Калмар
Алсвенскан
Швеция
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Калмар |
| Стадион: | Гулдфагелн Арена |
| Капацитет: | 12 500 (10 500) |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
29.10
Калмар
0 - 1
ГАИС
2.34
3.27
2.82
24.10
Калмар
0 - 3
Бромапойкарна
1.76
3.68
4.05
20.09
Калмар
0 - 5
Хекен
2.74
3.41
2.34
07.09
Калмар
0 - 1
Юргорденс
4.44
3.80
1.68
16.08
Калмар
0 - 4
Хамарбю
3.92
3.66
1.79
25.07
Калмар
2 - 1
Мелбю
2.44
3.30
2.64
20.07
Калмар
2 - 2
Малмьо
2.58
3.50
2.39
05.07
Калмар
3 - 0
Йоргрюте
1.49
4.17
5.47
23.05
Калмар
2 - 1
Дегерфорш
1.84
3.31
4.12
10.05
Калмар
2 - 0
Халмстад
1.66
3.58
4.90
27.04
Калмар
2 - 1
Елфсбори
2.52
3.11
2.70
23.04
Калмар
1 - 1
ИФК Гьотеборг
2.70
3.20
2.49
05.04
Калмар
0 - 1
Вестерос
2.04
3.28
3.43
07.03
Калмар
2 - 2
Йоргрюте
1.52
3.80
4.76
14.02
Калмар
1 - 3
Норшьопинг
-
-
-
08.11
Калмар
1 - 2
Фалкенберис
1.36
4.74
7.03
18.10
Калмар
3 - 2
Одеволд
1.42
4.33
6.35
30.09
Калмар
2 - 1
Йоребру
1.39
4.52
6.64
20.09
Калмар
4 - 0
Сандвикен
1.39
4.50
6.66
14.09
Калмар
2 - 1
Вестерос
2.12
3.27
3.19
26.08
Калмар
2 - 0
Хелсингборис
1.64
3.79
4.64
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 21 | |
| Победи | 10 | 48% |
| Равни | 3 | 14% |
| Загуби | 8 | 38% |
| Голове | 63 | 3.00 |
| Вкарани Голове | 31 | 1.48 |
| Получени Голове | 32 | 1.52 |
| Мачове Вкарал | 15 | 71% |
| Мачове Получил | 17 | 81% |
| Гол/Гол | 11 | 52% |
| Над 1.5 | 18 | 86% |
| Над 2.5 | 15 | 71% |
| Над 3.5 | 7 | 33% |
| Резултати | ||
| 2 - 1 | 5 | 23.81% |
| 0 - 1 | 3 | 14.29% |
| 2 - 0 | 2 | 9.52% |
| 2 - 2 | 2 | 9.52% |
| 3 - 0 | 1 | 4.76% |
| 3 - 2 | 1 | 4.76% |
| 4 - 0 | 1 | 4.76% |
| 1 - 1 | 1 | 4.76% |
| 0 - 3 | 1 | 4.76% |
| 0 - 4 | 1 | 4.76% |
| 0 - 5 | 1 | 4.76% |
| 1 - 2 | 1 | 4.76% |
| 1 - 3 | 1 | 4.76% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 8 | 38.10% |
| 4 | 5 | 23.81% |
| 1 | 3 | 14.29% |
| 2 | 3 | 14.29% |
| 5 | 2 | 9.52% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 6 | 28.57% |
| -1 | 4 | 19.05% |
| 0 | 3 | 14.29% |
| +2 | 2 | 9.52% |
| +3 | 1 | 4.76% |
| +4 | 1 | 4.76% |
| -2 | 1 | 4.76% |
| -3 | 1 | 4.76% |
| -4 | 1 | 4.76% |
| -5 | 1 | 4.76% |