Винтертур
Чалъндж Лига
Швейцария
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Винтертур |
| Стадион: | Щадион Шютценвизе |
| Капацитет: | 8 550 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
09.10
Ксамакс
3 - 0
Винтертур
2.96
3.72
2.02
03.10
Винтертур
7 - 3
Базел
4.09
4.37
1.54
18.09
Винтертур
2 - 1
Аарау
2.09
3.64
2.88
11.09
Етоал Каруж
0 - 1
Винтертур
2.81
3.54
2.16
04.09
Винтертур
4 - 0
Ксамакс
2.00
3.70
3.03
01.09
Стад Нион
2 - 2
Винтертур
4.09
4.05
1.64
28.08
Винтертур
1 - 1
Лозана-Уши
2.48
3.51
2.43
21.08
Раперсвил
0 - 2
Винтертур
2.87
3.63
2.10
07.08
Винтертур
5 - 0
Вил
1.88
3.70
3.35
31.07
Кринс
2 - 0
Винтертур
3.22
3.67
1.93
24.07
Винтертур
2 - 2
Ивердон
2.12
3.59
2.84
17.07
Винтертур
1 - 1
Унион Берлин
5.56
4.66
1.41
14.07
Винтертур
1 - 1
Брюл Ст. Гален
1.16
6.72
11.31
11.07
Базел
2 - 2
Винтертур
-
-
-
04.07
Люцерн
3 - 2
Винтертур
1.44
4.85
4.85
01.07
Винтертур
0 - 1
Санкт Гален
5.70
4.64
1.39
16.05
Винтертур
0 - 3
Люцерн
3.41
4.02
1.84
12.05
Грасхопър
3 - 2
Винтертур
1.85
3.69
3.63
09.05
Винтертур
2 - 1
Лозана
3.11
3.70
2.03
02.05
Винтертур
2 - 2
Цюрих
2.59
3.69
2.32
26.04
Сервет
5 - 3
Винтертур
1.37
4.97
6.33
11.04
Винтертур
0 - 2
Грасхопър
2.83
3.45
2.25
04.04
Лозана
2 - 1
Винтертур
1.49
4.42
5.29
27.03
Винтертур
2 - 1
Ксамакс
-
-
-
22.03
Винтертур
0 - 2
Базел
4.21
4.10
1.65
15.03
Люцерн
1 - 2
Винтертур
1.30
5.43
7.47
07.03
Сион
1 - 1
Винтертур
1.29
5.25
8.24
03.03
Винтертур
1 - 1
Сервет
4.62
4.02
1.61
28.02
Санкт Гален
2 - 1
Винтертур
1.28
5.53
8.30
25.02
Винтертур
0 - 3
Тюн
6.78
4.83
1.36
18.02
Винтертур
1 - 5
Санкт Гален
4.36
3.91
1.66
14.02
Йънг Бойс
6 - 1
Винтертур
1.36
4.97
6.71
11.02
Цюрих
3 - 0
Винтертур
1.74
3.86
3.96
07.02
Винтертур
1 - 1
Лугано
4.55
4.04
1.61
31.01
Винтертур
2 - 1
Лозана
4.18
3.76
1.72
24.01
Лугано
4 - 1
Винтертур
1.31
5.08
8.00
14.01
Сион
2 - 0
Винтертур
1.42
4.45
6.35
09.01
Винтертур
1 - 4
Мюнхен 1860
-
-
-
06.01
Магдебург
2 - 1
Винтертур
1.35
4.68
6.51
16.12
Винтертур
1 - 4
Тюн
4.07
3.98
1.70
13.12
Цюрих
2 - 2
Винтертур
1.53
4.29
4.97
07.12
Винтертур
1 - 2
Базел
6.54
4.99
1.36
02.12
Лозана-Уши
1 - 0
Винтертур
2.48
3.48
2.39
29.11
Люцерн
1 - 3
Винтертур
1.44
4.45
5.90
22.11
Йънг Бойс
5 - 0
Винтертур
1.36
5.03
6.63
08.11
Винтертур
0 - 1
Грасхопър
2.80
3.45
2.28
01.11
Винтертур
4 - 2
Сервет
3.95
3.89
1.74
28.10
Тюн
3 - 0
Винтертур
1.34
4.98
7.18
25.10
Винтертур
2 - 2
Люцерн
3.18
3.61
2.02
18.10
Базел
3 - 0
Винтертур
1.24
6.13
8.77
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 50 | |
| Победи | 12 | 24% |
| Равни | 12 | 24% |
| Загуби | 26 | 52% |
| Голове | 175 | 3.50 |
| Вкарани Голове | 70 | 1.40 |
| Получени Голове | 105 | 2.10 |
| Мачове Вкарал | 36 | 72% |
| Мачове Получил | 46 | 92% |
| Гол/Гол | 32 | 64% |
| Над 1.5 | 46 | 92% |
| Над 2.5 | 35 | 70% |
| Над 3.5 | 20 | 40% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 6 | 12.00% |
| 2 - 2 | 6 | 12.00% |
| 0 - 3 | 6 | 12.00% |
| 2 - 1 | 5 | 10.00% |
| 0 - 2 | 4 | 8.00% |
| 1 - 2 | 4 | 8.00% |
| 0 - 1 | 3 | 6.00% |
| 1 - 4 | 3 | 6.00% |
| 2 - 3 | 2 | 4.00% |
| 1 - 0 | 1 | 2.00% |
| 2 - 0 | 1 | 2.00% |
| 3 - 1 | 1 | 2.00% |
| 4 - 0 | 1 | 2.00% |
| 4 - 2 | 1 | 2.00% |
| 5 - 0 | 1 | 2.00% |
| 7 - 3 | 1 | 2.00% |
| 0 - 5 | 1 | 2.00% |
| 1 - 5 | 1 | 2.00% |
| 1 - 6 | 1 | 2.00% |
| 3 - 5 | 1 | 2.00% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 15 | 30.00% |
| 2 | 11 | 22.00% |
| 4 | 8 | 16.00% |
| 5 | 7 | 14.00% |
| 1 | 4 | 8.00% |
| 6 | 2 | 4.00% |
| 7 | 1 | 2.00% |
| 8 | 1 | 2.00% |
| 10 | 1 | 2.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 12 | 24.00% |
| -1 | 9 | 18.00% |
| -3 | 9 | 18.00% |
| +1 | 6 | 12.00% |
| -2 | 5 | 10.00% |
| +2 | 3 | 6.00% |
| +4 | 2 | 4.00% |
| -5 | 2 | 4.00% |
| +5 | 1 | 2.00% |
| -4 | 1 | 2.00% |