Хамарбю
Алсвенскан
Швеция
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Стокхолм |
| Стадион: | Теле-2 Арена |
| Капацитет: | 30 000 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
17.05
Хамарбю
4 - 1
Малмьо
1.56
4.02
4.94
03.05
Хамарбю
3 - 0
Вестерос
1.31
5.03
7.97
22.04
Хамарбю
1 - 1
Халмстад
1.17
6.58
13.62
18.04
Хамарбю
8 - 1
Йоргрюте
1.19
6.49
11.81
04.04
Хамарбю
3 - 0
Мелбю
1.99
3.40
3.45
29.03
Хамарбю
3 - 3
Конгсвингер
-
-
-
22.03
Хамарбю
2 - 2
Сириус
1.70
3.64
3.84
15.03
Хамарбю
1 - 0
Юргорденс
1.91
3.42
3.21
07.03
Хамарбю
7 - 0
Йостерс
1.23
5.21
8.03
20.02
Хамарбю
2 - 0
Браге
1.15
6.65
11.50
20.01
Хамарбю
0 - 0
Пардубице
-
-
-
09.11
Хамарбю
3 - 0
Елфсбори
1.43
4.67
5.71
19.10
Хамарбю
2 - 1
АИК
1.64
3.66
4.95
21.09
Хамарбю
4 - 0
Хекен
1.59
4.22
4.55
31.08
Хамарбю
4 - 0
Йостерс
1.32
4.95
7.91
17.08
Хамарбю
1 - 2
ГАИС
1.96
3.48
3.50
14.08
Хамарбю
0 - 1
Русенборг
1.92
3.50
3.71
24.07
Хамарбю
0 - 0
Шарльороа
2.14
3.40
3.10
20.07
Хамарбю
3 - 2
Бромапойкарна
1.62
4.16
4.50
05.07
Хамарбю
1 - 0
Вернаму
1.33
5.01
7.67
28.06
Хамарбю
2 - 0
Халмстад
1.23
5.79
10.71
19.06
Хамарбю
8 - 3
Ханинге
1.19
7.80
12.00
26.05
Хамарбю
1 - 0
Дегерфорш
1.37
4.78
7.22
22.05
Хамарбю
1 - 2
Мелбю
1.70
3.80
4.36
14.05
Хамарбю
3 - 2
Сириус
1.52
4.18
5.48
11.05
Хамарбю
1 - 1
Норшьопинг
1.41
4.62
6.40
23.04
Хамарбю
2 - 0
Малмьо
2.38
3.29
2.81
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 27 | |
| Победи | 18 | 67% |
| Равни | 6 | 22% |
| Загуби | 3 | 11% |
| Голове | 92 | 3.41 |
| Вкарани Голове | 70 | 2.59 |
| Получени Голове | 22 | 0.81 |
| Мачове Вкарал | 24 | 89% |
| Мачове Получил | 13 | 48% |
| Гол/Гол | 12 | 44% |
| Над 1.5 | 21 | 78% |
| Над 2.5 | 16 | 59% |
| Над 3.5 | 10 | 37% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 3 | 11.11% |
| 2 - 0 | 3 | 11.11% |
| 3 - 0 | 3 | 11.11% |
| 3 - 2 | 2 | 7.41% |
| 4 - 0 | 2 | 7.41% |
| 0 - 0 | 2 | 7.41% |
| 1 - 1 | 2 | 7.41% |
| 1 - 2 | 2 | 7.41% |
| 2 - 1 | 1 | 3.70% |
| 4 - 1 | 1 | 3.70% |
| 7 - 0 | 1 | 3.70% |
| 8 - 1 | 1 | 3.70% |
| 8 - 3 | 1 | 3.70% |
| 2 - 2 | 1 | 3.70% |
| 3 - 3 | 1 | 3.70% |
| 0 - 1 | 1 | 3.70% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 6 | 22.22% |
| 2 | 5 | 18.52% |
| 1 | 4 | 14.81% |
| 4 | 3 | 11.11% |
| 5 | 3 | 11.11% |
| 0 | 2 | 7.41% |
| 6 | 1 | 3.70% |
| 7 | 1 | 3.70% |
| 9 | 1 | 3.70% |
| 11 | 1 | 3.70% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 6 | 22.22% |
| 0 | 6 | 22.22% |
| +3 | 4 | 14.81% |
| +2 | 3 | 11.11% |
| -1 | 3 | 11.11% |
| +4 | 2 | 7.41% |
| +7 | 2 | 7.41% |
| +5 | 1 | 3.70% |