Умраниеспор
Първа Лига
Турция
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Юмрание |
Мачове
24.10
Умраниеспор
4 - 0
Сивасспор
2.21
3.23
2.92
09.10
Умраниеспор
1 - 1
Сариер
2.48
3.15
2.62
12.09
Умраниеспор
1 - 2
Анталияспор
2.85
3.29
2.22
01.09
Умраниеспор
0 - 1
Мугласпор
2.47
2.99
2.74
22.08
Умраниеспор
1 - 1
Ерокспор
3.65
3.38
1.87
08.08
Умраниеспор
0 - 0
Мардин 1969
2.37
3.18
2.72
17.07
Умраниеспор
1 - 5
Галатасарай
-
-
-
02.05
Умраниеспор
1 - 4
Кечиоренгюджу
4.96
4.21
1.55
19.04
Умраниеспор
1 - 2
Ванспор
2.27
3.31
2.74
08.04
Умраниеспор
2 - 0
Сакаряспор
1.93
3.33
3.44
21.03
Умраниеспор
0 - 0
Пендикспор
3.00
3.28
2.11
11.03
Умраниеспор
3 - 1
Ерзурумспор
4.44
3.42
1.69
01.03
Умраниеспор
1 - 2
Бандирмаспор
2.42
3.20
2.60
17.02
Умраниеспор
4 - 2
Болуспор
2.61
3.23
2.40
08.02
Умраниеспор
0 - 0
Истанбулспор
2.51
3.27
2.45
18.01
Умраниеспор
5 - 0
Серик Спор
1.53
4.00
4.92
21.12
Умраниеспор
5 - 0
Адана Демирспор
1.07
9.19
18.62
06.12
Умраниеспор
3 - 4
Амедспор
5.61
4.08
1.46
23.11
Умраниеспор
1 - 0
Бодрум
6.65
4.12
1.40
01.11
Умраниеспор
1 - 0
Сивасспор
5.62
3.79
1.50
17.10
Умраниеспор
1 - 3
Сариер
2.95
3.18
2.18
27.09
Умраниеспор
1 - 1
Чорум
4.18
3.45
1.73
19.09
Умраниеспор
0 - 1
Ъгдър
4.18
3.46
1.73
30.08
Умраниеспор
0 - 2
Ерокспор
2.62
3.23
2.40
24.08
Умраниеспор
1 - 1
Хатайспор
2.15
3.24
2.94
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 8 | 32% |
| Равни | 7 | 28% |
| Загуби | 10 | 40% |
| Голове | 71 | 2.84 |
| Вкарани Голове | 38 | 1.52 |
| Получени Голове | 33 | 1.32 |
| Мачове Вкарал | 19 | 76% |
| Мачове Получил | 16 | 64% |
| Гол/Гол | 13 | 52% |
| Над 1.5 | 18 | 72% |
| Над 2.5 | 12 | 48% |
| Над 3.5 | 9 | 36% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 4 | 16.00% |
| 0 - 0 | 3 | 12.00% |
| 1 - 2 | 3 | 12.00% |
| 1 - 0 | 2 | 8.00% |
| 5 - 0 | 2 | 8.00% |
| 0 - 1 | 2 | 8.00% |
| 2 - 0 | 1 | 4.00% |
| 3 - 1 | 1 | 4.00% |
| 4 - 0 | 1 | 4.00% |
| 4 - 2 | 1 | 4.00% |
| 0 - 2 | 1 | 4.00% |
| 1 - 3 | 1 | 4.00% |
| 1 - 4 | 1 | 4.00% |
| 1 - 5 | 1 | 4.00% |
| 3 - 4 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 6 | 24.00% |
| 1 | 4 | 16.00% |
| 0 | 3 | 12.00% |
| 3 | 3 | 12.00% |
| 4 | 3 | 12.00% |
| 5 | 3 | 12.00% |
| 6 | 2 | 8.00% |
| 7 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| 0 | 7 | 28.00% |
| -1 | 6 | 24.00% |
| +2 | 3 | 12.00% |
| +1 | 2 | 8.00% |
| +5 | 2 | 8.00% |
| -2 | 2 | 8.00% |
| +4 | 1 | 4.00% |
| -3 | 1 | 4.00% |
| -4 | 1 | 4.00% |