Фенербахче
Суперлига
Турция
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Истанбул |
| Стадион: | Шюкрю Сараджоглу |
| Капацитет: | 50 509 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
17.05
Фенербахче
3 - 3
Еюпспор
1.25
5.84
9.26
02.05
Фенербахче
3 - 1
Ист. Башакшехир
1.64
4.07
4.42
17.04
Фенербахче
2 - 2
Ризеспор
1.32
5.20
7.69
05.04
Фенербахче
1 - 0
Бешикташ
1.94
3.56
3.50
17.03
Фенербахче
4 - 1
Газиантеп
1.24
5.75
9.64
08.03
Фенербахче
3 - 2
Самсунспор
1.41
4.38
6.84
23.02
Фенербахче
1 - 1
Касъмпаша
1.22
5.93
10.62
19.02
Фенербахче
0 - 3
Нотингам
2.21
3.35
3.20
09.02
Фенербахче
3 - 1
Генчлербирлии
1.19
6.20
12.02
05.02
Фенербахче
3 - 1
Ерзурумспор
1.16
6.72
12.36
25.01
Фенербахче
1 - 1
Гьозтепе
1.43
4.14
7.11
22.01
Фенербахче
0 - 1
Астън Вила
2.35
3.46
2.89
06.01
Фенербахче
2 - 0
Самсунспор
1.72
3.56
4.43
23.12
Фенербахче
1 - 2
Бешикташ
2.01
3.57
3.13
15.12
Фенербахче
4 - 0
Коняспор
1.22
5.91
10.63
01.12
Фенербахче
1 - 1
Галатасарай
2.26
3.39
2.93
27.11
Фенербахче
1 - 1
Ференцварош
1.60
4.15
5.07
09.11
Фенербахче
4 - 2
Кайсериспор
1.17
6.91
12.79
23.10
Фенербахче
1 - 0
Щутгарт
2.36
3.58
2.77
19.10
Фенербахче
2 - 1
Фатих Карагюм.
1.21
6.22
10.67
02.10
Фенербахче
2 - 1
Ница
1.72
3.88
4.50
28.09
Фенербахче
2 - 0
Анталияспор
1.19
6.32
12.58
17.09
Фенербахче
2 - 2
Аланияспор
1.25
5.55
9.99
14.09
Фенербахче
1 - 0
Трабзонспор
1.50
4.27
5.61
23.08
Фенербахче
3 - 1
Коджаелиспор
1.30
5.29
8.51
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 15 | 60% |
| Равни | 7 | 28% |
| Загуби | 3 | 12% |
| Голове | 78 | 3.12 |
| Вкарани Голове | 50 | 2.00 |
| Получени Голове | 28 | 1.12 |
| Мачове Вкарал | 23 | 92% |
| Мачове Получил | 19 | 76% |
| Гол/Гол | 17 | 68% |
| Над 1.5 | 21 | 84% |
| Над 2.5 | 15 | 60% |
| Над 3.5 | 11 | 44% |
| Резултати | ||
| 3 - 1 | 4 | 16.00% |
| 1 - 1 | 4 | 16.00% |
| 1 - 0 | 3 | 12.00% |
| 2 - 0 | 2 | 8.00% |
| 2 - 1 | 2 | 8.00% |
| 2 - 2 | 2 | 8.00% |
| 3 - 2 | 1 | 4.00% |
| 4 - 0 | 1 | 4.00% |
| 4 - 1 | 1 | 4.00% |
| 4 - 2 | 1 | 4.00% |
| 3 - 3 | 1 | 4.00% |
| 0 - 1 | 1 | 4.00% |
| 0 - 3 | 1 | 4.00% |
| 1 - 2 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 4 | 7 | 28.00% |
| 2 | 6 | 24.00% |
| 1 | 4 | 16.00% |
| 3 | 4 | 16.00% |
| 5 | 2 | 8.00% |
| 6 | 2 | 8.00% |
| Голова Разлика | ||
| +2 | 7 | 28.00% |
| 0 | 7 | 28.00% |
| +1 | 6 | 24.00% |
| -1 | 2 | 8.00% |
| +3 | 1 | 4.00% |
| +4 | 1 | 4.00% |
| -3 | 1 | 4.00% |