
| +1 | 6 | 22.22% |
| -1 | 4 | 14.81% |
| +2 | 2 | 7.41% |
| +4 | 2 | 7.41% |
| +6 | 2 | 7.41% |
| -2 | 2 | 7.41% |
| -3 | 1 | 3.70% |