Ксамакс
Чалъндж Лига
Швейцария
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Ньошател |
| Стадион: | Стад дьо ла Маладиер |
| Капацитет: | 12 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
23.10
Лозана-Уши
0 - 0
Ксамакс
1.57
4.12
4.55
02.10
Сошо
2 - 1
Ксамакс
-
-
-
25.09
Цюрих
3 - 1
Ксамакс
1.66
3.90
3.82
11.09
Стад Нион
1 - 3
Ксамакс
3.37
3.72
1.87
04.09
Винтертур
4 - 0
Ксамакс
2.00
3.70
3.03
28.08
Аарау
2 - 1
Ксамакс
1.93
3.68
3.23
07.08
Етоал Каруж
0 - 1
Ксамакс
2.42
3.58
2.46
31.07
Вил
1 - 2
Ксамакс
2.19
3.61
2.73
11.07
Лозана
1 - 2
Ксамакс
1.90
3.42
3.31
27.06
Лугано
2 - 1
Ксамакс
1.38
4.59
6.13
15.05
Лозана-Уши
2 - 1
Ксамакс
1.93
3.80
3.09
08.05
Раперсвил
2 - 3
Ксамакс
2.52
3.52
2.31
22.04
Ивердон
2 - 2
Ксамакс
1.80
3.63
3.58
07.04
Вил
5 - 2
Ксамакс
2.22
3.35
2.76
27.03
Винтертур
2 - 1
Ксамакс
-
-
-
21.03
Аарау
1 - 0
Ксамакс
1.54
3.98
4.79
06.03
Стад Нион
0 - 0
Ксамакс
2.65
3.34
2.31
22.02
Вадуц
1 - 0
Ксамакс
1.59
3.92
4.44
13.02
Етоал Каруж
1 - 3
Ксамакс
2.52
3.32
2.42
30.01
Белинзона
5 - 0
Ксамакс
2.39
3.40
2.57
08.01
Лозана
4 - 2
Ксамакс
1.45
4.50
5.37
19.12
Стад Нион
1 - 1
Ксамакс
3.21
3.45
1.98
10.12
Лозана-Уши
3 - 0
Ксамакс
1.70
3.79
3.96
05.12
Вадуц
1 - 0
Ксамакс
1.89
3.66
3.30
02.12
Стад Нион
1 - 1
Ксамакс
3.40
3.50
1.90
02.11
Вил
2 - 1
Ксамакс
2.63
3.42
2.31
17.10
Етоал Каруж
0 - 2
Ксамакс
3.23
3.37
2.00
26.09
Раперсвил
1 - 3
Ксамакс
2.42
3.42
2.51
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 28 | |
| Победи | 8 | 29% |
| Равни | 5 | 18% |
| Загуби | 15 | 54% |
| Голове | 84 | 3.00 |
| Вкарани Голове | 34 | 1.21 |
| Получени Голове | 50 | 1.79 |
| Мачове Вкарал | 20 | 71% |
| Мачове Получил | 24 | 86% |
| Гол/Гол | 18 | 64% |
| Над 1.5 | 22 | 79% |
| Над 2.5 | 19 | 68% |
| Над 3.5 | 10 | 36% |
| Резултати | ||
| 1 - 2 | 6 | 21.43% |
| 3 - 1 | 3 | 10.71% |
| 0 - 1 | 3 | 10.71% |
| 2 - 1 | 2 | 7.14% |
| 0 - 0 | 2 | 7.14% |
| 1 - 1 | 2 | 7.14% |
| 1 - 0 | 1 | 3.57% |
| 2 - 0 | 1 | 3.57% |
| 3 - 2 | 1 | 3.57% |
| 2 - 2 | 1 | 3.57% |
| 0 - 3 | 1 | 3.57% |
| 0 - 4 | 1 | 3.57% |
| 0 - 5 | 1 | 3.57% |
| 1 - 3 | 1 | 3.57% |
| 2 - 4 | 1 | 3.57% |
| 2 - 5 | 1 | 3.57% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 9 | 32.14% |
| 4 | 6 | 21.43% |
| 1 | 4 | 14.29% |
| 2 | 3 | 10.71% |
| 0 | 2 | 7.14% |
| 5 | 2 | 7.14% |
| 6 | 1 | 3.57% |
| 7 | 1 | 3.57% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 9 | 32.14% |
| 0 | 5 | 17.86% |
| +1 | 4 | 14.29% |
| +2 | 4 | 14.29% |
| -2 | 2 | 7.14% |
| -3 | 2 | 7.14% |
| -4 | 1 | 3.57% |
| -5 | 1 | 3.57% |