Ризеспор
Суперлига
Турция
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Ризе |
| Стадион: | Йени Ризе Шехир |
| Капацитет: | 15 197 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
09.05
Еюпспор
4 - 0
Ризеспор
2.24
3.47
2.82
25.04
Кайсериспор
2 - 0
Ризеспор
2.44
3.42
2.63
17.04
Фенербахче
2 - 2
Ризеспор
1.32
5.20
7.69
05.04
Фатих Карагюм.
2 - 1
Ризеспор
3.09
3.39
2.18
14.03
Трабзонспор
1 - 0
Ризеспор
1.69
3.85
4.37
04.03
Бешикташ
4 - 1
Ризеспор
1.49
4.28
5.31
28.02
Касъмпаша
0 - 3
Ризеспор
2.47
3.29
2.67
14.02
Генчлербирлии
2 - 2
Ризеспор
2.30
3.19
3.01
31.01
Ист. Башакшехир
2 - 2
Ризеспор
1.85
3.64
3.81
19.01
Гьозтепе
3 - 1
Ризеспор
1.91
3.29
3.95
15.01
Ерзурумспор
2 - 0
Ризеспор
3.30
3.25
2.06
20.12
Бешикташ
1 - 0
Ризеспор
1.70
3.87
4.28
06.12
Коняспор
1 - 1
Ризеспор
2.27
3.37
2.94
08.11
Газиантеп
2 - 2
Ризеспор
2.13
3.42
3.16
27.10
Самсунспор
1 - 1
Ризеспор
1.82
3.43
4.19
03.10
Анталияспор
2 - 5
Ризеспор
2.82
3.20
2.43
21.09
Коджаелиспор
1 - 1
Ризеспор
2.61
3.36
2.52
30.08
Галатасарай
3 - 1
Ризеспор
1.19
6.77
10.72
16.08
Аланияспор
0 - 0
Ризеспор
2.22
3.46
2.98
25.05
Бешикташ
1 - 2
Ризеспор
1.43
4.73
5.86
10.05
Коняспор
2 - 1
Ризеспор
2.22
3.34
3.07
27.04
Кайсериспор
1 - 0
Ризеспор
2.23
3.21
3.12
13.04
Трабзонспор
2 - 0
Ризеспор
1.82
3.67
3.95
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 23 | |
| Победи | 3 | 13% |
| Равни | 8 | 35% |
| Загуби | 12 | 52% |
| Голове | 67 | 2.91 |
| Вкарани Голове | 26 | 1.13 |
| Получени Голове | 41 | 1.78 |
| Мачове Вкарал | 15 | 65% |
| Мачове Получил | 21 | 91% |
| Гол/Гол | 14 | 61% |
| Над 1.5 | 19 | 83% |
| Над 2.5 | 13 | 57% |
| Над 3.5 | 9 | 39% |
| Резултати | ||
| 2 - 2 | 4 | 17.39% |
| 1 - 1 | 3 | 13.04% |
| 0 - 1 | 3 | 13.04% |
| 0 - 2 | 3 | 13.04% |
| 1 - 2 | 2 | 8.70% |
| 1 - 3 | 2 | 8.70% |
| 2 - 1 | 1 | 4.35% |
| 3 - 0 | 1 | 4.35% |
| 5 - 2 | 1 | 4.35% |
| 0 - 0 | 1 | 4.35% |
| 0 - 4 | 1 | 4.35% |
| 1 - 4 | 1 | 4.35% |
| Общо Голове | ||
| 4 | 7 | 30.43% |
| 2 | 6 | 26.09% |
| 3 | 4 | 17.39% |
| 1 | 3 | 13.04% |
| 7 | 1 | 4.35% |
| 0 | 1 | 4.35% |
| 5 | 1 | 4.35% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 8 | 34.78% |
| -1 | 5 | 21.74% |
| -2 | 5 | 21.74% |
| +3 | 2 | 8.70% |
| +1 | 1 | 4.35% |
| -3 | 1 | 4.35% |
| -4 | 1 | 4.35% |