Черноморец Од.
Първа Лига
Украйна
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Одеса |
Мачове
09.05
Чернигов
2 - 2
Черноморец Од.
4.16
3.17
1.78
26.04
Виктория Суми
4 - 0
Черноморец Од.
3.68
2.95
1.96
12.04
Агробизнес
1 - 2
Черноморец Од.
3.46
2.83
2.09
03.04
Мет. Запорожие
0 - 1
Черноморец Од.
7.15
4.26
1.32
28.03
ФСК Мариупол
1 - 1
Черноморец Од.
3.28
3.04
1.99
29.11
Ворскла Полтава
3 - 0
Черноморец Од.
-
-
-
16.11
Нива Тернопил
0 - 1
Черноморец Од.
3.63
3.02
1.97
08.11
Металист Харков
1 - 1
Черноморец Од.
4.52
3.26
1.71
26.10
Ливий Берех
1 - 1
Черноморец Од.
2.50
2.85
2.70
13.10
Прикарпатие
1 - 1
Черноморец Од.
4.17
3.41
1.69
04.10
Пробий
0 - 2
Черноморец Од.
5.01
3.62
1.57
20.09
Ингулец Петрове
2 - 3
Черноморец Од.
3.16
2.98
2.08
29.08
ЮКСА Тарасивка
0 - 1
Черноморец Од.
4.49
3.39
1.68
10.08
Подолия Хмелницки
0 - 2
Черноморец Од.
5.50
3.83
1.50
16.07
Оболон Киев
2 - 0
Черноморец Од.
-
-
-
10.05
Ворскла Полтава
1 - 2
Черноморец Од.
1.47
3.77
6.34
20.04
Верес Ривне
2 - 1
Черноморец Од.
1.63
3.46
4.88
12.04
Оболон Киев
1 - 0
Черноморец Од.
2.37
2.76
3.12
30.03
Карпати Лвов
4 - 0
Черноморец Од.
1.51
3.65
5.81
16.03
Ингулец Петрове
1 - 0
Черноморец Од.
3.28
3.07
2.10
06.03
Полися Житомир
3 - 1
Черноморец Од.
1.32
4.26
8.96
21.02
Колос Коваливка
1 - 2
Черноморец Од.
1.78
3.09
4.51
14.12
Зоря Луганск
2 - 1
Черноморец Од.
1.60
3.49
5.27
01.12
Олександрия
3 - 0
Черноморец Од.
1.36
4.10
8.11
23.11
Динамо Киев
3 - 1
Черноморец Од.
1.15
6.17
14.40
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 25 | |
| Победи | 9 | 36% |
| Равни | 5 | 20% |
| Загуби | 11 | 44% |
| Голове | 65 | 2.60 |
| Вкарани Голове | 26 | 1.04 |
| Получени Голове | 39 | 1.56 |
| Мачове Вкарал | 18 | 72% |
| Мачове Получил | 20 | 80% |
| Гол/Гол | 13 | 52% |
| Над 1.5 | 20 | 80% |
| Над 2.5 | 13 | 52% |
| Над 3.5 | 6 | 24% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 4 | 16.00% |
| 1 - 0 | 3 | 12.00% |
| 2 - 1 | 3 | 12.00% |
| 2 - 0 | 2 | 8.00% |
| 0 - 1 | 2 | 8.00% |
| 0 - 3 | 2 | 8.00% |
| 0 - 4 | 2 | 8.00% |
| 1 - 2 | 2 | 8.00% |
| 1 - 3 | 2 | 8.00% |
| 3 - 2 | 1 | 4.00% |
| 2 - 2 | 1 | 4.00% |
| 0 - 2 | 1 | 4.00% |
| Общо Голове | ||
| 2 | 7 | 28.00% |
| 3 | 7 | 28.00% |
| 1 | 5 | 20.00% |
| 4 | 5 | 20.00% |
| 5 | 1 | 4.00% |
| Голова Разлика | ||
| +1 | 7 | 28.00% |
| 0 | 5 | 20.00% |
| -1 | 4 | 16.00% |
| -2 | 3 | 12.00% |
| +2 | 2 | 8.00% |
| -3 | 2 | 8.00% |
| -4 | 2 | 8.00% |