Ландскруна БоИС
Суперетан
Швеция
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Ландскрона |
| Стадион: | Ландскрона ИП |
| Капацитет: | 12 000 (3 500) |
| Размери: | 105 x 65 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
09.05
Одеволд
1 - 1
Ландскруна БоИС
2.18
3.40
2.92
28.04
Норшьопинг
1 - 3
Ландскруна БоИС
1.56
4.03
4.90
06.04
Йоребру
1 - 0
Ландскруна БоИС
1.92
3.51
3.50
26.03
Малмьо
1 - 0
Ландскруна БоИС
-
-
-
21.03
Фалкенберис
4 - 1
Ландскруна БоИС
-
-
-
28.02
Норшьопинг
2 - 0
Ландскруна БоИС
1.55
3.78
4.62
23.02
ГАИС
3 - 0
Ландскруна БоИС
1.21
5.70
9.70
13.02
Вернаму
4 - 2
Ландскруна БоИС
-
-
-
08.11
Браге
4 - 1
Ландскруна БоИС
2.07
3.64
3.01
26.10
Йоребру
1 - 2
Ландскруна БоИС
1.91
3.65
3.47
30.09
Йоргрюте
2 - 0
Ландскруна БоИС
1.50
4.36
5.28
20.09
Утсиктенс
4 - 0
Ландскруна БоИС
2.92
3.41
2.19
16.09
Хелсингборис
0 - 0
Ландскруна БоИС
2.19
3.37
3.01
25.08
Трелебори
1 - 0
Ландскруна БоИС
2.42
3.40
2.61
17.08
Сандвикен
0 - 1
Ландскруна БоИС
2.18
3.50
2.89
27.07
Фалкенберис
1 - 1
Ландскруна БоИС
1.99
3.49
3.39
28.06
Вестерос
1 - 0
Ландскруна БоИС
1.87
3.71
3.47
14.06
Калмар
3 - 2
Ландскруна БоИС
1.81
3.55
3.89
01.06
Одеволд
1 - 2
Ландскруна БоИС
2.63
3.24
2.50
22.05
Варберис БоИС
4 - 2
Ландскруна БоИС
2.44
3.23
2.71
03.05
Умео
0 - 2
Ландскруна БоИС
3.77
3.59
1.81
20.04
Сундсвал
1 - 2
Ландскруна БоИС
2.78
3.36
2.29
05.04
Йостершунд
3 - 3
Ландскруна БоИС
2.60
3.26
2.46
12.03
Мелбю
2 - 0
Ландскруна БоИС
-
-
-
08.03
Калмар
2 - 1
Ландскруна БоИС
-
-
-
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 6 | 24% |
| Равни | 4 | 16% |
| Загуби | 15 | 60% |
| Голове | 73 | 2.92 |
| Вкарани Голове | 26 | 1.04 |
| Получени Голове | 47 | 1.88 |
| Мачове Вкарал | 15 | 60% |
| Мачове Получил | 22 | 88% |
| Гол/Гол | 13 | 52% |
| Над 1.5 | 19 | 76% |
| Над 2.5 | 13 | 52% |
| Над 3.5 | 8 | 32% |
| Резултати | ||
| 0 - 1 | 4 | 16.00% |
| 2 - 1 | 3 | 12.00% |
| 0 - 2 | 3 | 12.00% |
| 1 - 1 | 2 | 8.00% |
| 1 - 4 | 2 | 8.00% |
| 2 - 4 | 2 | 8.00% |
| 1 - 0 | 1 | 4.00% |
| 2 - 0 | 1 | 4.00% |
| 3 - 1 | 1 | 4.00% |
| 0 - 0 | 1 | 4.00% |
| 3 - 3 | 1 | 4.00% |
| 0 - 3 | 1 | 4.00% |
| 0 - 4 | 1 | 4.00% |
| 1 - 2 | 1 | 4.00% |
| 2 - 3 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 6 | 24.00% |
| 1 | 5 | 20.00% |
| 3 | 5 | 20.00% |
| 5 | 3 | 12.00% |
| 6 | 3 | 12.00% |
| 4 | 2 | 8.00% |
| 0 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 6 | 24.00% |
| -2 | 5 | 20.00% |
| +1 | 4 | 16.00% |
| 0 | 4 | 16.00% |
| -3 | 3 | 12.00% |
| +2 | 2 | 8.00% |
| -4 | 1 | 4.00% |