Трабзонспор
Суперлига
Турция
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Трабзон |
| Стадион: | Шенол Гюнеш |
| Капацитет: | 40 782 |
| Размери: | 100 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
Мачове
09.05
Бешикташ
1 - 2
Трабзонспор
1.92
3.83
3.34
27.04
Коняспор
2 - 1
Трабзонспор
2.96
3.44
2.21
11.04
Аланияспор
1 - 1
Трабзонспор
2.82
3.34
2.36
18.03
Еюпспор
0 - 1
Трабзонспор
4.82
3.88
1.62
09.03
Кайсериспор
1 - 3
Трабзонспор
3.52
3.51
1.95
22.02
Газиантеп
1 - 2
Трабзонспор
3.44
3.56
1.97
07.02
Самсунспор
0 - 3
Трабзонспор
2.42
3.21
2.79
30.01
Анталияспор
1 - 1
Трабзонспор
4.05
3.51
1.82
18.01
Коджаелиспор
1 - 2
Трабзонспор
2.44
3.21
2.81
22.12
Генчлербирлии
4 - 3
Трабзонспор
3.26
3.37
2.10
07.12
Гьозтепе
1 - 2
Трабзонспор
2.20
3.26
3.13
24.11
Ист. Башакшехир
3 - 4
Трабзонспор
2.47
3.31
2.70
01.11
Галатасарай
0 - 0
Трабзонспор
1.40
4.84
6.29
18.10
Ризеспор
1 - 2
Трабзонспор
2.82
3.44
2.31
27.09
Фатих Карагюм.
3 - 4
Трабзонспор
3.32
3.43
2.06
14.09
Фенербахче
1 - 0
Трабзонспор
1.50
4.27
5.61
18.08
Касъмпаша
0 - 1
Трабзонспор
2.67
3.44
2.42
Хронология
Мачове Гост
| № | Отбор | Away |
|---|---|---|
| 1 | Галатасарай | 0 - 0 |
| 2 | Фенербахче | 1 - 0 |
| 3 | Трабзонспор | - |
| 4 | Бешикташ | 1 - 2 |
| 5 | Ист. Башакшехир | 3 - 4 |
| 6 | Гьозтепе | 1 - 2 |
| 7 | Самсунспор | 0 - 3 |
| 8 | Ризеспор | 1 - 2 |
| 9 | Коняспор | 2 - 1 |
| 10 | Аланияспор | 1 - 1 |
| 11 | Коджаелиспор | 1 - 2 |
| 12 | Газиантеп | 1 - 2 |
| 13 | Еюпспор | 0 - 1 |
| 14 | Касъмпаша | 0 - 1 |
| 15 | Генчлербирлии | 4 - 3 |
| 16 | Кайсериспор | 1 - 3 |
| 17 | Фатих Карагюм. | 3 - 4 |
| 18 | Анталияспор | 1 - 1 |
Статистика мачове
| Мачове | 17 | |
| Победи | 11 | 65% |
| Равни | 3 | 18% |
| Загуби | 3 | 18% |
| Голове | 53 | 3.12 |
| Вкарани Голове | 32 | 1.88 |
| Получени Голове | 21 | 1.24 |
| Мачове Вкарал | 15 | 88% |
| Мачове Получил | 13 | 76% |
| Гол/Гол | 12 | 71% |
| Над 1.5 | 13 | 76% |
| Над 2.5 | 11 | 65% |
| Над 3.5 | 4 | 24% |
| Резултати | ||
| 2 - 1 | 5 | 29.41% |
| 1 - 0 | 2 | 11.76% |
| 4 - 3 | 2 | 11.76% |
| 1 - 1 | 2 | 11.76% |
| 3 - 0 | 1 | 5.88% |
| 3 - 1 | 1 | 5.88% |
| 0 - 0 | 1 | 5.88% |
| 0 - 1 | 1 | 5.88% |
| 1 - 2 | 1 | 5.88% |
| 3 - 4 | 1 | 5.88% |
| Общо Голове | ||
| 3 | 7 | 41.18% |
| 1 | 3 | 17.65% |
| 7 | 3 | 17.65% |
| 2 | 2 | 11.76% |
| 4 | 1 | 5.88% |
| 0 | 1 | 5.88% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 9 | 52.94% |
| -1 | 3 | 17.65% |
| 0 | 3 | 17.65% |
| +2 | 1 | 5.88% |
| +3 | 1 | 5.88% |