Вадуц
Суперлига
Швейцария
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Вадуц (Лихтенщайн) |
| Стадион: | Рейнпарк Щадион |
| Капацитет: | 7 838 (6 127) |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
13.09
Цюрих
2 - 1
Вадуц
2.29
3.75
2.62
02.09
Люцерн
2 - 1
Вадуц
1.70
4.16
3.94
23.08
Йънг Бойс
4 - 2
Вадуц
1.26
5.78
8.29
09.08
Сион
3 - 2
Вадуц
1.37
4.85
6.73
06.08
Интер Турку
2 - 1
Вадуц
1.86
3.65
3.69
30.07
Атл. Ескалдес
0 - 2
Вадуц
5.15
4.02
1.55
26.07
Лугано
2 - 1
Вадуц
1.48
4.37
5.48
17.07
Лугано
1 - 2
Вадуц
1.62
3.76
4.43
10.07
Райндорф Алтах
1 - 0
Вадуц
-
-
-
15.05
Вил
1 - 3
Вадуц
3.92
3.84
1.69
08.05
Етоал Каруж
1 - 2
Вадуц
3.75
3.74
1.75
24.04
Стад Нион
1 - 3
Вадуц
4.07
3.86
1.67
10.04
Ивердон
2 - 1
Вадуц
2.65
3.44
2.28
03.04
Ксамакс
1 - 3
Вадуц
3.57
3.66
1.80
26.03
Базел
2 - 5
Вадуц
-
-
-
13.03
Аарау
2 - 0
Вадуц
2.22
3.62
2.64
06.03
Раперсвил
0 - 0
Вадуц
3.75
3.64
1.78
13.02
Белинзона
0 - 2
Вадуц
3.97
3.70
1.72
30.01
Лозана-Уши
5 - 2
Вадуц
1.98
3.50
3.18
12.12
Раперсвил
0 - 4
Вадуц
3.30
3.54
1.92
28.11
Стад Нион
0 - 1
Вадуц
3.94
3.72
1.72
21.11
Белинзона
0 - 1
Вадуц
4.06
3.62
1.72
31.10
Ивердон
3 - 4
Вадуц
1.82
3.65
3.53
19.10
Вил
0 - 2
Вадуц
2.71
3.43
2.25
09.10
Винтертур
2 - 1
Вадуц
1.94
3.75
3.03
27.09
Лозана-Уши
1 - 1
Вадуц
1.84
3.76
3.39
13.09
Аарау
1 - 0
Вадуц
1.99
3.58
3.09
25.08
Ксамакс
1 - 1
Вадуц
2.35
3.48
2.52
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 28 | |
| Победи | 13 | 46% |
| Равни | 3 | 11% |
| Загуби | 12 | 43% |
| Голове | 88 | 3.14 |
| Вкарани Голове | 48 | 1.71 |
| Получени Голове | 40 | 1.43 |
| Мачове Вкарал | 24 | 86% |
| Мачове Получил | 21 | 75% |
| Гол/Гол | 18 | 64% |
| Над 1.5 | 23 | 82% |
| Над 2.5 | 17 | 61% |
| Над 3.5 | 9 | 32% |
| Резултати | ||
| 1 - 2 | 6 | 21.43% |
| 2 - 0 | 3 | 10.71% |
| 3 - 1 | 3 | 10.71% |
| 1 - 0 | 2 | 7.14% |
| 2 - 1 | 2 | 7.14% |
| 1 - 1 | 2 | 7.14% |
| 0 - 1 | 2 | 7.14% |
| 4 - 0 | 1 | 3.57% |
| 4 - 3 | 1 | 3.57% |
| 5 - 2 | 1 | 3.57% |
| 0 - 0 | 1 | 3.57% |
| 0 - 2 | 1 | 3.57% |
| 2 - 3 | 1 | 3.57% |
| 2 - 4 | 1 | 3.57% |
| 2 - 5 | 1 | 3.57% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 8 | 28.57% |
| 2 | 6 | 21.43% |
| 1 | 4 | 14.29% |
| 4 | 4 | 14.29% |
| 7 | 3 | 10.71% |
| 0 | 1 | 3.57% |
| 5 | 1 | 3.57% |
| 6 | 1 | 3.57% |
| Голова Разлика | ||
| -1 | 9 | 32.14% |
| +2 | 6 | 21.43% |
| +1 | 5 | 17.86% |
| 0 | 3 | 10.71% |
| -2 | 2 | 7.14% |
| +3 | 1 | 3.57% |
| +4 | 1 | 3.57% |
| -3 | 1 | 3.57% |