Метлауи
Проф. Лига 1
Тунис
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Метлауи |
Мачове
09.05
Зарзис
1 - 0
Метлауи
1.86
2.87
4.36
04.05
Монастир
0 - 1
Метлауи
1.41
3.68
7.38
29.04
Метлауи
2 - 0
Етоал ду Сахел
3.24
2.69
2.30
25.04
Габес
1 - 1
Метлауи
2.17
2.72
3.48
13.04
Метлауи
1 - 0
АС Марса
2.62
2.57
2.90
05.04
Бен Гуердан
0 - 0
Метлауи
1.78
2.84
5.01
07.03
Метлауи
0 - 0
Олимпик Бежа
1.66
3.08
5.30
01.03
Клуб Африкан
5 - 0
Метлауи
1.24
4.53
12.02
25.02
Метлауи
1 - 1
ЕС Тунис
5.57
3.36
1.55
08.02
Омране
2 - 1
Метлауи
2.33
2.54
3.41
01.02
Метлауи
0 - 0
Стад Тунизиен
3.85
2.62
2.12
27.01
Сфаксиен
2 - 0
Метлауи
1.48
3.30
7.28
23.01
Метлауи
2 - 2
Солиман
2.10
2.65
3.80
17.01
Бизертин
0 - 0
Метлауи
1.71
3.01
4.97
22.11
Кайруан
0 - 1
Метлауи
2.80
2.72
2.58
09.11
Метлауи
0 - 0
Зарзис
2.54
2.52
3.13
05.11
Метлауи
2 - 2
Монастир
3.48
2.72
2.20
01.11
Етоал ду Сахел
2 - 0
Метлауи
1.51
3.42
6.45
25.10
Метлауи
1 - 0
Габес
1.64
3.12
5.66
19.10
АС Марса
0 - 1
Метлауи
1.86
2.95
4.21
03.10
Метлауи
1 - 1
Бен Гуердан
2.11
2.69
3.78
28.09
Олимпик Бежа
1 - 0
Метлауи
2.94
2.74
2.43
21.09
Метлауи
1 - 0
Клуб Африкан
4.41
2.70
1.93
16.09
ЕС Тунис
2 - 0
Метлауи
1.13
6.13
15.71
11.09
Метлауи
0 - 0
Омране
1.96
2.95
3.69
27.08
Стад Тунизиен
2 - 0
Метлауи
1.61
3.33
5.17
22.08
Метлауи
2 - 1
Сфаксиен
3.33
2.62
2.30
15.08
Солиман
0 - 1
Метлауи
2.33
2.60
3.30
09.08
Метлауи
0 - 0
Бизертин
2.63
2.58
2.82
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Home | Away |
|---|---|---|---|
| 1 | Клуб Африкан | 1 - 0 | 5 - 0 |
| 2 | ЕС Тунис | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | Сфаксиен | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 4 | Стад Тунизиен | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 5 | Монастир | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 6 | Етоал ду Сахел | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 7 | Метлауи | - | - |
| 8 | Зарзис | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 9 | Омране | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 10 | Бен Гуердан | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 11 | АС Марса | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 12 | Бизертин | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 13 | Олимпик Бежа | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 14 | Кайруан | 0 - 1 | |
| 15 | Солиман | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 16 | Габес | 1 - 0 | 1 - 1 |
Статистика мачове
| Мачове | 29 | |
| Победи | 9 | 31% |
| Равни | 12 | 41% |
| Загуби | 8 | 28% |
| Голове | 44 | 1.52 |
| Вкарани Голове | 19 | 0.66 |
| Получени Голове | 25 | 0.86 |
| Мачове Вкарал | 15 | 52% |
| Мачове Получил | 14 | 48% |
| Гол/Гол | 7 | 24% |
| Над 1.5 | 13 | 45% |
| Над 2.5 | 5 | 17% |
| Над 3.5 | 3 | 10% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 7 | 24.14% |
| 0 - 0 | 7 | 24.14% |
| 0 - 2 | 4 | 13.79% |
| 1 - 1 | 3 | 10.34% |
| 2 - 2 | 2 | 6.90% |
| 0 - 1 | 2 | 6.90% |
| 2 - 0 | 1 | 3.45% |
| 2 - 1 | 1 | 3.45% |
| 0 - 5 | 1 | 3.45% |
| 1 - 2 | 1 | 3.45% |
| Общо Голове | ||
| 1 | 9 | 31.03% |
| 2 | 8 | 27.59% |
| 0 | 7 | 24.14% |
| 3 | 2 | 6.90% |
| 4 | 2 | 6.90% |
| 5 | 1 | 3.45% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 12 | 41.38% |
| +1 | 8 | 27.59% |
| -2 | 4 | 13.79% |
| -1 | 3 | 10.34% |
| +2 | 1 | 3.45% |
| -5 | 1 | 3.45% |