Коджаелиспор
Суперлига
Турция
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Измит |
| Стадион: | Коджаели |
| Капацитет: | 34 829 |
| Размери: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
09.05
Коджаелиспор
0 - 1
Фатих Карагюм.
2.27
3.18
3.02
18.04
Коджаелиспор
1 - 1
Гьозтепе
2.77
2.97
2.62
06.04
Коджаелиспор
0 - 0
Ист. Башакшехир
2.82
3.21
2.41
14.03
Коджаелиспор
1 - 2
Коняспор
2.22
3.03
3.32
28.02
Коджаелиспор
0 - 1
Бешикташ
3.35
3.32
2.09
15.02
Коджаелиспор
3 - 0
Газиантеп
1.90
3.31
3.92
05.02
Коджаелиспор
1 - 1
Бешикташ
3.24
3.32
2.05
02.02
Коджаелиспор
0 - 2
Фенербахче
5.06
3.55
1.66
18.01
Коджаелиспор
1 - 2
Трабзонспор
2.44
3.21
2.81
23.12
Коджаелиспор
3 - 1
Ерзурумспор
1.61
3.58
5.00
19.12
Коджаелиспор
2 - 1
Анталияспор
1.67
3.46
5.23
07.12
Коджаелиспор
0 - 0
Касъмпаша
1.76
3.46
4.58
28.11
Коджаелиспор
1 - 0
Генчлербирлии
1.87
3.32
4.10
09.11
Коджаелиспор
1 - 0
Галатасарай
6.69
4.66
1.41
25.10
Коджаелиспор
2 - 0
Аланияспор
2.40
3.22
2.84
04.10
Коджаелиспор
1 - 0
Еюпспор
2.17
3.32
3.14
21.09
Коджаелиспор
1 - 1
Ризеспор
2.61
3.36
2.52
30.08
Коджаелиспор
1 - 1
Кайсериспор
2.11
3.35
3.27
16.08
Коджаелиспор
0 - 1
Самсунспор
2.81
3.26
2.41
11.05
Коджаелиспор
4 - 1
Кечиоренгюджу
1.51
4.15
4.70
27.04
Коджаелиспор
3 - 4
Болуспор
1.74
3.40
4.03
14.04
Коджаелиспор
7 - 1
Йени Малатия
-
-
-
31.03
Коджаелиспор
3 - 1
Сакаряспор
1.55
3.60
5.16
10.03
Коджаелиспор
1 - 1
Анкарагюджу
1.54
3.63
5.29
03.03
Коджаелиспор
1 - 1
Истанбулспор
1.68
3.39
4.43
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 10 | 40% |
| Равни | 8 | 32% |
| Загуби | 7 | 28% |
| Голове | 62 | 2.48 |
| Вкарани Голове | 38 | 1.52 |
| Получени Голове | 24 | 0.96 |
| Мачове Вкарал | 19 | 76% |
| Мачове Получил | 18 | 72% |
| Гол/Гол | 14 | 56% |
| Над 1.5 | 17 | 68% |
| Над 2.5 | 9 | 36% |
| Над 3.5 | 5 | 20% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 6 | 24.00% |
| 1 - 0 | 3 | 12.00% |
| 0 - 1 | 3 | 12.00% |
| 3 - 1 | 2 | 8.00% |
| 0 - 0 | 2 | 8.00% |
| 1 - 2 | 2 | 8.00% |
| 2 - 0 | 1 | 4.00% |
| 2 - 1 | 1 | 4.00% |
| 3 - 0 | 1 | 4.00% |
| 4 - 1 | 1 | 4.00% |
| 7 - 1 | 1 | 4.00% |
| 0 - 2 | 1 | 4.00% |
| 3 - 4 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 8 | 32.00% |
| 1 | 6 | 24.00% |
| 3 | 4 | 16.00% |
| 4 | 2 | 8.00% |
| 0 | 2 | 8.00% |
| 5 | 1 | 4.00% |
| 7 | 1 | 4.00% |
| 8 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 8 | 32.00% |
| -1 | 6 | 24.00% |
| +1 | 4 | 16.00% |
| +2 | 3 | 12.00% |
| +3 | 2 | 8.00% |
| +6 | 1 | 4.00% |
| -2 | 1 | 4.00% |